Штип
                   
146 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kamionski Gumi 315 70 R 22.5 - Firelli - Shara na 80%

Kamionski Gumi 315 70 R 22.5 - Firelli - Shara na 85% Proizvedeni 20...


6.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 21:45MAN 41-414

MAN 41-414 mixer 12 m3 so pomosen motor i kapak vo odlicna sostojba


26.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 21:28Nissan Atleon 56.13

Kamionot e vo beskprekorna sostojba mnogu malku vozen, ima motor od 1...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 21:17Scania R480 Euro 5

Scania R480 Euro 5 BG tabli kontakt telefon / viber : +38971384648


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:00MAN Euro 6

Се продава Ман еуро 6 во работна состојба. Број контакт 078 307 326. ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 13:00Vebasto Eberspacher komplet so pumpa i kazance

Eberspacher komplet so pumpa i kazance . Air Top 2000s. Tel.. 078 36...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:11Volvo fh 12 euro5

Volvo delovi feder platno kardan predna osovina boci automati elektri...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:11Mercedes aktros delovi motor

Mercedes aktros euro 5 perka nova febi avtomat susaci delovi motor B...


1.234 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Денес 09:11Софтвер за транспортери и транспортни компании

Софтвер наменета за транспортни компании, со едно или повеќе возила, ...


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

Вчера 09:22Mercedes Actors 18-29

Prodavam ciisterna mercedes so 2 komori 11 000 litri, fabricki ADR, k...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
27.000 €
Штип

Камиони

Вчера 09:10DELOVI VOLVO/MAGNUM

Delovi za volvo/magnum se od motor menjac diferencijal glsvcini sepi ...


111.111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 авг 20:49PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA SKANIA

Prodavam polovni delovi za skanija 124/470. Motor,menjac,diferencijal...


111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 авг 20:49Se prodava

Scania R 440 vlekac 2010g hib avtomatik dve klimi retarder dobri gumi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 авг 17:10Se prodava SCANIA 420 EURO 5

Se prodava SCANIA 420 EURO 5 , 2008 godina vo odlicna sostojba. tel...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 авг 15:13Hemisko cistenje na site vidovi vozila po najdostapni ceni g

TEL:072 320 516 - Камиони-3000DEN Hemisko cistenje na kamioni po...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

14 авг 10:50Se prodava bandaz so guma 385/55/22.5

se prodava bandaz so guma komplet 385/55/22.5


3.500 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

14 авг 01:26PRIKOLKA TANDEM

Prodavam prikolka za tandem registrirana do 10.2022 so novi 8 gumi in...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

12 авг 14:43Aluminski rezervar

Imam poveke vidovi na aluminski rezevari Merecedes 5(MEGA STANDARD) V...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

10 авг 09:18FRIZDER

Frizderot e I ispraven cena 200 evra


200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

10 авг 08:12IVEKO STRALIS 310

Kamijonot e vo odlicna sostojba inf 078 522 380 vlatko


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

10 авг 08:12Mercedes Atego 8 15 kiper

Registriran cela god 6 novi gumi Akumulatori novi Pumpa kiper 12 s...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

09 авг 17:56Се продава Mercedes-Benz 12-13

Се продава камион Mercedes-Benz 12-13 1980 година тел: 070/210-414...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 авг 15:18DAF XF 460

Se prodava daf xf 460 vo odlicna sostojba 2007 godina registriran na ...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 авг 17:57IVECO EURO 5+ SCHMITZ

Se prodava iveco euro 5 2010 godina i poluprikolka schmitz 2008 na bg...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 авг 17:57Iveco Stralis euro 4

Se prodava iveco strails na bg tablici 2006 godina vo odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 авг 17:57IVECO EURO 5 500ka MEGA

Se prodava iveco stralis euro 5 500ks mega 2007 godina vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 авг 17:57Iveco 5

Vo odlicna sostojba, registriran do 09.2022 god so komplet novi gumi....


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

08 авг 16:10VW CRAGTER KRAFTER

Prodavam VW CRAFTER 2013 GOD REGISTRIRANO CELA GODINA KOZNI SEDISTA F...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

08 авг 10:25VLEKAC MAN 18-400 МАН

Vlekac Man 2011g Mega Euro 5 EEV dobri gumi diskovi plocki ekstra so...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

08 авг 10:25MAN 8-180 na ferederi

Prodavam MAN180ks napred i nazad na federi 2008 god motorna kocnica 3...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

08 авг 10:24MAN -12-180 so KRAN I RAMPA

Prodavam MAN 12-180 so kran ATLAS 125 karaserija 6,20m rampa poteglic...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 авг 10:24Шофер на камион

Имаме потреба од шофер , се вози на релацика: Македонија-Чешка-Полска...


28 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 авг 08:58FAP13/14

Se prodava pali vozi ispraven Colovni gumi Deferincijal od jeelz So s...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.499 €
Штип

Камиони

07 авг 16:52SE PRODAVA IVEKO DEILI 65.15 ZA DVE VOZILA SO XIDRULIKA

IVEKO 2002G ZA DVE VOZILA REGISTRIRANO SREVISIRANO MOZE SAMO KAMION...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 авг 13:52Iveco Stralis AT 260 S43 Y/FP-GV 451 hp 2007 Godina

ЦЕНА 12100 € +ДДВ (можна замена за кола) IVECO STRALIS MARKA: IVE...


12.100 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 авг 16:16RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola) MARKA: RENAULT МODEL: M...


9.250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 авг 16:14SCANIA R410 EURO6 2015

VOZILOTO E VO BESPOREKORNA SOSTOJBA 786.000 KILOMETRI 1400LITRI...


35.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 авг 11:09Merdeces Actross 1845

Merdeces Actross 1845, euro 6 , godina na proizvodstvo 2014, registir...


17.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 авг 14:06PRODAVAM BAGAZNIK I SKALI ZA KOMBE

PRODAVAM BAGAZNIK I SKALI ZA KOMBE CENA PO DOGOVOR MOZE I KOMPENZAC...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

02 авг 09:11DISPECER - ДИСПЕЧЕР / Dispecerski Uslugi Диспечерски услуги

Нудиме диспечерски услуги за вашите камиони низ цела Европа , официја...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

31 јул 14:54Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам