Валандово
                   
107 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Wv pasat vo extra sostojba bez popravki kako nov

Servis komplet nepraven ima faktura stoe smenoto so 2 god garancija ...


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

17 ное 09:14Vw golf 4 14 benzin vo odlicna sostojba

Odlicen


1.222 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

16 ное 23:19Wv golf 19sdi odlicen reg cela god

Reg do 11 11 2021 servis komplt novi bez klima gumi tel za kontak 07...


1.999 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 ное 17:38Audi a6 19tdi 131 + cip 170ka fabrika

Bez mana bez zameni


4.444 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 ное 17:38Seat toledo 19tdi 99god staklo 4 novi gumi

Servis komplet napraven reg do 3 6 2021


1.888 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

10 ное 14:45Se prosava seat leon 1.9 tdi 81kw 110ks

Vo ekstra sostojba domakinski cuvena napraven kompleten servis pred 5...


3.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 ное 18:26AUDI A6 3.0TDI quattro 2006god

________PRODADENA_______ AUDI A6 3.0TDI 224ks quattro 2006god UVOZ C...


808.883.005 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 сеп 01:47GOLF 7 1.6TDI

GOLF 7 1.6TDI 110KS Comfortline H ABS KLIMATRONIK, ELEKTRICHNA PARKI...


11.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

26 јул 13:00PEUGEOT 407 1.6HDI 2006g DOMAKINSKI CUVANO UVOZ CH

::::::::::PRODADENO:::::::::: PEUGEOT 407 1.6 HDI 2006g NAJDOBRIOT ...


899.898.988 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 јун 17:29Peugeot 206 2.0 HDI

Kolata e vo ispravna sostojba Napraven redoven servis So full oprem...


1.400 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

23 фев 13:00opel vectra c

opel vectra c sport linija(opc) v6 3.0l 185hp. kolata e vo top forma ...


6.300 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

08 фев 10:10Golf 3

Se prodava golf3 vo vozna sostojba kolata ne e registrirana Kolata e...


800 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

24 јан 08:56VW POLO

Polo 1.4 benzin Tell 070 254 836 Tell 070 254 836 Tell 070 254 836


1.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

11 јан 17:20Polo 1.4

Polo 1.4 benzin 97 godina Tell 070/254-836 Tell 070/254-836 Tell ...


1.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

11 јан 17:13VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105KS 2006god NOV UVOZ

:::::::::PRODADENOOOOOO::::::::: VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105KS 2006god...


878.789.088 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

20 дек 19:07X5 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE I ZAMENA ZA POMALO VOZILO

Za podetalni informaci 072 305 300


5.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

17 дек 14:34VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 105KS 2006god FULL OPREMA

::::::::::PRODADENO:::::::: VW GOLF 5 PLUS 1.9TDI 2006g NOV UVOZ ...


787.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

09 окт 18:58Opel Astra 1.7 H

Opel Astra 1.7 H 101hp Registirana cela godina so zelen karton Nap...


3.350 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

04 сеп 23:11BMW 120D DISEL 2006 NOVA

BMW 120D DISEL 2006 PALI VOZI BEZ ZABELESKI MINIMALNA POTROSUVACKA ...


4.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 сеп 05:39Renault Megane 1.5 dci 81kw

Renault megane 1.5dci 81kw 2012g 071 610 566


1 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

15 авг 23:17Cena pod dogovor?

Cena pod dogovor?


По Договор
или предлог цена
Валандово

Автомобили

07 авг 22:24ALFA ROMEO 156 2.4 JTD

alfa romeo 156 2.4 JTD ALFATA e vo odlicna sostojba bez nikakov defek...


1.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

07 авг 12:11VW PASSAT 1.9TDI CONFORTLINE 2006god NOV UVOZ

______PRODADENA______ NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR 1.9TDI 105KS ...


878.787.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

23 јул 10:51SEAT LEON 1.9TDI 2006god MAKSIMALNO CUVAN NOV UVOZ

PRODADENOOOOOOO!!!!!!!!!!! NAJDOBRIOT I NAJEKONOMICEN MOTOR 1.9TDI 1...


878.787 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

06 јул 16:29opel vectra c opc line 3.0V6 180hp cdti

kolata e vo ,,top,, forma na 20.09.2018 uvezena od germanija plateni ...


7.000 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

01 јул 20:03Mercedes Benz E220 CDI!!!

Mercedes Benz E220 CDI Disel Automatik 11/2005 Vo dobra sostojba ...


4.500 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

23 јун 23:51PEUGEOT 308 1.6HDI XS 2010god FULL OPREMA MAKSIMALNO CUVANA

PRODADENOOO PEUGEOT 308 1.6HDI XS 2010god MAKSIMALNO CUV...


878.787.878 €
или предлог цена
Валандово

Автомобили

08 јун 09:58Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам