Штип
                   
145 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCANIA R450 EURO 6

SE PRODAVA SCANIA EURO 6 R450 SO 800 000 KM. VOZILOTO E VO ODLICNA S...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

26 сеп 15:53Промовирано

PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA SKANIA

Prodavam polovni delovi za skanija 124/470. Motor,menjac,diferencijal...


111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

17 сеп 22:08DELOVI VOLVO/MAGNUM

Delovi za volvo/magnum se od motor menjac diferencijal glsvcini sepi ...


111.111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

17 сеп 22:08VETROBRANI ZA MERCEDES

Vetrobran od 8 14 Vetrobran od atego Kompletni so site drzaci imam p...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:18Delovi sofer sajma 809 813 i hanomak

Sofer sajma 8 13 i hanomak imam se za niv


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:18Delovi za zastava

Dobusi novi ne koristeni Kardan kompleten so flansa od zastava turbo...


1.200 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:16Kiper

Se prodavaat ili menuvaat dva kiper I MAN TGS35.400 so sredeni dokume...


80.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 сеп 13:57IVECO EURO 5 500ka MEGA

Se prodava iveco stralis euro 5 500ks mega 2007 godina vo odlicna sos...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 сеп 13:00IVECO EURO 5+ SCHMITZ

Se prodava iveco euro 5 2010 godina i poluprikolka schmitz 2008 na bg...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 сеп 13:00Iveco Stralis euro 4

Se prodava iveco strails na bg tablici 2006 godina vo odlicna sostojb...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 сеп 13:00Se prodava

Scania R 440 vlekac 2010g hib avtomatik dve klimi retarder dobri gumi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

12 сеп 07:31SE PRODAVA IVEKO DEILI 65.15 ZA DVE VOZILA SO XIDRULIKA

IVEKO 2002G ZA DVE VOZILA REGISTRIRANO SREVISIRANO MOZE SAMO KAMION...


10.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 сеп 20:00Se prodava intercooler i far za volvo euro 5

Prodavam poloven intercooler, ladilnik, far i retrovizor za volvo eur...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

10 сеп 03:15Aluminski rezervar

Imam poveke vidovi na aluminski rezevari Merecedes 5(MEGA STANDARD) V...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

09 сеп 07:42Ponudete 385/55/19.5

ponudete 385/55/19.5 so sliki i cena


1 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

31 авг 14:36Iveco 5

Vo odlicna sostojba, registriran do 09.2022 god so komplet novi gumi....


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

24 авг 13:24DISPECER - ДИСПЕЧЕР / Dispecerski Uslugi Диспечерски услуги

Нудиме диспечерски услуги за вашите камиони низ цела Европа , официја...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 авг 12:34Iveco Stralis AT 260 S43 Y/FP-GV 451 hp 2007 Godina

ЦЕНА 12100 € +ДДВ (можна замена за кола) IVECO STRALIS MARKA: IVE...


12.100 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 авг 16:16RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola) MARKA: RENAULT МODEL: M...


9.250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 авг 16:14Merdeces Actross 1845

Merdeces Actross 1845, euro 6 , godina na proizvodstvo 2014, registir...


17.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 авг 14:06Volvo

Webasto ispravni izvadeni od kamion imam i dve gumi 315/70/22.5 sava ...


200 €
или предлог цена
Штип

Камиони

31 јул 10:56POLOVNI GUMI 265/70/19.5

Gumite se zdravi izvadeni pred 10 dena 8000 denari za site cetiri inf...


8.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

31 јул 09:53Volvo euro 5 440 Prikolicar

Volvo euro 5 440ka prikolicar 2007 God Smeneto lamela, solidni gum...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 јул 12:30Volvo euro 5 440

Se prodava volvo euro 5 440ka Nov set, lamela sve smeneto 2007 go...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

22 јул 12:30Prodava se Top prikolka

Se prodava poluprikolka Smitz Varios 2014 godina nogu malku vozena v...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јул 13:00polovni gumi

prodavam gumi 315/70/22.5 385/55/22.5 385/65/22.5


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 јун 16:19MAN TGX440

Man TGX440 EEV 2012 godina so 750.000 km Novi 6 gumi Pred dva mesec...


20.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 јун 09:12Prodavam Kamion WV L80 Motor Mercedes 8 14

Kamionot e pali vozi,bez niedna maana


4.600 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 јун 12:50MERCEDES 19/38 Duplak

Камионот е одличен за превоз на дрва. Мењачот му е 4 со 4 на шамарање...


11.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јун 20:57MERCEDES 19/38 Duplak

Камионот е одличен за превоз на дрва со мењач 4 со 4 на шамарање, дуп...


13.500 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 јун 20:48Scania r410

Se prodavat novi Scania R410 novi Max 100km/h


100.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 јун 12:31Volvo FH12

Volvo FH12 460 - 2005 god Kompletno servisiran Top sostojba Poluprik...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

26 мај 19:36DAF-XF-2008

Daf XF vo odlicna sostojba i poluprikolka Smitz


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

26 мај 19:36Prodavam Kamion WV L80 Motor Mercedes 8 14

Kamionot e pali vizi,bez niedna maana


4.800 €
или предлог цена
Штип

Камиони

25 мај 13:32Mercedes Benz - Euro 6, 2x

Mercedes aktros euro 6.. 2014 god. Giga spejs kabina, napraven komple...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 мај 15:14Farovi za daf kako novi

Farovi od daf kako novi


3.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 мај 17:05Dizalica kran

Dizalica kran


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 мај 20:39Alanser

Boshov alanser so 2 avtomati od IVECO 2 komada Kompletni vo ispravn...


3.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

17 апр 19:48Mercedes - Atego

Se prodava mercedes atego furgon 2002 godina visecka konfekcija vo od...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 апр 14:42man euro 6

prodavam vlekac man 2016 godina euro 6 inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

25 мар 12:07Се продава ВОЛВО 460 еев 2011 година

Волво 460 еев 2011 година Поминати километри: 901 047km Возилото е ...


20.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 јан 08:43Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам