Битола
                   
2176 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD EcoSPORT TITANIUM PERFEKCIJA UVOZ SVAJCARIJA

- FORD ECOSPORT 1.O SCTI - VRVNO SOCUVAN - NIVO NA OPREMA TITANIUM �...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
12.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:54Промовирано

BMW 320D 177KS. 6 BRZINI EURO5 (FACELIFT)

BMW E90 REDIZAJN 2.0DIZEL 177KS. EURO5 STANDARD, MOTOR NA LANCE, SO K...


7.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 ное 16:16Промовирано

WV GOLF VI 2.O TDI GTD PERFEKCIJA

WV GOLF 2.O TDI GTD UVOZ, PRVA REG. VO EU 2012G.VRVNA SOSTOJBA - TO...


9.699 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
10.550 €
Битола

Автомобили

Денес 18:03Промовирано

Форд Мондео 1.6 ТНГ

Рег.до 31.10.2023 со зелен картон Атестиран плин-дизна систем со окру...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:39Se prodava Polo 12TDI

Vo odlicna sostojba Kontakt: Goran 075 408 596


6.690 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:36AUDI A3--1.6 TDI 105KS-BLUEMOTION--PANORAMA--S-LINE 2010/11g

SE PRODAVA AUDI A3--1.6 TDI 105KS- BLUEMOTION--PANORAMA--SPORTBACK ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Автомобили

Денес 15:17Se prodava BMW 525 e 61 Facelift 2007(kobra)

Bmw 525 3.0 d od ponoviot motor 2007 avtomatik(kobra menjac) Parki...


7.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:03AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b7 2.0 TDI 8v 140ks Klimatronik Parking senzori AB...


6.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 15:02BMW 530d GT Grand Tourismo

Registrirana do 08.2023 (cela godina)So zelen karton Proizvedena: 20...


19.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:52RENAULT MEGANE 3 RENO MEGAN

1.5dizel 110konji 190000km Dva para gumi sose bandazi PERFEKTNA S...


5.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:46Skoda Octavia Караван добро сочувана

Skoda Octavia-Greenline redesign 1.6 Има простор за договор, повеќ...


7.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:45Zastava 101 1977god.

Zastava 101 1977god.


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:43Audi A6 2.4 quattro Benzin/Plin

Kozni sedista so greaci Navigacija Elektrika na stakla Centralno z...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:43vw touareg

poveke informacii na telefon


6.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
6.800 €
Битола

Автомобили

Денес 14:40Golf 5 1.9 TDI 105 KS

Se prodava GOLF 5 1.9 TDI, registriran do 2.2023, mozna e i zamena


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:39  НОВ ОГЛАС

Zimski gumi komplet so bandashi OPELSKI 4x100

4 bandashi so zdravi gumi M+S 175/65-14 vozeni dve sezoni na korsa c ...


7.000 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:30Alfa Romeo GT 2.0 166hp

Prodavam Alfa Romeo GT 2004godina beznin so 166hp so servisna kniska ...


2.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:22Mercedes C 220d 9G-tronic AMG-Line 2017 Cam.CarbonAmbient

Uvezena od Germanija Registrirana do 29 -07-2023g zelen Karton Ser...


28.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:19Citroen c3 Picasso 1.6 hdi 80 kw uvozz

Top Top sistojba plateni site davacki do registracija proba i proverk...


4.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:13Opel Astra j 1.7 cdti 81 kw uvozz 11 god

Top top sostojba registracija cela godina so zelen karton Proba i ...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:13VW Polo 1.2 benzin uvozz servisna top sostojba

Klima ladi centrano elektrika na retrovizori i prozori se funkcionira...


2.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:13Opel Meriva 1.7 cdti 74 KW uvozz 160000 km 08 g

Top top sostojba so plateni davacki do registracija proba i proverka ...


3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:12BMW X5

Se prodava BMW X5 4.8i 355hp 2007god. so atestiran plinski sistem Lov...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:07Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Classic, колата е редовно одржувана и сервисирана. ...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 14:03BMW F01 730Ld INDIVIDUAL 2010! NECARINETA

Za sostojbata na kolata ke se uverite na lice mesto.Mozna e zamena.Po...


13.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:57Citroen C5 1.6 hdi

Se prodava citroen c5 2008 godina 1.6 hdi 80kw (so dpf ispraven dopol...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:46PEUGEOT 207 1.6HDI 66KW 2007GOD VO EXTRA SOSTOJBA!

PEUGEOT 207 1.6HDI 66KW 2007GOD VO EHTRA SOSTOKBA KAKO NOVA KOLA UVEZ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:46Opel Vectra

Se podava opel vectra, 1.6 16v karavan, benzin plin so atest. Kolata ...


1.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:36SE PRODAVA FIAT PUNTO 1.2 BENZIN

Odlicno e samo za delovi momentalno nemozi da se prevedi


600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:35  НОВ ОГЛАС

VW Arteon 2.0tdi DSG 2018 3 X R-line 125 000km

Kolata e vo perfekna sostojba uvezena od germanija so orginal 125 000...


33.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:15  НОВ ОГЛАС

Се продава Alfa Romeo 147 Q2

Се продава Alfa Romeo 147 1.9 JTDM Q2, chip+ remap Возилото е со нај...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:13Audi A3 1.9 TDI S-Line

Voziloto e vo odlicna sostojba socuvano vnatresno i nadvoresno. Uvez...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:12Dacia Sandero 1.5dci 2009

Voziloto e vo odlicna sostojba maximalno socuvano vnatresno i nadvore...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:12Ford Focus 1.6Tdci

Voziloto e odlicno socuvano vnatresno i karoseriski, motor raboti odl...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:10VW Golf 5 Plus 1.9 TDI

Voziloto e vo perfektna sostojba, odlicno socuvano vnatresno i nadvor...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:10Peugeot Partner 1.6hdi 2009g

Voziloto e vo odlicna sostoja perfektno socuvana vnatresno i nadvores...


5.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:10Peugeot 307 benzin/plin 2006 god

Peugeot redizajn 307 so atestiran plinski ured 1.4 65kw odlichno za p...


2.800 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.200 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00Odlicen Golf 6 Variant 1.6tdi 2011 god

Odlicen Golf 6 Variant God 2011 Najekonomichen1.6tdi 105 HP Parki...


6.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
6.800 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Spark,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- P R O D A D E N O OOOOOOOO........


1.700 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.900 €
Битола

Автомобили

Денес 13:00SKODA ROOMSTER ( PRAKTIK ) 1.2TDI 2012 TOVARNO

Voziloto e vo odlicna sostojba Redovno servisirano Registrirano na MK...


4.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00VW CADDY 1.9TDI 2007 TOVARNO

Voziloto e vo odlicna sostojba Klima ispravna Elek.prozori Elek.retro...


5.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--49KW--REDIZAJN--MODEL 2008!!!

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--49KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO...


2.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 12:54Fiat Bravo 1.6 MultiJet Automati

Fiat Bravo 1.6 multijet vozilito e ve odlicna sostojba regostrirano d...


4.200 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 €
Битола

Автомобили

Денес 12:48Страна 2 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам