1124 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KOLI POD NAEM RENT A CAR CARS RENT

DAVAME AVTOMOBILI POD NAEM RENTA CAR RENT A CAR KOLI POD NAEM IZN...


2 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition

Opel Insignia 2.0 CDTI Edition -Година на производство: 2008 -Прва ...


8.500 €
или предлог цена
04 авг 16:54Промовирано

Peugeot 1007

Колата е во совршена состојба. Има и зелен картон. Мотор бензинец 1.4...


3.000 €
или предлог цена
Вчера 09:40Промовирано

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS 81000 KM NOVA - 09.MT Auto

SUZUKI SWIFT 1.3 DDIS 75 KS FEJSLIFT - SERVISNA KNISKA NOVA UNIKAT -...


4.999 €
или предлог цена
04 авг 14:26NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 110 KS FEJSLIFT NOV - 11.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 PURE DRIVE DCI 110 KS FEJSLIFT - SERVISNA KNISKA ...


8.999 €
или предлог цена
04 авг 14:26PEUGEOT 508 1.6 E-HDI 112 KS AVTOMATIK 107000KM - 14.MT Auto

PEUGEOT 508 1.6 e-HDI 112 KS LUXURY EURO-6, AVTOMATIK - 107000 KM , ...


9.800 €
или предлог цена
04 авг 14:26FIAT 500 1.2 70 KS KOZA 137000 KM EU-5 - 10..MT Auto

FIAT 500 1.2 70 KS 137000 KM SO GARANCIJA ! ! ! - 137000 KM ! ! ! E...


5.200 €
или предлог цена
04 авг 14:26TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 160000 KM UVOZ CH- 07 MT Auto

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 160000 KM NOVO - 160000 KM ! ! ! KOMPLETNO SE...


4.200 €
или предлог цена
04 авг 14:26SEAT IBIZA 1.2 70 KS 109000 KM NOVA - 10..MT Auto

SEAT IBIZA 1.2 70 KS 109000 KM PERFEKTEN 109000 KM, SERVISNA KNISKA ...


4.900 €
или предлог цена
04 авг 14:25BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI XENON KAMERA - 11..MT Auto

BMW X1 2.0D 177 KS X-DRIVE NAVI UNIKAT NOV - 167000 KM, SERVISNA KNI...


12.500 €
или предлог цена
04 авг 14:25OPEL CORSA 1.3 CDTO 95 KS FEJSLIFT EURO5 - 12.MT Auto

OPEL CORSA 1.3 CDTI 95 KS, FEJSLIFT EURO -5 KUPENA I SERVISIRANA SA...


5.500 €
или предлог цена
04 авг 14:25MERCEDES B 180 CDI 110 KS UNIKAT NOV - 08.. MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, 6 BRZINI 180000 KM - 100% GARANCIJA ZA KM...


5.999 €
или предлог цена
04 авг 14:25OPEL AGILA 1.2 80 KS 177000 KM NOVA - 09..MT Auto

OPEL AGILA 1.2 80 KS, KUPENA I SERVISIRANA VO OPEL SALON MILANO ITALY...


3.999 €
или предлог цена
04 авг 14:25ALFA MITO 1.3 JTDm 90 KS 6 BRZ - 10..MT Auto

ALFA MITO 1.3 JTDM 90 KS NAJDOBRIOT MULTIJET MOTOR NA LANEC - SERVIS...


4.999 €
или предлог цена
04 авг 14:25OPEL CORSA 1.2 80 KS NOV UVOZ - 08.MT Auto

OPEL CORSA 1.2 80 KS, COSMO OPREMA EURO-4, - 163000 KM , SERVISNA K...


3.800 €
или предлог цена
04 авг 14:25Baram Jugo vo zamena za slednoto

Baram jugo 45 ili 55 vo vozna sostojba vo zamena nudam s...


1 €
или предлог цена
04 авг 14:22Opel Vectra B Redizajn 1999 74kw

Итноо !!! Колата е во возна состојба се продава поради Живеење во ст...


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
04 авг 14:00LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE

LAND ROVER DISCOVERY SPORT HSE OPREMA 2015 GODINA MOTOR 2.0. 150 K.S...


29.000 €
или предлог цена
04 авг 13:14Mercedes w 124 250 d 1994 aftomatik

Ce prodava Mercedes w 124 250 d 20 ventili Istecena registracija Ko...


1.100 €
или предлог цена
04 авг 13:08BMW X3 2.0D 150 KS 4X4 FEJSLIFT KOZA X-DRIVE - 08...MT Auto

BMW X3 150 KS 4X4 KOZA, FEJSLIFT - 167000 KM, SERVISNA KNISKA, UNIKA...


7.999 €
или предлог цена
04 авг 11:19MAZDA CX-7 2.2 D 175 KS 4X4 KAMERA TV NAVI FULL- 10 MT Auto

MAZDA CX-7 2.2 D 175 KS, FEJSLIFT PERFEKTNA - 186000 KM SO SERVISNA ...


9.999 €
или предлог цена
04 авг 11:19LANCIA DELTA 1.6 JTDM 120 KS KOZA LUX LED - 10.MT Auto

LANCIA DELTA 1.6 JTDM 120 KS, LUXURY OPREMA LED XENON - NAPOMENA: 14...


5.600 €
или предлог цена
04 авг 11:19PEUGEOT 508 2.0 HDI 140 KS NAVI PDC LUX - 12..MT Auto

PEUGEOT 508 2.0 HDI 140 KS LUXURY EURO-5, - 159000 KM , SERVISNA KNI...


8.800 €
или предлог цена
04 авг 11:19KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS FEJSLIFT - 11..MT Auto

KIA CEED 1.6 CRDI 90 KS 70 KS FEJSLIFT EURO-5, - 148000 KM , SERVISN...


5.900 €
или предлог цена
04 авг 11:19TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 80000 KM NOVA - 09 MT Auto

TOYOTA YARIS 1.0 70 KS 80000 KM NOVO - 80000 KM ! ! ! KOMPLETNO SERV...


4.800 €
или предлог цена
04 авг 11:19BMW 530 D 218 KS KOZA XENON NAVI M-PAKET - 05..MT Auto

BMW 530D 218 KS E60 M-PAKET KOZA XENON NAVI AVTOMAT - UVOZ SVAJCARIJ...


6.500 €
или предлог цена
04 авг 11:18FIAT GR PUNTO EVO 1.4 80 KS 168000 KM - 11..MT Auto

FIAT GRANDE PUNTO EVO 1.4 80 ks 168000 KM - ! ! ! KOMPLETNO SERVISIR...


4.500 €
или предлог цена
04 авг 11:18CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS EXCLUSIVE - 10..MT Auto

CITROEN C3 1.4 HDI 70 KS DIZEL 3.5L/100KM EURO-5 - 181000 KM ! ! ! ...


3.700 €
или предлог цена
04 авг 11:18OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS COSMO UVOZ CH - 05.MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 101 KS 155000 KM ! ! ! - SERVISNA KNISKA 2 KLUCA...


3.600 €
или предлог цена
04 авг 11:18CHEVROLET AVEO 1.2 85 ks BENZ-PLIN 177000 KM - 11 MT Auto

CHEVROLET AVEO 1.2 85 KS EURO-5 BENZ-PLIN KAKO NOVA - FABRICKI ATEST...


4.200 €
или предлог цена
04 авг 11:18BMW 530 D F10 204 KS M-PAKET NOVA - 12..MT Auto

BMW 530D 204 KS M-PAKET 8G AVTOMATIK UNIKAT NOVO - MOTOR 2993 CM3, 1...


16.800 €
или предлог цена
04 авг 11:18MERCEDES C 200 2.2 CDI 136 KS NAVI XENON LED - 14..MT Auto

MERCEDES C 200 2.2 CDI 136 KS, FEJSLIFT, LED XENON NAVI - 184000 KM ...


12.999 €
или предлог цена
04 авг 11:18CITROEN C3 1.2 60 KS 166000 KM NOV - 13..MT Auto

CITROEN C3 1.2 60 KS EURO-5 KAKO NOVA ***** 166000 KM ***** SERVISNA...


5.500 €
или предлог цена
04 авг 11:18BMW 318 D 2.0 122 KS 187000 KM NOVO - 08.MT Auto

BMW 318 D 2.0 122 KS 187000 KM UNIKAT NOVO ** EDINSTVENO VO MK BUKV...


6.800 €
или предлог цена
04 авг 11:18OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 130000KM - 12..MT Auto

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 110 KS 130000 KM EURO5 ! ! ! - SERVISNA KNISKA 2...


6.800 €
или предлог цена
04 авг 11:17NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS TEKNA NOV - 09.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
04 авг 11:17NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS 150000 KM TEKNA - 09.. MT Auto

NISSAN QASHQAI 1.5 DCI 106 KS NOV BEZ ZABELESKA - SERVISNA KNISKA NO...


7.300 €
или предлог цена
04 авг 11:17TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 NOVA -11.MT Auto

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5 UNIKAT NOVA EURO 5B - KOMPLETNO...


7.800 €
или предлог цена
04 авг 11:17OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS ECOFLEX NOVO - 11.MT Auto

OPEL ASTRA 1.3 CDTI 95 KS ECOFLEX 155000 KM EURO5 ! ! ! - SERVISNA K...


6.500 €
или предлог цена
04 авг 11:17AUDI A3 2.0 TDI 140 KS S-LINE FEJSLIFT - 09.MT Auto

AUDI A3 2.0 TDI 140 ks FEJSLIFT S-LINE EURO-5 UNIKAT ! ! ! - SERVISN...


7.500 €
или предлог цена
04 авг 11:17MAZDA 2 1.4 D 70 KS 133000 KM NOVA - 10..MT Auto

MAZDA 2 1.4 HDI 70 KS EURO-5 4L/100KM ***** 133000 KM ***** NOVA - ...


4.800 €
или предлог цена
04 авг 11:17BMW 320 D 163 KS NOV UVOZ 130000 KM - 06.MT Auto

BMW 320 D 2.0 163 KS 130000 KM UNIKAT NOVO ** EDINSTVENO VO MK BUKVA...


6.400 €
или предлог цена
04 авг 11:17MERCEDES B 180 CDI 110 KS ELEGANCE NAVI PDC - 08 MT AUTO

MERCEDES B 180 CDI 110 KS, ELEGANCE, 6 BRZINI - 183000 KM, HROM PAK...


5.999 €
или предлог цена
04 авг 11:17Страна 5 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам