Штип
                   
138 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN 8-180 na ferederi

Prodavam MAN180ks napred i nazad na federi 2008 god motorna kocnica 3...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

17 ное 08:59Se prodava DAF

Se prodava DAF proizveden 2007 g. 105,460 model. Vo odlichna sostojb...


10 €
или предлог цена
Штип

Камиони

16 ное 09:37Volvo euro 5 440 Prikolicar

Volvo euro 5 440ka prikolicar 2007 God Smeneto lamela, solidni gum...


25.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

14 ное 10:39Kamion

Se prodava kamion tel 078 350 520


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 ное 16:55Iveco Stralis AT 260 S43 Y/FP-GV 451 hp 2007 Godina

ЦЕНА 12100 € +ДДВ (можна замена за кола) IVECO STRALIS MARKA: IVE...


12.100 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 ное 19:50RENAULT MIDLUM 160 DXI KUFER SO RAMPA 118 KW 2008 Godina

ЦЕНА: 9250 € + ДДВ (mozna zamena za kola) MARKA: RENAULT МODEL: M...


9.250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 ное 19:50Се продава Volvo 440 EURO 5

Се продава Volvo 440 EURO 5 , 2008 година во топ состојба регистриран...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 ное 13:26Se prodava SCANIA 420 EURO 5

Se prodava SCANIA 420 EURO 5 , 2008 godina vo odlicna sostojba. tel...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 ное 13:25Alanser

Boshov alanser so 2 avtomati od IVECO 2 komada Kompletni vo ispravn...


2.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

06 ное 06:39NOX SENZOR ( sensor ) DAF XF 106 Euro 6

Se prodava NOX SENZOR za DAF XF 106, Euro 6. NOx Sensor, DAF Din...


175 €
или предлог цена
Штип

Камиони

04 ное 10:17Se prodava intercooler i far za volvo euro 5

Prodavam poloven intercooler, ladilnik, far i retrovizor za volvo eur...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 18:40DELOVI VOLVO/MAGNUM

Delovi za volvo/magnum se od motor menjac diferencijal glsvcini sepi ...


111.111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 14:33PRODAVAM POLOVNI DELOVI ZA SKANIA

Prodavam polovni delovi za skanija 124/470. Motor,menjac,diferencijal...


111 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 14:32polovni gumi

prodavam gumi 315/70/22.5 385/55/22.5 385/65/22.5


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

01 ное 08:37SCANIA R450 EURO 6

SE PRODAVA SCANIA EURO 6 R450 SO 800 000 KM. VOZILOTO E VO ODLICNA S...


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

21 окт 15:48Frizider za mercedes orginal

Za mercedes aktros Tel. Za inf. 078888424 viber Oliver


250 €
или предлог цена
Штип

Камиони

19 окт 07:32Adr daski i kapacinja za srafovi

Adr


30 €
или предлог цена
Штип

Камиони

17 окт 20:13Vebasto Eberspacher komplet so pumpa i kazance

Eberspacher komplet so pumpa i kazance . Air Top 2000s. Tel.. 078 36...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 окт 11:31Volvo fh 12 euro5

Volvo delovi feder platno kardan predna osovina boci automati elektri...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 окт 11:31Alternator alanser

Alternator alanser reparirani pumpa povekekruzen idr delovi za aktros...


123 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 окт 11:31Skania r480

Prodavase skanija na delovi ili komplet r480 problem motor


9.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

11 окт 07:44Mercedes aktros delovi motor

Mercedes aktros euro 5 perka nova febi avtomat susaci delovi motor B...


1.234 €
или предлог цена
Штип

Камиони

08 окт 09:03MAN XLX 430

Man XLX -430 comon rail. - KM 1.000.000 - Racen menjac - Full o...


5.400 €
или предлог цена
Штип

Камиони

30 сеп 10:15MERCEDES ACTROS komplet so prikolka SCHMITZ SO URED

Se prodava mercedes actros 2012god. Komplet so prikolka SCHMITZ 2005g...


36.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

29 сеп 13:00Se prodava SCANIA R420

Scania R420 2006god. vo odlicna vozna sostojba. Za poveke informacii...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00Se prodava SCANIA R420

Prikolicar Mega 2006god. Vo odlicna sostojba, kamionot se prodava por...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00Kamion Volvo komplet so prikolka

Se prodava kamion Volvo 440 2008god. komplet so prikolka mega 2008god...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 сеп 13:00Mercedes Actors 18-29

Prodavam ciisterna mercedes so 2 komori 11 000 litri 2009 god na proi...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

27 сеп 23:47Se prodava avtomat za alanser za daf po greska smenet

Se prodava avtomat za alanser za daf po greska smenet vo super sostoj...


1.800 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

26 сеп 20:41VETROBRANI ZA MERCEDES

Vetrobran od 8 14 Vetrobran od atego Kompletni so site drzaci imam p...


5.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:18Delovi sofer sajma 809 813 i hanomak

Sofer sajma 8 13 i hanomak imam se za niv


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:18Delovi za zastava

Dobusi novi ne koristeni Kardan kompleten so flansa od zastava turbo...


1.200 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

15 сеп 00:16Kiper

Se prodavaat ili menuvaat dva kiper I MAN TGS35.400 so sredeni dokume...


80.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 сеп 13:57IVECO EURO 5+ SCHMITZ

Se prodava iveco euro 5 2010 godina i poluprikolka schmitz 2008 na bg...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

13 сеп 13:00Ponudete 385/55/19.5

ponudete 385/55/19.5 so sliki i cena


1 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

31 авг 14:36Iveco 5

Vo odlicna sostojba, registriran do 09.2022 god so komplet novi gumi....


По Договор
или предлог цена
Штип

Камиони

24 авг 13:24DISPECER - ДИСПЕЧЕР / Dispecerski Uslugi Диспечерски услуги

Нудиме диспечерски услуги за вашите камиони низ цела Европа , официја...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

18 авг 12:34POLOVNI GUMI 265/70/19.5

Gumite se zdravi izvadeni pred 10 dena 8000 denari za site cetiri inf...


8.000 МКД
или предлог цена
Штип

Камиони

31 јул 09:53Prodava se Top prikolka

Se prodava poluprikolka Smitz Varios 2014 godina nogu malku vozena v...


1 €
или предлог цена
Штип

Камиони

06 јул 13:00MAN TGX440

Man TGX440 EEV 2012 godina so 750.000 km Novi 6 gumi Pred dva mesec...


20.000 €
или предлог цена
Штип

Камиони

28 јун 09:12Страна 2 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам