Виница
                   
314 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Meriva 1.3 dizel 2013

Registrirana do 07.2023 so zelen karton ...


5.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:19Промовирано

Toyota Land Cruiser 3.0 TD-Jeep-Djip-Dzip-Terenec

Vo odlicna sostojba, 4 novi gumi Bridgestone, 2 novi akomulatori, so ...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:50Toyota carina 1.6 na delovi ili cela

Kolata e rasturena-samo na delovi


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:50Alfa Romeo 156 1.9 JTD-2003god

Vo odlicna sostojba, registrirana cela godina,ima nov akomulator I pr...


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:50Fiat Linea 1.3 benzin plin 42000km. 2009g.

Kontakt samo na tel. 078 410 523 Brane. Prodavam Fiat Linea NEUVEZEN...


4.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 12:03FORD FIESTA 1.2 BENZIN

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA


3.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:24MERCEDES S350 2014

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA 077-947-043


58.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:24BMW X5 3.0D 2007 M-PACKET

DZIPOT E VO TOP SOSTOJBA SO MNOGU OPREMA 077-947-043


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:24SEAT MII 1.0 BENZIN PLIN 2013

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA 077-947-043


6.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:24AUDI A6 2.0TDI 2013 177HP

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA OD PRV GAZDA SO FULL OPREMA


17.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:24  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 2.7 2006

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA


4.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:24  НОВ ОГЛАС

Opel Meriva 1.3 dizel 2013

Registrirana do 07.2023 so zelen karton ...


5.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:19Citroen c3 1.4 benzin plin fabricki

Kolata e vo perfektna sostojba kompletno servisirana i registrirana s...


4.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:19Citroen c3 1.1 benzin plin 2012

Kolata e so realni 98.000 km so kompletna istorija proverka kade saka...


4.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:19Wv golf6 plus 1.6 tdi 2013

Kolata e registrirano do 08.2023 so zelen karton. Kompletno se...


9.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:19Wv golf plus 1.6 tdi 2013

Golf 6 plus so full oprema vo perfektna sostojba registriran do 08.20...


9.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:19Opel astra 1.6 benzin avtomatik

Kolata e perfektna,registrirana cela godina,kompletno servisirana(mal...


3.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Денес 09:18Nisan Qashqai 1.5 dci 2015

Nissan Qashqai 1.5 dci Business Edition ОПРЕМА ABS AirBag ESP M...


14.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
14.900 €
Виница

Автомобили

Денес 07:19Ford fiesta

kolata se prodava zdrava e koska proba kade sakate registriran 1,4 td...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 23:46SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 23:32SUZUKI MARUTI 800CC

Suzuki maruti se prodava vo ispravna sostojba ne e registirano se fun...


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 18:40  НОВ ОГЛАС

MERCEDES E200 CDI 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA MOZE ZAMENA


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:02MERCEDES C220 2006

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA MOZE ZAMENA


4.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 10:02RENAULT GTL 4 80GODINA SE FABRICKI NA NEGO

Samo za ceniteli na stari aftomobili 076386590 Moze zamena


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:57BANDASI MERCEDES ML W166 20SKA

Orginalni gumite se letni


600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 09:56FORD FIESTA TITANIUM 1.2i 2009G

Ford fiesta 1.2benzin 2009godina vo sobrakjajna Kolata e bez zabel...


4.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

Вчера 00:03fiat punto 1.7

turbo dizel top sostojba


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 сеп 19:48Golf 5

1.9 tdi 4motion


5.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 сеп 15:56Amortizeri za bmw e39

skoro novi 4sportski amortizeri na steluvanje so 2 orginalni kluca za...


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 сеп 15:56BMW E39

--BMW 525 TDS-- -Registrirano cela godina -novi amortizeri napred n...


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 сеп 15:56Ford tourneo connect

Uvezen od CH


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 сеп 19:26Ford tourneo connect

Uvezen od CH


5.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 сеп 19:23Volvo V50 1.6d 2006

Odlicna sostojba Klimatronik Tempomat Kozha Parking senzori 15ki alum...


4.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.300 €
Виница

Автомобили

24 сеп 14:04Jaguar XJ 2.7 D 152 KW 2008god EXECUTIVE

Edinstven vo Makedonija! Voziloto e vo perfektna sostojba redovno se...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 сеп 14:38AUDI A6 / 2.7 TDI / 190KS

SE PRODAVA AUDI A6 MOTOR: 2.7TDI / 190KS / PROIZVEDENA: 10.03.2010...


11.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 сеп 13:59GOLF VII / Golf 7 / 2.0 - 150KS / 2014god.

Se prodava Golf VII 2.0TDI Motor: 2.0TDI - 150KS Godina: 20.11.2014...


12.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 сеп 13:59Alfa Romeo 159 1.9 jtdM SW

Alfa Romeo 159 1.9 jtdM 150hp 2009 Registracija do 09.2023 Naprave...


4.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 сеп 09:11Citroen C3 1.4 hdi 50kw 2002

Kolata e solidno zacuvana bez defekti, registrirana cela godina so 23...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 сеп 09:11Hyundai Accent

Po dogovor


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 сеп 10:47Opel Astra

Se prodava vo ispravna sostojba,pali vozi,kolata e 14 44 kw za poveke...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 сеп 08:05AUDI A6

SE PRODAVA AUDI A6 3.0 TDI quattro 2012 GODINA! FULL OPREMA! -KOZEN...


19.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 сеп 17:41Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам