Виница
                   
311 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kupuvam vw buba

Kupuvam stara buba vo bilo kakva sostojba. Karoseriski da bide bez u...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 фев 20:58Volvo v70

Se prodava mnogu začuvani volvo So Full oprema


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јан 16:57Seat cordoba

Se prodava seat cordoba registritana do 10 mesec dizna plin pred 4 me...


1.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 јан 14:07SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

Se prodava TOYOTA RAV4 2.2 4x4 136KS 6BRZINI DONESEN OD ITALIJA VO OD...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 20:12Jaguar XF - type 2009 god. 152 KW

Возилото е технички и каросериски перфектно со солидни гуми и преубав...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 дек 13:40Audi A6

Audi A6 3.0, quattro , shiber, koza ,avtomatik, navigacija, bandazi...


7.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 дек 15:49Delovi za bmw e39 e36 530d.525tds.325tds.520

Delovi za bmw Isporaka niz cela mk Niski ceni 070-598-666 071-33...


666 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 ное 09:23OPEL VECTRA 3.0 diesel V6 2006 top ekonomicno vozilo

*** GOLEM SERVIS NA 155 000 KM *** ***EDINSTVENA NA PAZAROT *** SO ...


4.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 ное 13:29Kia rio

Kolata e vo super sostojba registrorana do 5 2020 tel za kontakt 0786...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 ное 16:20Renault Megane 1.4 benzin-plin 2004g. karavan

Комфорно и економично возило за одлична цена


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 окт 23:12FORD MONDEO 2.0 TDCI

ДОБРО ВОЗИЛО ЗА ОДЛИЧНА ЦЕНА


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 окт 23:12Audi a3 1.9tdi 125mph

Za poveke informacii javetese na tel 078 412 781


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 окт 18:26BMW 530 D RACEN MENUVAC

Voziloto e so novi plocki i diskovi Poveke informacii na VIBER ili W...


6.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 окт 16:10Audi q5

Se prodava Audi q5 so makedonski tablici kupeno od Porsche Skopje voz...


17.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 сеп 20:55Mercedes-Benz B200 CDI Sport

Mercedes B200 Dizel 140 konja na bugarski registrirana do 12.2019 ...


3.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

28 авг 16:13Peugeot 405

Karoserija od pocinkovan lim ne rgee ne e udarana dobra masina, mo...


700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 авг 11:18Odkupuvam bmw

Odkupuvame BMW so stranski tablici, so defekti, Havarisani.. Od 97ma ...


1.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 јул 10:28Pasat

Pasat variant 1.6 tng e mnogu zacuvan ima vgraden piln registirano ce...


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 јул 16:53Fiat bravo 1.6 benzin plin

Ispraven motor atestiran plin lovato moze celo i na delovi malo e uda...


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 јун 14:34Opel Zafira , добра возна состојба

добра состојба на машината,каросериски со гребнатини на неколку места...


1.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јун 17:19Mercedes E 270 CDI 2004 god

Mercedes E 270 CDI 2004 god, redovno servisirana,so perfekten enterie...


6.999 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јун 13:25Fiat Punto 1.1 s 500e Ne e Fiksna

Kolata ima napraveno servis pred 5000km Mala potrosuvacka. Za udaro n...


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 мај 00:05Golf 2

Golf na delovi moze i cel BARAJTE NA OVOJ BROJ 070 462 996 VLADO


150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 мај 10:02Ford Focus C-max

Се продава Форд Фокус C-max, во добра состојба. Купена од салон од М...


1 МКД
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 мај 17:05Prodavam kola

Prodavam kola cena po dogovor Kolata e vo odlicna sostojba


3.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 мај 18:04LANCIA THESIS VO ODLICNA SOSTOJBA !

Kolata ima naj visoko nivo na oprema. Nema nito edna maana. Redovno s...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 мај 07:59FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2009 G

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2009 G PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA...


3.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 мај 16:34FIAT BRAVI 1.6 MULTIJET 120 KS 2008G

FIAT BRAVO 1.6 MULTIJET 120 KS 2008 G PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA...


3.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 мај 16:34RENAULT CLIO 1.9 DTI 2000G

RENAULT CLIO 1.9 DTI 2000 G REGISTIRANA CELA GODINA NAPRAVENO KOPLETE...


1.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 мај 18:55AUDI A4 B8 2.0 TDI

audito e so cisto nov set lamela korpa zamaec drugi lager SACHS smene...


10.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 апр 12:00Ibiza

Kolata moze da se proveri kade sakate


2.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 апр 23:06Se prodava Golf

Uvezena od Germanija pred dva dena.Kolata e vo mnogu dobra sostojba v...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 апр 14:53AUDI A6

Возилото е во совршена состојба и има гаранција. За повеќе информаци...


8.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 апр 13:02Delovi za audi 2.5 tdi 150hp 070-598-666

Polovni delovi za audi 2.5tdi v6 Kozeni sedishta so greachi i elekt...


666 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 апр 09:15Alfa Romeo 147

Kolata e odlicno socuvana so koza ... najvisoko nivo na oprema ima zi...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 апр 19:24SE PRODAVA Skoda Rapid

SE PRODAVA


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 апр 14:24СЕ ПРОДАВА

СЕ ПРОДАВА ШКОДА РАПИД, ВО ОДЛИЧНА СОСТОЈБА


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 апр 14:08HONDA ACCORD SPORT 2.2. 2004G

Ful oprema Servisirana komplet Ates folii Registrirana cela godina...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 апр 01:01Volkswagen Passat 2.0 TDI B6

Se prodava Volkswagen Passat 2006 god. Tempomat, park senzori, euro...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 мар 17:55Ford fiesta

Se prodava ford fiesta dizel 1.8 registirana Za podetalni informaci...


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 мар 04:12Страна 7 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам