Битола
                   
2387 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL CORSA C 1.3 CDTI-COSMO--MODEL 2006--NOVO VOZILO!!!!!

OPEL CORSA C 1.3 CDTI--51KW--EURO 4 STANDARD --KLIMATRONIK LADI ODLI...


3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

09 сеп 06:48Промовирано

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO***210KW-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 сеп 09:56Промовирано

*** HYUNDAI I30 1.6 CRDI *** 90 HP ***

Se prodava Hyundai I30 1.6 CRDI, 90 konjski sili, motor na lanche. ...


4.550 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

16 сеп 18:03Промовирано

AUDI A3 2.0 TDI

Se prodava Audi A3 2.0 16v 140hp Kolata e vo perfektna sostojba bez d...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 15:15MERCEDES E300 BlueTEC HYBRID

!!!!!!!!! INFORMACII SAMO NA TEL 070339666 ZA SERIOZNI KUPUV...


11 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 15:11Се продава Skoda Rapid - 2016 год. 88KW

Се продава Skoda Rapid - Редовен сервис само во овластен сервисер -...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 15:08Renault Megane 2007 1.5 dci Perfekten

Se prodava Renault Megane 2007 so evro kuka. - Full servisirano. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.300 €
Битола

Автомобили

23 сеп 15:01opel ascona

se prodavaat dve askoni edna ispravna i druga za delovi na ispravnat...


1.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 14:59RENAULT MEGANE 1

se prodava reno megan 1 , 1.4 /1999 god. benzin plin, plinot e stav...


1.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 14:59se prodava BMW 525 TDS avtomatik

kolata se prodava smeneto maslo i filter,voz.filter filteri za polen...


1.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 14:59BMW 520d 2008

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema BEZ ZAMENA


8.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 14:53Skoda Felucia LX

Се продава Skoda Felicia LX.


55.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 14:50ALFA ROMEO 147 1.9JTD 2004 GOD.

Se prodava alfa 147 1.9 jtd 2004god. Odlicna sostojba prva boja fabri...


1.990 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
2.000 €
Битола

Автомобили

23 сеп 13:48SE PRODAVA KIA SPORTAGE

KIA SPORTAGE 11.11.2014 prva registracija PRV SOPSTVENIK 47.000 KM...


14.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 13:43Vw Pasat-1.9-TDI-110-ks-1996.G-076-579-331

Odrzuvan So evidencija samo za poznavaci na ovoj model bez korozija t...


2.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 13:20LAND ROVER Freelander 4 x 4

LAND ROVER Freelander 4 x 4 Зачуван автомобил како надворешно, так...


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 13:03Reno Clio 1.2 benzin plin atest Registrirana odlicna sostojb

Kolata e redovno servisirana i odrzavana Solidni gumi Radio Regist...


650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 12:06se prodava Mercedes GL 350

ful oprema TEL:070-207-508


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 11:33Chrysler 300c 5.7hemi

Chrysler 300c 5.7hemi so 22ki bandashi novi gumi servisiran vo top so...


12.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 11:16AUDI Q3 2.0 TDI S-LINE 140KS- 2015 GODINA

SE PRODAVA AUDI Q3 2.0 TDI S-LINE 140KS- 2015 GODINA. 🇩🇪 🇩🇪 ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 11:13KIA CEED 1.6 CRDI--66KW--90KS--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!!!!!

KIA CEED 1.6 CRDI--66KW--90KS--EURO 4 STANDARD --KLIMATRONIK LADI O...


4.690 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 11:10Se prodava Opel Tigra - moze i na delovi

SE PRODAVA OPEL TIGRA 1.4 66KW GODINA NA PROIZVODSTVO 1996, REGISTRIR...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 11:02Citroen C4 1.6 HDI 90ks

CITROEN C4 1,6 HDI 90 KS 2005 , KUPEN OD PRV GAZDA OD SLOVENIJA VO OD...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 10:40RENAULT SCENIK 1.9 DCI

VO TOP SOSTOJBA potrosuvacka 4.7 L


1.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 10:35MERCEDES-BENZ C200CDI 140000KM!!!-08

Odlicno vozilo bez defeci i problemi 140000 km servisna istorija ka...


9.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 10:34Vw Phaeton 3.0 tdi 1234

Vw Phaeton 3.0 tdi 2005god registriran, so spirali ne e na jastuci


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 09:14SLEP SLUZBA Peugeot Boxer so B kategorija

SLEP SLUZBA Peugeot Boxer 2.8 HDI se vozi so B kategorija , nova maka...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 09:14Opel Tigra 1.3 cdti twintop

Opel Tigra 1.3 cdti kabriolet 2005g 216000km odlicna sostojba za godi...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 08:33Mercedes c220 cdi so KOZEN ENTERIER , servisirana MOZI ZAMEN

Mercedes c klasa c220 cdi 143ks motor menjac sega servisirani maslo...


3.699 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.799 €
Битола

Автомобили

23 сеп 08:31Zastava 750 1970god.

Zacuvano


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 08:14Opel astra 1.7cdti 80ks OPC OPREMA - KLIMATRONIK - TEMPOMAT

Opel astra 1.7cdti 80ks OPC OPREMA - KLIMATRONIK - TEMPOMAT - SPOR...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 08:07Opel Corsa 1.3

Se prodava Corsa so 1.3 CDTI( dizel,)mnogu ekonomicen motor, novi gum...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 07:33PEUGEOT 207 1.6 HDI 80KW EDITION-08

UVOZ OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA FULL OPREMA P...


4.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 07:26OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY-06

ODLICNO VOZILO SOCUVANO KAKO NOVO BEZ GRQM KOROZIJA SOCUVANO OD NAD...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 07:22OPEL CORSA 1.3 CDTI ENJOY-08

UVOZ OD GERMANIJA FULL OPREMA EXTRA SOCUVANA BULVALNO KAKO NOVA 1...


3.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 07:17MERCEDES-BENZ C220CDI 170KS AVANGARD-08

MERCEDES-BENZ C220CDI 170 KS AVANGARD BLUEFFICIENCY UVEZEN OD GERMANI...


8.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 07:09Povolno

Opel corsa,1.3,cdti ,2011


3.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 сеп 03:13mercedes e 300 de amg line

mercedes e 300 de dizel plagin hibrid amg line


75.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

22 сеп 23:54Ford Fokus (Форд Фокус)

Колата е зачувана со реални километри. Има, клима, греачи на, седишт...


1.799 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.950 €
Битола

Автомобили

22 сеп 20:29Ford Fokus Форд Фокус

Колата е зачувана не е удирана има клима греачи на седишта централно ...


1.799 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.950 €
Битола

Автомобили

22 сеп 20:29Prodavam Volkswagen Golf 5 GT 1.9TDI

Golf 5 1.9tdi 2007god vo odlicna sostojba. Kolata e dobro socuvana, i...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

22 сеп 20:28Mercedes CL500 S Coupe

👉Mercedes CL500 V8 2001 🚙Може замена за едно или повеќе возила ...


12.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

22 сеп 20:27SKODA OCTAVIA 1.6 TDI 2016g

Kola e so Full Oprema... *parking senzori (napred, nazad) *xenon sve...


12 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

22 сеп 20:23Страна 7 од 60

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам