Штип
                   
143 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes 813 kiper

Vo odlicna sostojba Servis komplet 6 novi gumi Registriran cela g...


7.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 дек 20:49Man 2009god

Man vo odlicna sostojba novi gumi e5 te...


12.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

26 ное 22:55Se prodava DAF

Se prodava DAF proizveden 2007 g. 105,460 model. Vo odlichna sostojb...


10 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 окт 14:32Se prodava kamijon reno 460 konja

Se prodava kamion cena vo gotovo,a 25,000€ na rati 30,000€.Se prodav...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 окт 20:19SCANIA I SHMITZ poluprikolka

SCANIA R420 2007g.top sostojba SHMITZ 2005g 077554096 Sasko


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 окт 11:04Man

MAN 2004 god tovarni cisterna


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

10 окт 15:46Iveco

IVECO 2003 god tovarna cisterna


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

10 окт 15:46Renault Premium euro 5 za delovi

Se prodava na delovi Renault Premium 2008 godina euro 5 so volvo moto...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јул 23:49Потреба од искусни шофери со Ц и Е категорија .

Инфо на телефон 070303160,070346688,078473912


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јун 08:51Kamion Mercedes AKTROS 1841

prodavam kamion mercedes aktros 1841 euro5 mega uvezen od germania ...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 јун 17:41Daf

Daf 105460 2006 god registriran do 06.12.2020 1100000 km


8.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јун 16:10DAF

delovi daf 460 euro 5


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 јун 16:09kamion Mercedes 1213 -1990

Godina na proizvodstvo: 1990 Vo dobra sostojba. Poveke info na tel.


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

17 апр 20:57Scania R410

Scania R410 Km 380000 God.2015 Kontakt 078292375 Vlatko


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 апр 13:00Scania R410

Scania R410 euro6 So km 380000 God.2015 Voziloto odrazuvana samo v...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 мар 22:38Volvo euro 5, 2007 god

Se prodava Volvo 2007 godina, 440 konja, neregistriran, avtomatik, se...


11.300 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 мар 10:53Se prodava kamion reno 460 konja

Se prodava kamion cena 30,000€ vo gotovo,a 35,000€ na rati.Se prodava...


30.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 мар 10:28Евтино продавам Iveco

Евтино продавам Iveco stralis 440 retarder на бугарски регистарски т...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

11 фев 12:35Kamion magirus zamena za kola

Se prodava kamion magirus deutz masina vozdusno ladenje 130ks reg do ...


2.700 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 фев 19:25Volvo FH 480 euro 5

Kamionot e vo odlicna sostojba za poveke informacii tel 070368830 i...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 фев 08:59DELOVI ZA SCANIA

Delovi za scania 🔴🔴🔴🔴🔴🔴🔴 Menjac Retarder Deferencijal Redukto...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јан 12:18SUPER PONUDA! WEBASTO 3500ST-Air Top

Се продава вебасто во исправна состојба 3500ST Air Top и вебасто 2000...


300 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 јан 21:35Magnum 460dci euro5 I Kogel 2007

Renaul Magnum 460 dci 2007g. vo odlicna sostojba i poluprikolka Kogel...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 дек 08:46Камион кипер VOLVO 420

Se prodava odlicno zacuvan kiper, so 12 glanc novi gumi, registriran ...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

02 дек 16:54Magerus deutz i Tuareg 2.5

Se prodava kamion magirus deutz masina vozdusno ladenje 130ks reg do ...


2.700 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 ное 15:06VOLVO

Se prodavaat poveke vlekaci volvo 440 euro 5 od 2007 do 2009 godina ...


9.999 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 сеп 17:53продавам камион дуплак

Mercedes 26.ks duplak reg. Cela god odlicni gumi cena 9000 e. Tel.078...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

12 авг 10:10Delovi za VOLVO/MAGNUM

Rezervni delovi od Renault Magnum volvo motor 440 dxi, menuvac avtoma...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јул 22:36Renault Magnum

460 dxi volvo motor euro5, kamionot e vo odlicna sostojba vozi vo ger...


9.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 јун 17:22Mercede Actros

Mercedes Actros 1845 Eur-6 -


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 јун 10:43Daf Euro 3 na BG tablici

Daf euro 3 , 2003godina, racen menjac


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 мај 19:13СЕ ПРОДАВА DAF 2007 год. 45.22

СЕ ПРОДАВА DAF 2007 год. 45.22. Регистриран пред 3 дена во одлична с...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

16 апр 15:47PRODAVAM IVEKO SPECIALNO VOZILO ZA SLEP SLUZBA 2005G

SPECIALNO VOZILO ZA SLEP SLUZBA 2005 GOD 078 313 012 071 452 452 K...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 мар 12:39Mercedes Atego-816

Se prodava Mercedes Atego koffer ima moznost i da bide i so cerada..-


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 мар 16:01MERCEDES ATEGO 816 2008 GOD

MERCEDES ATEGO 816 2008 GOD KOFFER -


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 мар 15:55se prodava specialno slep vozilo iveko so prikolka za 4 vozi

registrirani vo odlicna sostojba 078 313 012


16.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 мар 07:05SCANIA + SCHMITZ prikolka

SCANIA 2005 + SCHMITZ 2006 vo odlicna sostojba registrirani


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 фев 11:09Volvo + Schmitz

Volvo 2003 i Prikolka Schmitz 2004 vo odlicna sostojba registrirana.


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 фев 11:09MAN TGA 440 - 2007g

Se prodavaat 2 x MAN TGA 440 - 2007g - 10000eur 2 x pol...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 авг 10:56stenderi za konfekcija kupuvam

kupuvam polovni ili novi stenderi za konfekcija 070346688


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

02 јул 00:31Страна 3 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам