Виница
                   
314 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW Passat Variant Comfortline 2.0 TDI BMT

Uvoz Germanija / Plateno se do registracija Poveke info za voziloto ...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:05Промовирано

Passat B7 2012 god

Se prodava : Passat B7 1.6 77 kW / 105ks registrirana do 01/2024 ...


9.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.200 €
Виница

Автомобили

Денес 11:43Промовирано

VW TIGUAN 2.0 TDI 2017 BLUEMOTION

Возилото е регистрирано со зелен картон до 09/2023 година, оригинални...


21.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

se prodava toyota 4runner

se prodava toyota 4runner 2.5 dizel 90 ks 94 god reg na bg ta...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 јун 21:43Vektra 2.0dizel

Pali vozi


1.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 мај 17:20vw passat B7 2.0 140ks DSG 2014god EURO6

vw passat B7 2.0 140ks 2014god EURO6 kolata e uvezena od ch reg do ...


14.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 мај 22:40Ford focus 2000god. Dizel

Povekje informacii na 078893304


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 мај 15:36Prodavam peugeot 106

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Ima novi gumi, nov akumulator, sme...


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 мај 22:14SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS 2007 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE D...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 20:07SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS 2007 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE D...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 19:53SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS 2007 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE D...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 19:42mercedes e 250 odlicen

mercedes ispraven informacii samo na ovoj broj 070808364 fidan


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 апр 08:06Mazada 6

Odlicna sostojba


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 апр 19:30Fiat marea jtd

Informacii na tel 076355791 Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 13:00Peugeot 206 HDI 90 KS

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, registrirana do 01.06. 2.0 HDI /...


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мар 16:22Passat

Passat 2.0 Bg tabli 140 kw 174ks Full oprema Tel za kontakt 0...


6.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мар 16:20Toyota yaris

Full oprema,novi zimski i letni gumi,,alarm,začuvana servisirana redo...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мар 13:26Polo

Polo 1.6 tdi vo odlicna sostojba. So navigacija i dva para bandasi.


4.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мар 16:40Volvo v70

Se prodava mnogu začuvani volvo So Full oprema


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јан 16:57Seat cordoba

Se prodava seat cordoba registritana do 10 mesec dizna plin pred 4 me...


1.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јан 14:07SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

Se prodava TOYOTA RAV4 2.2 4x4 136KS 6BRZINI DONESEN OD ITALIJA VO OD...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 20:12Delovi za bmw e39 e36 530d.525tds.325tds.520

Delovi za bmw Isporaka niz cela mk Niski ceni 070-598-666 071-33...


666 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 09:23OPEL VECTRA 3.0 diesel V6 2006 top ekonomicno vozilo

*** GOLEM SERVIS NA 155 000 KM *** ***EDINSTVENA NA PAZAROT *** SO ...


4.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 ное 13:29Kia rio

Kolata e vo super sostojba registrorana do 5 2020 tel za kontakt 0786...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 ное 16:20Renault Megane 1.4 benzin-plin 2004g. karavan

Комфорно и економично возило за одлична цена


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 окт 23:12FORD MONDEO 2.0 TDCI

ДОБРО ВОЗИЛО ЗА ОДЛИЧНА ЦЕНА


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 окт 23:12Audi a3 1.9tdi 125mph

Za poveke informacii javetese na tel 078 412 781


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 окт 18:26BMW 530 D RACEN MENUVAC

Voziloto e so novi plocki i diskovi Poveke informacii na VIBER ili W...


6.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 окт 16:10Audi q5

Se prodava Audi q5 so makedonski tablici kupeno od Porsche Skopje voz...


17.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 сеп 20:55Mercedes-Benz B200 CDI Sport

Mercedes B200 Dizel 140 konja na bugarski registrirana do 12.2019 ...


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 авг 16:13Peugeot 405

Karoserija od pocinkovan lim ne rgee ne e udarana dobra masina, mo...


700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 авг 11:18Odkupuvam bmw

Odkupuvame BMW so stranski tablici, so defekti, Havarisani.. Od 97ma ...


1.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 јул 10:28Pasat

Pasat variant 1.6 tng e mnogu zacuvan ima vgraden piln registirano ce...


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јул 16:53Fiat bravo 1.6 benzin plin

Ispraven motor atestiran plin lovato moze celo i na delovi malo e uda...


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 јун 14:34Opel Zafira , добра возна состојба

добра состојба на машината,каросериски со гребнатини на неколку места...


1.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јун 17:19Mercedes E 270 CDI 2004 god

Mercedes E 270 CDI 2004 god, redovno servisirana,so perfekten enterie...


6.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јун 13:25Fiat Punto 1.1 s 500e Ne e Fiksna

Kolata ima napraveno servis pred 5000km Mala potrosuvacka. Za udaro n...


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 00:05Страна 8 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам