Кратово
                   
181 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-benz GLK 220cdi

Mercedes-benz GLK 220CDI 2009godina blueefficiency Oprema na avtomob...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 мај 07:31Opel Corsa

Opel Corsa 2010 godina Karakteristiki na avtomobilot ✅klima ✅abs ...


41 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 мај 07:30Wv Polo

Sr prodava vw polo 1.6 90ks 2010god voziloto e so 130 000km potpolno ...


5.200 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 мај 07:30Golf 4 tdi 81kw 110ks

Se prodava Golf 4 tdi servisiran komplet se sto treba so zimski gumi,...


2.500 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

21 мар 20:40Seat Ibica kordoba 1.4 16v na delovi

Se sto vi treba za Seat Ibica Kordoba 1.4 16v od 2000 godina do 2006...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

14 мар 22:03Se prodava Fiat Stilo 1.9 JTD, 85kw,116ks

Prodavam Fiat Stilo 1.9 JTD, 85kw 116ks, 2002 godina, ekonomicen mot...


2.100 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 фев 15:19Se prodava opel corsa

Opel corsa 2000 godina 1.0 benzin servisirana sredena zdrava kola gum...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

20 фев 22:44Opel Zafira 2.2 DTI

Se prodava Opel Zafira 2.2 DTI 125ks, registrirana cela godina, 7 sed...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

17 фев 18:08Chevrolet Captiva

Возилото е 2.0 дизел со 5 седишта.Донесено е од Германија, на Бугарск...


4.800 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

10 фев 09:25Delovi za Audi A4 1.9 TDI Aftomatik se stovi treba

Delovi za Audi A4 1.9tdi 131ks Aftomatik vo super sostojba ekstra ce...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 јан 19:06Škoda Octavia

Škoda Octavia Prekrasen avtomobil uvoz od ch celo vreme servisiran be...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 јан 05:33SKODA ROOMSTER 1.9tdi 77kw

Skoda Roomster 1.9 tdi 77kw 2007ma prva registracija mnogu zacuvan...


4 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

12 дек 01:16VW PASSAT 2.0TDI 8V MOTOR

MOZE DA SE VIDI VO SKOPJE VW PASSAT 2.0TDI 140KS 8V motor ☎️ 0...


4 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

12 дек 01:16Seat Ibiza Cupra

Smenet set rebrasti so vodna pumpa pred 1000km Plin so atest


1.250 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

03 дек 21:51ITNO SE PRODAVA GOLF 5

ITNO se prodava GOLF 5 , so full oprema 2.0 8ventilski, 140ks, 6 brzi...


3.800 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

19 ное 15:38Se prodava Peugeot Partner

Se prodava peugeot partner 2008 god tovaren servisiran registriran ce...


2.600 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

17 ное 18:18Seat Alhambra

Alhambra 2000-god 1.9tdi 90ks 6-brzini Klimatronik Abs,air bag st...


3.300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

12 окт 16:20Seat

Alhambra 2000-god 1.9tdi 90ks 6-brzini Klimatronik Abs,air bag stra...


3.400 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 сеп 17:23Se prodava Fiat Sedici 4X4

Se prodava Fiat Sedici 4X4 1.9 JTD Dizel,So 6 brzini 89 KW 120 KS,uve...


3.750 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

05 сеп 19:06Prodavam GOLF3

Prodavam golf 3, dizel vo dobra sostojba,1995god.


1.600 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 авг 19:43Peugeot 1.4 44kw 2010god.

Kolata e kompletno servisirana so novi gumi Klima raboti, abs, elekt...


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 авг 19:21Fiat Stilo 1.9 2006g

Se prodava fiat stilo 2006god vo supwr sostojba dvozonska klima dva p...


3.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

11 авг 16:35Prodavam golf 4, 1.9tdi, 4 motion

Golfot e na Bg tablici, redovno servisiran, motor ne e cepnat. ima ma...


1.600 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

11 авг 13:04Prodavam Chervolet Spark

Dobro socuvan ne registriran vo odlicna sostojba servo volan klima


1.500 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

25 јул 23:13Ekonomicna kola

OPREMA: -KLIMA(KLIMATRONIC) -SERVO KOZEN PODESUVACKI VOLAN -ABS ...


5.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

24 јул 12:41MERCEDES A170CDI

Se prodava Mercedes A170 CDI od oprema poseduva Klima elektrika na pr...


1.800 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

17 јун 11:23Se prodava Opel Corsa

Se Prodava Opel Corsa 1.2 kupena od prv gazda i mnogu zacuvana cena ...


2.500 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

15 јун 13:00Delovi za Pezo 206 1.9 D i 1.4 HDI

se stov treba prakjame ipo kargo niz cela MK


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

11 јун 21:18Toyota Rav 4

Ekstra sostojba


5.500 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

26 мај 15:50Passat so Desen volan

Se prodava passat so DESEN VOLAN na Angliski tablici, passatot e vo o...


3.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

15 мај 16:26Seat Leon 1.6 i moze cel moze i na delovi

Se stovi treba na 078 361 787


1 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

26 апр 22:24Audi a3

Audi a3 1.9 TDI 131hp


2.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

11 апр 10:45Se prodava itno Opel Corsa

Corsa 1.2 model odlicna sostojba 2006 godina. Registrirana do 31.10....


2.600 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

01 мар 16:51Audi A3 2.0 TDI

Vo dobra sostojba,srevisirana,cela godina registrirana, 4 novi letni ...


3.950 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

19 фев 09:17opel astra

opel stra 1.6 16v el.na retrovizori el.na predni prozori el.na fa...


2.100 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

07 јан 15:31Delovi za Pezo 206 1.4 HDI i 1.9 D

Delovi za Pezo 206 1.4 HDI i 1.9 D SE STOVI TEBA PRAKJEM IPO KARGO N...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

29 дек 21:25Golf 4

Se prodava itno golf 4 1.9tdi 110ks 98godina ne registriran


1.750 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

25 ное 12:07prodavam seat ibica 2003 god registrirana vo dobra sostojba

rodavam seat ibica 1.9 101 kon pumpa dizna so realni 130000 kilometri...


3.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

22 ное 15:50Голф 4 1.6

Продавам голф 4 1.6 ср 101 кс во вожна состојба од опрема поседува ел...


1.700 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 ное 16:38Delovi za Fiat Stilo 1.9 JTD 116 KS se stovi teba Povolno

Delovi za Fiat Stilo 1.9 JTD 116 KS SE STOVI TEBA POVOLNO PRAKJAM ENI...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

16 сеп 00:39Страна 4 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам