Кратово
                   
180 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pezo 306 1.9 dizel

Se prodava pezo maksimalno socuvano godina na proizvodstvo 1998 a prv...


1.200 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

12 авг 12:27NISSAN QASHQAI - 1.5 DCI-FABRIKA -KAKO NOVO

Nissan Qashqai 1.5 DCI - 106ks. 2009god Registriran do 24 11 .2019 ...


7 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

10 авг 12:18RENAULT MODUS 1.6 16V -FABRIKA

Se prodava renault modus 1.6 16v god 2007 sega e donesana od sfajcari...


32 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 авг 11:32Pezo 306

Se prodava pezo 306 obicen dizel 1998god.mala potrosuvacka,nema skapa...


1.234 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

01 авг 17:26FIAT 126 PALI VOZI

FIAT 126 PALI VOZI .NISTO NE MU FALI OSVEN REGISTRACIJA .KOMPLET SERV...


350 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 јул 15:19Polo classik 1.9 sdi

Se prodava Polo ckassik 1997god extra zacuvano domakinski i za domaki...


85.000 МКД
или предлог цена
Кратово

Автомобили

17 јун 23:21Delovi za Seat Toledo 1.9 TDI 110 KS SE STOVI TREBA

Se sto vi treba za Seat Toledo 1.9 TDI 110 KS PRAKJAME PO KARGO NIZ C...


7 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

01 јун 10:08Delovi za Peugeot 306 1.9 D se stovi treba

Se stovi treba za Peugeot 306 1.9 D prakjame po kargo niz cela mk


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

21 мар 01:43Citroen C5

Citroen C5 1.6 hdi 2005 god. so desen volan. Registrirana u Bugarija


2 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 мар 20:27Merceses C200

Колата е во одлична состојба со фул опрема може да се види во секое в...


4.200 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

30 јан 11:24Peugeot 308 1.6HDI

PEUGEOT 308 1.6 HDI.92ks kako NOVA PERFEKTNA BEZ UDARI Oprema:NAJV...


5.300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

29 јан 15:03Audi a4

Se prodava audi a4 1.9tdi 110ks so klima registrirano do 08 2019 napr...


2.300 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

16 дек 23:22Prodavam Opel Meriva

Opel meriva 2010 49.000km Racen menuvac 7 brzini Panoramski krov ...


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

13 дек 23:16Se prodava Audi A4 2.0TDI 170 ks socuvano

Prodavam audi a4 Mnogu socuvano Za info na tel 070/368-295


По Договор
или предлог цена
Кратово

Автомобили

08 дек 17:29PASSAT 1.9TDI

VW PASSAT 1.9 TDI 110ksDOMAKINSKO VOZILO VOZENO ZA DOMASNI POTREBI ...


2.450 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

12 ное 14:20Se prodava opel

OPEL CORSA 1.7 di; 2002 godina; ISUZU motor so pominati 179 000km; ...


2.200 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

05 окт 07:55PUNTO 1.3 multijet

puntoto e vo odlicna sostojba.registrirano do 18 dekemvri 2018.dobri ...


2.350 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

28 сеп 07:25golf 5

se prodava golf 5 registriran komplet servis 2.0 140ks 6brzini...


4.700 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

30 авг 03:48VW Touran

Touran, 1.9 tdi,dekemvri 2010 god,prva registracija 2011, servisiran,...


9.000 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

23 авг 16:11Renault Twingo 1.2, 2006 godina,uvezeno od CH

Se prodava Renault Twingo 1.2 benzinec, godina na proizvodstvo 2006 g...


1.350 €
или предлог цена
Кратово

Автомобили

19 јул 07:32Страна 5 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам