Виница
                   
311 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW E39

--BMW 525 TDS-- -Registrirano cela godina -novi amortizeri napred n...


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 апр 23:21



MERCEDES CLK 430 Cabrio за делови

Се што ви е потребно за вашето Mercedes возило ќе го најдете во Ауток...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 апр 13:38



Volvo V50 1.6hdi 2011godina

Voziloto e vo extra sostojba Bez dopolnitelni vlozuvanja So dva para...


5.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 апр 19:56



MAZDA 3 perfektna

Se prodava MAZDA 3 HDI 80KW 2007/2008 FACELIFT OD PRV SOPSTVENIK KO...


3.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 мар 14:52



Opel Astra H 1.7 cdti

Se prodava Opel Astra H 1.7 cdti - redovno servisirana so golem serv...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мар 15:00



Ford Fiesta 2005

Se prodava Ford Fiesta, so pominati 135 000 km, Prv sopstvenik, regis...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 мар 20:22



Audi A6 2.0 TDI

Возилото е во моја сопственост од 2020 и јас сум вториот газда. Беше ...


14.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 мар 08:33



Musso 4x4 jeep terenski

Musso 98 g Mercedes 2,9 motor 4x4 registriran Cela godina racen menuv...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мар 16:22



Mercedes E200 cdi EVO

Prodavam ili zamenuvam za pomala kola so doplata vo odlicna sostojba ...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 мар 19:06



Honda Accord 2.4 2003 type S

Honda accord 2.4 190 ks 2003 tel 078 688 260


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 мар 15:06



Fiat Punto 1.2 16v

Se prodava Fiat Punto. Novi gumi, nov plinski ured. Tel. Broj za kont...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мар 17:54



VW Touran 2006' 1.9TDI

kolata ima full oprema napraveno full servis novi gumi registrirana d...


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мар 14:11



Vw Sharan 1.9 TDI 6 Brzini

Se prodava Vw Sharan 1.9 TDI 6 Brzini registriran na bg tabli 2004 go...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

13 мар 14:08



Fiat Tipo 1.6

Pali vozi...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мар 19:56



Mercedes C200 CDI

Mercedes C200 CDI so ful oprema, tempomat, dvozonska klima, elektrika...


3.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мар 17:35



KIA RIO

Se prodava kia rio na delovi


10 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 фев 16:56



Mercedes w115 damcki

Mercedes w115 dizel damski


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 фев 12:45



Volvo

Volvo V50 godina 2005 Dizel 071792017


3.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 фев 00:36



Ford fokus poveke info 0u8276909

Za poveke info na brojot 078276909


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 фев 18:31



Citroen c2 2005 078276909

Dzv na ovaj broj za poveke inf 078276909


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 22:37



Se prodava Nissan Qashqai

Se prodava Nissan Qashqai 2.0 dci 2x4 ne e 4x4, 150kw so full oprem...


8.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јан 12:42



Volvo XC60 D4 AWD

VOLVO XC60 diesel super sostojba Oprema : kuka, 4 zimski gumi vo do...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 19:01



Fiat Bravo

Се продава Fiat Bravo 1.6 MULTIJET 2010 Направен голем сервис 77кw ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 16:00



Alfa Romeo Giulietta 1.4TB

ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 benzin super sostojba 170hp


6.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 јан 16:00



Mercesdes

Mercedes E200 Klima Elekt Prozori Koza Plin


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јан 12:11



—AUDI A3— 2.0 170ks quattro

Tempomat -Greaci na sedista -Dvozonska klima -Auto Hill hold -Lau...


7.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 дек 12:55



Reno clio 1.2

Novi gumi Registrirano Elektricni stakla


1.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 дек 14:14



BMW 220 DISEL

Se prodava kolata e momentalno vo mk tel Goce 079 325 747


18.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 дек 00:01



Delovi VW FOX 1.2 40kw/55ks

D e l o v i VW FOX 1.2 40kw/55ks 077873777


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 дек 19:03



Opel Corsa 1.2 automatic 2001 god 55kw

Voziloto e vo perfektna sostojba bez nikakva zabeleska!Moze da se vid...


2.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 дек 14:26



delovi za kia sportage

.?.?.?


3 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 21:23



Ford Fokus 1.8

Ford fokus 1.8 tddi 2002 Full servis Klima Zimni gumi Info na te...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 15:33



Delovi

Delovi za Lanos Menjac Servo letva Alternator Hauba Vrati komple...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 ное 17:15



Peugeot 307 2.0hdi 136hp. 2005god.

-Peugeot 307 2.0hdi 136hp. 2005god. -Realni km -Soncev krov -Smene...


2.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 ное 21:21



Mercedes C270

Prodavam Mercedes C270 CDI Kolata e vo odlicna sostojba so full oprem...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 ное 21:05



Fice 750

Fpali vozi


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 ное 15:55



Se prodava tel. 076376813 Simo

Landrover freelander so Bmw motor


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 окт 22:49



Landrover Bmw motor

Landrover Bmw motor


4.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 окт 22:42



ford puma 1.7 98' na delovi

ford puma 1.7 98' 16 v na delovi tel: 078 524 523 078 688 ...


111.111 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 окт 14:44



Audi A6 цена по договор

Се продава Audi A6 караван во одлична состојва За повеќе информации...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 окт 16:59



Страна 4 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам