1124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition -Година на производство: 2008 -Прва ...


8.500 €
или предлог цена
04 авг 16:54Промовирано

Peugeot 1007

Колата е во совршена состојба. Има и зелен картон. Мотор бензинец 1.4...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 09:40Промовирано

KOLI POD NAEM RENT A CAR CARS RENT

DAVAME AVTOMOBILI POD NAEM RENTA CAR RENT A CAR KOLI POD NAEM IZN...


2 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

СЕ ПРОДАВА ТОYOTA YARIS

Се продава Тoyota Yaris , бензин, 2005 година во одлична состојба ,ек...


3.100 €
или предлог цена
Денес 14:16Seat Ibiza 1.2 benzin 47 kw

Se prodava Seat Ibiza 1.2 Benzin 47kw(64ks) Registrina 07.2023 Ser...


3.290 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.350 €
Денес 14:14Audi A4 ‘96 1.8 125ks plin atest perfektna

Audi A4 ‘96 1.8 125 ks plin atest Servisirana Registrirana do 17.05...


1.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.700 €
Денес 13:00GOLF 7 FACELIFT 2017 GODINA

Se prodava GOLF 7 FACELIFT 1.6 TDI -2017 Godina -Parking senzori ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00KOLI POD NAEM RENT A CAR CARS RENT

DAVAME AVTOMOBILI POD NAEM RENTA CAR RENT A CAR KOLI POD NAEM IZN...


2 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava vw golf 1.9 tdi 2006god reg cela god

Se prodava golf 5 ka 1.9tdi 74kw golem radio navigacija novi gumi ful...


5 €
или предлог цена
Денес 12:54Opel Astra H 1.6

Se prodava opel astra h so plin vo dobra sostojba Set lamela smeneta ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:45Opel corsa 1.4

Se prodava opel corsa vo dobra sostojba Registrirana cela godina mo...


1.000 €
или предлог цена
Денес 11:42opel vivaro

Se prodava kombe Opel Vivaro 2.0 CDTI. Pali vozi.


5.500 €
или предлог цена
Денес 11:16Se prodava Volvo 460

Volvo 460, god 1994, 1800 kubici,66 kw,atestiran plin,neregistrirano ...


1 €
или предлог цена
Денес 11:04Audi A6 C6 3.0 TDi S-line Quattro Automatic

Se prodava Audi A6 C6 3.0 TDI S-line Quattro Automatic. Registrirana...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Денес 11:03BMW e60 530d extra sostojba staklo

Prodavam bmw e60 vo extra sostojba. 19ki alu bandasi i solidni gumi ...


6.100 €
или предлог цена
Денес 11:03VW GOLF 4 1.9 TDI GTI 150KS ARL

SE PRODAVA VW GOLF 4 1.9 TDI GTI 150KS ARL 2001 GOD REGISTRIRAN SO ...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Денес 10:24Fiat 500

Fiat 500 2008 god vo ispravna sostojba plateni davacki do registraci...


4.750 €
или предлог цена
Денес 10:21Se prodava Touareg, moze i zamena za ponova

Se prodava odlicen VW Touareg 2.5 so avtomatski menuvac, bez DPF. Od ...


6.100 €
или предлог цена
Денес 10:14Citroen C3 pikasso

Se prodava C3 pikasso registrirana cela godina,vgraden Nov plinski ur...


1 €
или предлог цена
Денес 10:00Range Rover Evoque SD4 2.2 190 HP

Возилото е во беспрекорна состојба, редовно сервисирано, без маани. П...


25.800 €
или предлог цена
Денес 09:39DAIHATSU TERIOS 4X4 2009

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 DAIHATSU TERIOS🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Doneseno od Svajcarija Pre...


7.700 €
или предлог цена
Денес 09:37HONDA ACCORD 2.2D Uvoz CH

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HONDA ACCORD 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2.2 Diesel 150k...


10.300 €
или предлог цена
Денес 09:37HYUNDAI I30 1.4 BENZIN Auto Swiss Ohrid

🇨🇭🇨🇭🇨🇭HYUNDAI I30 1.4 BENZIN🇨🇭🇨🇭🇨🇭 128.251 k...


5.800 €
или предлог цена
Денес 09:37Kia picanto GT line 1.0i

🇨🇭🇨🇭🇨🇭 KIA Picanto GT line 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 2012go...


6.100 €
или предлог цена
Денес 09:36SE PRODAVA MERCEDES E220CDI AUTOMATIC

Mercedes-Benz E-Klasse E 220 CDI - Климатроник (Thermotronic) , - ...


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:19mercedes c220 cdi

reg do 24/09/2022 zelen karton


6.000 €
или предлог цена
Денес 09:17PEUGEOT PARTNER 1.9 D.

Kolata e vo odlicna sostojba ne uvezuvana kupena od joleks Ohrid regi...


1.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.800 €
Денес 08:48LACETTI-2008 PERFEKNA SOSTOJBA+ZELEN KARTON

CHAVROLET LACETTI 1.4 BENZIN+PLIN1 REG CELA GODINA DO 6/2023 + 1 GOD...


2.790 €
или предлог цена
Денес 08:40  НОВ ОГЛАС

Nissan qashqai 1.5 dci

Nissan qashqai 1.5 dci 2008 god Full oprema Servisiran Reg do 7- ...


6.200 €
или предлог цена
Денес 07:31FIAT SCUDO

kompletno ispravno sega doneseno so vozenje od Slovenija na stranski ...


1.100 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.150 €
Денес 06:31Audi A6 3.0 tdi all road 2012 9500€

Audi A6 all road 4x4 3.0 tdi 250konj Uvoz Italy na BG tabli 2012 god...


9.500 €
или предлог цена
Денес 00:13  НОВ ОГЛАС

Fiat Albea

Fiat Albea 1.2 2004 godina Klima Atestiran plin Elektrika na stakla ...


2.150 €
или предлог цена
Вчера 23:41Se prodava mini Cooper panorama krov top sostojba

Se prodava mini cover 1.6 benzin 85 kw panorama krov dupli novi gumi ...


3 €
или предлог цена
Вчера 20:59xitno Touareg 4.9 TDI

Hitno se prodava Tuareg 4.9 TDI motorot e v10 300hp ne cipovan. Natr...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:12BMW 320d

Se prodava BMW 320d 2007 vo odlicna sostojba Kontakt: 078833132


6.500 €
или предлог цена
Вчера 20:03Delovi za Golf 3 1.9tdi

Delovi za golf 3 1.9tdi Motorot i menjacot se vo odlicna sostojba M...


500 €
или предлог цена
Вчера 20:02Reno kangoo za delovi

Reno kangoo. Moze na delovi ili celo so mk dukumenti Kontakt: 0788331...


600 €
или предлог цена
Вчера 20:02Golf 3 1.9 TD

Se prodava golf 3 1.9 TD so defekt motor Kontakt: 078833132


500 €
или предлог цена
Вчера 20:02CITROEN C4 PICASSO 1,6 HDI 110 KS 2007 - со доста опрема

Citroen C4 Picasso 2007год. Регистриран до 18.07.2022 1.6hdi, 80k...


4.250 €
или предлог цена
Вчера 19:37BMW E83 X3 2.0D X-DRIVE 4X4 - BUSINESS

Se prodava BMW X3, model E83, 2.0D 150ps, 4x4 (X-Drive), 6 brzini, vo...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 19:19BMW 320D FACELIFT XDRIVE (STAGE1 CHIP)

Se prodava Bmw 320d 2009 godina so pominati 220 xxx km registrirana o...


9.500 €
или предлог цена
Вчера 18:22Tapacerija

Tapacerija na avtomobili....


100 €
или предлог цена
Вчера 17:56Citroen berlingo

Se prodava citreoen berlingo 1.9 d motor menuvac trap vo extra sostoj...


2.100 €
или предлог цена
Вчера 17:55Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам