Виница
                   
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Денес 11:43Промовирано

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:05Промовирано

AUDI A3 S-LINE

Kolata e vo odlica sostojba od oprema poseduva:Klima,elektronika na s...


1 МКД
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 авг 16:44Fiat panda 1.2L

Fiat banda servo novi gumi registrirana do 24.02.2022


2.850 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 јул 08:12Seat Cordoba 1.4

Elektrika na stakla Elektrika na vrati Elektrika na retrovizori ...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јун 13:00Citroen C4

Se prodava Citroen C4 1.6 Benzin,servisirana so dokumenti za servis,n...


3.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јун 21:41VW Golf V

VW Golf V 2.0 TDI


3.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 јун 19:05Opel COMBO Tour 1.7 DTI

Opel Combo 1.7 DTI 75ks. Voziloto e kupeno 2004g vo Italija. Na make...


2.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 јун 16:56Golf 4 1.4-00 god za delovi

Се продава Golf 4 1.4 бензин на странски табли за делови во екстра со...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јун 10:31Polo 1.2 TDi

5 vrati, 2011 godina. Registrirana do kraj Noemvri 2021. Realni 210.0...


4.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 мај 10:15Volvo s60

Se prodava volvo s60 2.4d5 2003god 120kw/163ks registrirano so naprav...


3.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 мај 11:06AUDI A4

1.9 TDI Registrirano cela godina So dobri gumi i bandazi Servisira...


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мај 20:15Opel Corsa D 1.2

Opel Corsa D 1.2 Benzin 2007 Pominati 140000km


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мај 17:36Opel Corsa 1.3 eco flex 2010

Kolata e vo odlicna sostojba, napraven e servis i promena na ulje i f...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 апр 13:14Opel Vectra

Редовно сервисирана! Гаражирана, максимално сочувана! На ланче (не ...


1.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 апр 15:50Citroen C4 1.6 !09kc Benzin

Se prodava Citroen C4 1.6 Benzin 109 kc Registrirana ,uredno servi...


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 мар 20:15Polo 1.4 tdi

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana cela godina kompleten servi...


3.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 мар 16:37Opel vectra

Kolata e pali vozi spedena prednica novi gumi ne e regestrirana


600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 мар 12:18Porsche Cayenne

Se prodava Porsche Cayenne 3.0 dizel full oprema na bugarski tablici...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мар 12:08Се продава Yugo 55

Автомобилот е во одлична состојба и е редовно сервисиран.


600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мар 15:22Renault Scenic

Se prodava Renault Scenic 1.9 dci 110 KS,vozilo e top e so 5 novi gum...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 мар 11:10Se prodava kia sorernto TOP!!!

Se prodava kia sorento vo odlicna sostojba bez nikakvi dopolnitelni v...


4.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 фев 15:31Fiat Grande Punto 1.9 131HP

Se prodava Fiat Grande Punto. Voziloto e ekstra socuvano, smenet cel...


2.950 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јан 03:33TOURAN 1.9 TDI

Se prodava TOURAN 1.9 TDI 2004god. 105ks .250000km. Dobro socuvan, cr...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јан 23:23ALFA ROMEO-147 jtd

prodavam Alfa Romeo 147 1.9 jtd 2005god. go ima najdobriot motor 88w ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 дек 16:17Се продава VW Polo 1.4 55kw 75 ks

Се продава VW Polo 1.4 55kw 75 ks, колата е купена во Р.Словенија од ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 дек 18:54Се продава VW polo 1.4 бензин

Се продава VW polo 1.4 бензин 55 kw 75 ks колата е купена во Р.Словен...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 дек 18:15Opel Insignia 2.0 cdti Čitaj opis

Prodavam opel insignia 2.0 cdti kolata e na slovenski tabli cenata e ...


5.200 МКД
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 дек 20:10Peugeot 407 2.0 hdi

Se prodava ili zamenuva peugeot 407 2.0 hdi 2005 god vo odlicna sosto...


2.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 17:03Vw Golf 7, 1.6 TDI Bluemotion

Se prodava Vw Golf 7, 1.6tdi i e vo odlicna sostojba. Voziloto e v...


12.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 ное 22:14Bmw A320

Broj za kontakt: 075-712-739


3.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 ное 18:45Bmw 320

Bmw 320 2000G bez nikakvi vlozuvanja servisiran


2.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 окт 14:55Mercedes s320

Kolata reg plateno se moze prevod ...moze cela za delovi


2 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 окт 13:38Opel Insignia 2.0. 4x4

Kolata e vo odlicna sostojba na CH tabli. Za informacii moze da me ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 окт 13:00Peugeot 306 Cabrio 2.0 benzin

Возилото е пали - вози, технички и каросериски исправно.За подетални ...


1.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 окт 20:48FOR SALE AUDI A3 2.0 170HP 2009god

Kontakt broj 070850141 Mihail posle 16 casot


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 окт 19:47Fice

Pali vozi


300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 сеп 18:37mercedes c220 avantgarde

se prodava mercedes c220 avantgarde


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 сеп 11:59Toyota rav4

Se prodava rav4 odlicno socuvan


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 сеп 11:19Passat b6 1.9

Kolata e ekstra ima mesto za dogovor Smeneto po nea rebres so zatega...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 авг 13:00Jugo Koral

Se prodava jugo koral 60 1990 kolata e vo ispravna sostojba registri...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 авг 14:02Opel Corsa D 1.3 CDTI

Poveke info na 072 694 394


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 авг 20:23Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам