Виница
                   
288 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz B200 CDI Sport

Mercedes B200 Dizel 140 konja na bugarski registrirana do 12.2019 ...


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 авг 16:13Peugeot 405

Karoserija od pocinkovan lim ne rgee ne e udarana dobra masina, mo...


700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 авг 11:18Odkupuvam bmw

Odkupuvame BMW so stranski tablici, so defekti, Havarisani.. Od 97ma ...


1.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 јул 10:28Pasat

Pasat variant 1.6 tng e mnogu zacuvan ima vgraden piln registirano ce...


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јул 16:53Fiat bravo 1.6 benzin plin

Ispraven motor atestiran plin lovato moze celo i na delovi malo e uda...


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 јун 14:34Opel Zafira , добра возна состојба

добра состојба на машината,каросериски со гребнатини на неколку места...


1.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јун 17:19Mercedes E 270 CDI 2004 god

Mercedes E 270 CDI 2004 god, redovno servisirana,so perfekten enterie...


6.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јун 13:25Fiat Punto 1.1 s 500e Ne e Fiksna

Kolata ima napraveno servis pred 5000km Mala potrosuvacka. Za udaro n...


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 00:05Страна 8 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам