Виница
                   
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi A6

Prodavam Audi A6 S line quattro bez dodaten trosok kako novo , regis...


19.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
19.900 €
Виница

Автомобили

23 јан 18:24Промовирано

Bmw 318

Se prodava bmw 318 2008 godina reg so zelen karton do 06.2023 vozilo...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Виница

Автомобили

28 јан 09:40Промовирано

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 18:36Промовирано

Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Avtomobilot e vo odlicna sostojba,so mala potrosuvacka na gorivo -r...


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 окт 19:05Bmw 320

Bmw 320 2000G bez nikakvi vlozuvanja servisiran


2.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 окт 14:55Mercedes s320

Kolata reg plateno se moze prevod ...moze cela za delovi


2 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 окт 13:38Opel Insignia 2.0. 4x4

Kolata e vo odlicna sostojba na CH tabli. Za informacii moze da me ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 окт 13:00Ford Tranzit Connect 1.8 tdci 2007 god, 66kw

Испорака до сите градови во Македонија ! Тел за контакт: 071 /...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 окт 14:47Peugeot 306 Cabrio 2.0 benzin

Возилото е пали - вози, технички и каросериски исправно.За подетални ...


1.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 окт 20:48FOR SALE AUDI A3 2.0 170HP 2009god

Kontakt broj 070850141 Mihail posle 16 casot


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 окт 19:47VW Touran 1.9 TDI 77 kw 2009 god.

Возилото е со 7 седишта во беспрекорна состојба , редовно сервисирано...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 сеп 13:22Fice

Pali vozi


300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 сеп 18:37mercedes c220 avantgarde

se prodava mercedes c220 avantgarde


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 сеп 11:59Toyota rav4

Se prodava rav4 odlicno socuvan


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 сеп 11:19Passat b6 1.9

Kolata e ekstra ima mesto za dogovor Smeneto po nea rebres so zatega...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 авг 13:00Jugo Koral

Se prodava jugo koral 60 1990 kolata e vo ispravna sostojba registri...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 авг 14:02Opel Corsa D 1.3 CDTI

Poveke info na 072 694 394


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 авг 20:23Laguna

Kolata e vo top sostojba napraven komplet servis tel 078893304


1.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 јун 13:00se prodava toyota 4runner

se prodava toyota 4runner 2.5 dizel 90 ks 94 god reg na bg ta...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 јун 21:43Vektra 2.0dizel

Pali vozi


1.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 мај 17:20vw passat B7 2.0 140ks DSG 2014god EURO6

vw passat B7 2.0 140ks 2014god EURO6 kolata e uvezena od ch reg do ...


14.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 мај 22:40Ford focus 2000god. Dizel

Povekje informacii na 078893304


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 мај 15:36Prodavam peugeot 106

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Ima novi gumi, nov akumulator, sme...


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 мај 22:14SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS 2007 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE D...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 20:07SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS 2007 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE D...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 19:53SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS 2007 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE D...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 19:42mercedes e 250 odlicen

mercedes ispraven informacii samo na ovoj broj 070808364 fidan


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 апр 08:06prodavam fiat fiorino odlicno

fiat fiorino vo odlicna sostojba 1,3 multizet klima, parking senzori ...


4.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 апр 08:06Mazada 6

Odlicna sostojba


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 апр 19:30Fiat marea jtd

Informacii na tel 076355791 Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 13:00Peugeot 206 HDI 90 KS

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, registrirana do 01.06. 2.0 HDI /...


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мар 16:22Passat

Passat 2.0 Bg tabli 140 kw 174ks Full oprema Tel za kontakt 0...


6.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мар 16:20Toyota yaris

Full oprema,novi zimski i letni gumi,,alarm,začuvana servisirana redo...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мар 13:26Polo

Polo 1.6 tdi vo odlicna sostojba. So navigacija i dva para bandasi.


4.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мар 16:40Kupuvam vw buba

Kupuvam stara buba vo bilo kakva sostojba. Karoseriski da bide bez u...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 фев 20:58Volvo v70

Se prodava mnogu začuvani volvo So Full oprema


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јан 16:57Seat cordoba

Se prodava seat cordoba registritana do 10 mesec dizna plin pred 4 me...


1.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јан 14:07SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

Se prodava TOYOTA RAV4 2.2 4x4 136KS 6BRZINI DONESEN OD ITALIJA VO OD...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 20:12Jaguar XF - type 2009 god. 152 KW

Возилото е технички и каросериски перфектно со солидни гуми и преубав...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 дек 13:40Delovi za bmw e39 e36 530d.525tds.325tds.520

Delovi za bmw Isporaka niz cela mk Niski ceni 070-598-666 071-33...


666 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 09:23OPEL VECTRA 3.0 diesel V6 2006 top ekonomicno vozilo

*** GOLEM SERVIS NA 155 000 KM *** ***EDINSTVENA NA PAZAROT *** SO ...


4.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 ное 13:29Kia rio

Kolata e vo super sostojba registrorana do 5 2020 tel za kontakt 0786...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 ное 16:20Renault Megane 1.4 benzin-plin 2004g. karavan

Комфорно и економично возило за одлична цена


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 окт 23:12Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам