Штип
                   
148 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SCANIA R450 EURO 6

SE PRODAVA SCANIA EURO 6 R450 SO 800 000 KM. VOZILOTO E VO ODLICNA S...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

26 сеп 15:53Промовирано

se prodava specialno slep vozilo iveko so prikolka za 4 vozi

registrirani vo odlicna sostojba 078 313 012


16.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 мар 07:05SCANIA + SCHMITZ prikolka

SCANIA 2005 + SCHMITZ 2006 vo odlicna sostojba registrirani


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 фев 11:09Volvo + Schmitz

Volvo 2003 i Prikolka Schmitz 2004 vo odlicna sostojba registrirana.


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

23 фев 11:09MAN TGA 440 - 2007g

Se prodavaat 2 x MAN TGA 440 - 2007g - 10000eur 2 x pol...


10.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 авг 10:56stenderi za konfekcija kupuvam

kupuvam polovni ili novi stenderi za konfekcija 070346688


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

02 јул 00:31Prodavam rezervoar i auspuh

Prodavam rezervoar i auspuh


4 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

22 јун 14:59Mikser za beton MAN 26272 DFTM29 dizel,198kw

Vo ekstra sostojba so dozvolena nosivost od 14250kg i dve mesta za se...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 јун 13:44Ford transit 2.4 TD 88 kw 2001 god.

Kamionceto e tehnicki ispravno, redovno servisirano so perfektno podv...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

17 јун 12:01Volvo 460

2009 godina Top sostojba so 6 novi gumi Servisiran 1000000 km p...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 јун 09:57Scania r420

2007 godina Full oprema Servisiran vo top sostojba Novi gumi


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 јун 09:54Scania r420

Euro 5 2007 godina 1000000 km pominato Mega Rezervoari 1200kg ...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 јун 09:53Iveco

Iveco so poluprikolka schmitz *12900*neto Antonio 070322131


12.900 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 мај 11:37MAN TGX 18.440

MAN TGX 18.440 2012g Prodavam ima sve komplet servis napraveno moze ...


5 €
или предлог цена
Штип

Камиони

03 мај 18:29SCANIA 440/EURO5-EEV/ RETARDER

Kamionot e vo odlicna sostojba, redovno e vrseno servisiranje. Gumi ...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

10 апр 13:00KAMION MERCEDES 11-13

Kamion mercedes 11-13 registriran do avgust mesec vo ispravna sostojb...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

07 фев 19:21iveco 450 e 5

Prodavam Iveco stralis 450 euro 5 2009 godina automatic, retarder ,te...


12.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

05 фев 15:53Mercedez Actross - Euro 6

Se prodava Mercedez Actross euro 6, 1845. Godina na proizvodstvo 20...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 фев 12:11Mercedez Actross Euro 6

Se prodava Mercedez Actross 1845, Euro 6 - godina na proizvodstvo 201...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 фев 12:10SERVIS I PARKING ZA KAMIONI MALMO

2B SERVICE ul. TESTVAGEN 9 ARLOV - MALMO E SPECIALIZIRAN SERVIS I PAR...


50 €
или предлог цена
Штип

Камиони

02 јан 11:33RENAULT MIDLUM

НАЈНОВО ВО АУТОНИКО ДАВАМЕ ВОЗИЛА СО НАШ ЛИЗИНГ СО 30 % УЧЕСТВО БЕЗ Б...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 дек 15:55Drzac desen za retrovizor

Drzac desen za retrovizor atego 815 Tel 077863093 +38978349106 vi...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

25 дек 23:40VOLVO FH 480 EURO 5

Vo odlicna sostojba servisiran redovno so novi gumi Momentalno vozi ...


18.990 €
или предлог цена
Штип

Камиони

25 дек 10:29VOLVO FH 480 EURO 5 TROOSOVINEC 6x2

Se prodava volvo fh 480 vo ekstra sostojba regiatriran cela godina so...


24.990 €
или предлог цена
Штип

Камиони

25 дек 10:27Се продаваат 3 x Mercedes Actros 1842 + полуприколка Schmitz

Камионот Mercedes Actros 1842 LS (MEGA) е поизведен 2013 година, е чи...


42.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

20 ное 14:02ZAVARUVANJE NA ALUMINIUM

PROFESIONALNO ZAVARYVANJE NA ALUMINIUMSKI KIPER PRIKOLKI.ISTO TAKA SE...


14 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 21:09VOLVO 440 EURO 5 i CISTERNA FELDBINDER

VOLVO 440 EURO 5 2008god. Pominati kilometri 790.000 so registracija ...


49.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

24 окт 15:12Polovni gumi za kamioni 22.5

I'ma 315 60 22.5 za deferencijal,295 60 22.5 deferencijal I napped im...


50 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 авг 18:34Iveco Stralis

Se prodavaat 2 iveko stralis kamioni. Iveko stralis standard (zelenot...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

24 јул 13:00Страна 4 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам