Виница
                   
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW UP 1.0 75HP 66.000 KM

Возилото е регистрирано до 07/2023, оригинални киломтери со сервисна ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:05Промовирано

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW Vento, Golf 3 i Golf4

Prodavam Vento 1.9 sdi, Golf 3 tdi i Golf 4 sdi


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 апр 13:00BMW 320D

Koza Klimatronik Greaci na retrovizori Xenon svetla Alu bandazi 1...


11.111 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 апр 15:09MERCEDES CLK 430 Cabrio за делови

Се што ви е потребно за вашето Mercedes возило ќе го најдете во Ауток...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 апр 13:38Volvo V50 1.6hdi 2011godina

Voziloto e vo extra sostojba Bez dopolnitelni vlozuvanja So dva para...


5.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 апр 19:56Ford Fiesta 2005

Se prodava Ford Fiesta, so pominati 135 000 km, Prv sopstvenik, regis...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мар 20:22Audi A6 2.0 TDI

Возилото е во моја сопственост од 2020 и јас сум вториот газда. Беше ...


14.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 мар 08:33Musso 4x4 jeep terenski

Musso 98 g Mercedes 2,9 motor 4x4 registriran Cela godina racen menuv...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 16:22Fiat Punto 1.2 16v

Se prodava Fiat Punto. Novi gumi, nov plinski ured. Tel. Broj za kont...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мар 17:54VW Touran 2006' 1.9TDI

kolata ima full oprema napraveno full servis novi gumi registrirana d...


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мар 14:11Fiat Tipo 1.6

Pali vozi...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мар 19:56Mercedes C200 CDI

Mercedes C200 CDI so ful oprema, tempomat, dvozonska klima, elektrika...


3.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мар 17:35KIA RIO

Se prodava kia rio na delovi


10 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 фев 16:56Ford fokus poveke info 0u8276909

Za poveke info na brojot 078276909


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 фев 18:31Citroen c2 2005 078276909

Dzv na ovaj broj za poveke inf 078276909


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 22:37Se prodava Nissan Qashqai

Se prodava Nissan Qashqai 2.0 dci 2x4 ne e 4x4, 150kw so full oprem...


8.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јан 12:42Volvo XC60 D4 AWD

VOLVO XC60 diesel super sostojba Oprema : kuka, 4 zimski gumi vo do...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 19:01Fiat Bravo

Се продава Fiat Bravo 1.6 MULTIJET 2010 Направен голем сервис 77кw ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 16:00Alfa Romeo Giulietta 1.4TB

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 benzin super sostojba 170hp


6.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 16:00—AUDI A3— 2.0 170ks quattro

Tempomat -Greaci na sedista -Dvozonska klima -Auto Hill hold -Lau...


7.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 дек 12:55BMW 220 DISEL

Se prodava kolata e momentalno vo mk tel Goce 079 325 747


18.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 дек 00:01delovi za kia sportage

.?.?.?


3 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 21:23Delovi

Delovi za Lanos Menjac Servo letva Alternator Hauba Vrati komple...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 ное 17:15Peugeot 307 2.0hdi 136hp. 2005god.

-Peugeot 307 2.0hdi 136hp. 2005god. -Realni km -Soncev krov -Smene...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 ное 21:21Mercedes C270

Prodavam Mercedes C270 CDI Kolata e vo odlicna sostojba so full oprem...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 ное 21:05Se prodava tel. 076376813 Simo

Landrover freelander so Bmw motor


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 окт 22:49Landrover Bmw motor

Landrover Bmw motor


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 окт 22:42ford puma 1.7 98' na delovi

ford puma 1.7 98' 16 v na delovi tel: 078 524 523 078 688 ...


111.111 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 окт 14:44Audi A6 цена по договор

Се продава Audi A6 караван во одлична состојва За повеќе информации...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 окт 16:59Na delovi

Na delovi


10 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 окт 13:02Megan 1.6 na delovi

Na delovi


9 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 окт 23:59AUDI A3 2.0TDI 2004

KES EXTRA CENA


2.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05BMW 525D 2006 STAKLO!!!!

MOZE ZAMENA ZA KES EXTRA CENA


6.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05AUDI Q7 3.0TDI 2008

MOZE ZAMENA ZA KES EXTRA CENA SERVISIRANA


12.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05PORSCHE PANAMERA 3.6B

MOZE ZAMENA ZA KES EXTRA CENA SERVISIRANA U PORSCHE


40.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 сеп 13:05BMW 530D

BMW E60 530D 2004 god automatik full oprema broj za kontakt 078 41...


5.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 сеп 17:19Opel Astra H 1.7 cdti

Info na tel 075697258 viber-bojan 076753840-stojan


3.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 сеп 18:31Polo 2007 1.4TDI

Reg do 30.08.2021 novi gumi napraveno servis


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 авг 20:20Golf 5 2.0 tdi 2004 bugarski tablici

ИТНО Се продава Голф 5 на Бугарски таблички, 2.0 tdi, со 3 врати, 200...


2.250 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 авг 18:44Mercede Benz E300 2000 eu

Mercedes Benz E300 Elegance TURBODIESEL ***Mercedesot ima novi gum...


2.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 авг 12:49Land Rover Range Rover Sport

Dobro zacuvan Range Rover Sport 3.0 Diesel na Swecarski Tablici, treb...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 авг 18:03Страна 6 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам