Виница
                   
292 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw 318

Se prodava bmw 318 2008 godina reg so zelen karton do 06.2023 vozilo...


5.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.700 €
Виница

Автомобили

28 јан 09:40Промовирано

Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 18:36Промовирано

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2009G

Seat iibiza 1.4 tdi 59kw 2009Godina Voziloto e registrirano do 03.2...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Виница

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Mazda 5 1.6 dizel 2011

Kolata e vo perfektna sostojba kompletno servisirana bez nitu edna ma...


6.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 17:37Bmv x3 xdrive 3.0 2007 godina

Kompletno servisiran i cela godina registriran so zelen karton,moze z...


8.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 17:37Се продава POLO во екстра состојба

Се продава POLO во екстра состојба тел 070560742


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 17:27LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.6 TDV8 HSE

Се продава Range Rover Sport во топ состојба со фул опрема,возилото е...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 13:45LANCIA YPSILON 1.4 i 16v-08

Возилото е во перфектна состојба без дополнителни вложувања Инфо на...


2.650 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.800 €
Виница

Автомобили

26 јан 13:45Mazda cx5

Avtomatik 155.000 km 150 konji didez


12.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 12:39SR PRODAVA ZAMENA MOZE

FORD C MAX 1.8 TDCI 2005 GOD.REG. DO 10.5.2023 G.ZA POVEKE NA 071 24...


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

26 јан 10:29Opel Astra 1.7 cdti 81kw/110ks

Marka: OPEL Model: ASTRA Motor: 1.7 CDTI ( dizel) Moknost: 110ks (...


6.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 22:39Golf 3 Gti 16v

Prodavam skolka od golf 3 gti 16v mk dokumenti


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 20:23Opel astra 1.7 dizel 2011 cosmo

Kolata e so visoko nivo na oprema cosmo bez nikakva maana vo bespreko...


6.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 16:53AUDI A3 2.0 TDI DSG 2008

Kolata e vo besprekorna sostojba kompletno servisirana bez nitu edna ...


6.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 16:52Renaul Laguna 2.0 dizel 2008

Kolata e so najvisoko nivo na oprema vo besprekorna sostojba,maksimal...


5.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 16:52Volvo xc60 2019

Kolata poseduva visoko nivo na oprema i ima kompletna servisna istori...


34.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 16:52SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD

SUZUKI VITARA 1.9 dizel OFF ROAD -4x4. Spori , brzi -Godina na ...


9.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 13:43Audi A3 1.6 Sportback Start stop System

Parking senzor Klima/ABS/ AIRBAG Bord kompjuter Elekt, Prozorci-Re...


14.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 13:13Fiat bravo 1.9 JTD

Kozen volan Centralno Servo City volan Abs Elekt. Prozorci -Retr...


4.050 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 13:13PEUGEOT 207 1.4HDI 2008

KOLATA E VO TOP SOSTOJBA REGISTIRANA SO ZELEN KARTON 216xxx km...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 12:15Golf 5 2.0tdi 16v

golf 2.0tdi 16v 140ks 2005godina vo dobra sostojba registriran cela...


3.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 00:10Renault 4

Reno 4-ka kamen nema maana na nego motor kamen ima na nego e se zdrav...


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 јан 15:38Fico

Ficoto e kamen nema maana na nego raboti se samo moze da se vide vo s...


800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 јан 15:33AUDI A5 2.7TDI SPORTBACK / AUDI A5 2.7 TDI 2010GOD.

SE PRODAVA : AUDI A5 SPORTBACK MOTOR: 2.7TDI / 190KS GODINA: 2010 ...


13.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 јан 14:40Audi A6 Avant 3.0 TDi 2008g

Se prodava Audi A6 Avant 3.0 TDi so full oprema 240ks vo odlicna sost...


8.300 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
9.500 €
Виница

Автомобили

24 јан 13:02Reno 4

Renoto e pali vozi ispravno novi gumi za poveke info 071242632


1.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 јан 12:59Toyota carina 1.6 na delovi ili cela

Kolata e rasturena-samo na delovi


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 јан 07:13Pajero 2.5

Mehanicki ispraven zabeleski na sasija gumi kramponki NEXEN vozeni 15...


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 јан 23:20Chevrolet Epica

Klimatronic,koza,greaci na sedista,svetla za magla, tempomat,volan po...


3.999 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Виница

Автомобили

23 јан 21:06Audi A6

Prodavam Audi A6 S line quattro bez dodaten trosok kako novo , regis...


19.700 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
19.900 €
Виница

Автомобили

23 јан 18:24Tiguan 2.0 Extra !! 2010

VW Tiguan 2.0 103 kw 2010 godina.Voziloto e vo extra sostojba bez nik...


11 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 18:36Ford Mondeo Klimatronik tel:075 290 128

Telefon: 075 290 128 - ILO Garaziran Prva registracija 2001 Trap o...


1.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 07:31Volvo C30 R-Design 2.0d 2008

Odlicna sostojba Tempomat Klimatronik Komandi na volan Greaci na sedi...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 јан 18:17Mercedes-Benz E220d

Mercedes-Benz E220d Donesena od germanija pred 15 dena Necarineta,m...


20.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.500 €
Виница

Автомобили

21 јан 15:56Audi A6 Avant 3.0tdi quattro

Prodavam Audi A6 Avant 3.0tdi quattro 204ks God. 2013 Menuvac: Avtom...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
14.000 €
Виница

Автомобили

21 јан 12:51AUDI A6

SE PRODAVA AUDI A6 3.0 TDI quattro 2012 GODINA! FULL OPREMA! -KOZEN...


19.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 јан 14:08Audi A3 1.4 TFSI Avtomatik

Audi a3 1.4TFSI Avtomatik DSG 7 stepen menuvac 2009godina 188.xxx km ...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јан 18:29Citroen c3 1.4 hdi 2007G

CITROEN C3 1.4HDI 50KW 2007Godina Registriran do 17.01.2024 So...


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 јан 08:29Golf 5

1.9 tdi 4motion


5.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 јан 15:19Mercedes cls 250 9g tronic

Se prodava so dva para gumi zimski i letni Poseduva najvisoko nivo n...


25.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 јан 10:25Ford Ka na delovi

Cela za delovi


450 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 22:34Se prodava reno 4

Vo mnogu dobra sostojba pali vozi


400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 22:34Fiat doblo 1.9d

Se prodava Fiat doblo 1.9d 2001 ne registrirano.. Za poveke informaci...


1.150 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 јан 22:34Страна 2 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам