Битола
                   
2173 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-REDIZAJN-2009 GODINA!!PERFEKTEN!!!!!

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--49KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO...


3.190 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 дек 09:53Промовирано

RENAULT MODUS 1.5DCI 103KS. 6 BRZINI (UVOZ CH)

RENAULT MODUS 1.5DCI 103KS. 6 BRZINI EURO4 STANDARD, EKONOMICNO I PRA...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 дек 21:19Промовирано

MAZDA 2 1.4BENZIN ***2009GODINA***55KW75KS***

MAZDA 2 **1.4BENZIN ***55KW75KS*** 2009 GODINA - KLIMATRONIK - EL...


4.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 дек 16:17Промовирано

Se prodava Vw Golf V 2.0 TDI SPORTLINE

Се продава Голф 5 2.0 ТДИ, произведен ноември 2005 година со 6 спепен...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:36** RENAULT SCENIC 1.5 DCI ** REGISTRACIJA 20.08.2023 **

Se prodava Renault Scenic IV, 1.5 DCI, 106 konjski sili. EXTRA EXT...


5.199 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.550 €
Битола

Автомобили

Вчера 12:36Opel korsa 1.2 benIn plin fulll !!!!

Opel korsa 1.2 benzin plin atestiran, 2002 god POLNA OPREMA : klima i...


2.450 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
2.600 €
Битола

Автомобили

Вчера 12:16VW PASSAT 1.6 TDI (VO ODLICNA SOSTOJBA)

Се продава Volkswagen Passat 1.6 TDI! -Регистрирано до 03.2023! -4 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:12BMW 525D 163 ks top sostojba!!!

Se prodava Bmw 525d racen menjac. Voziloto e 2001 godina proizvedeno....


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:10Jeep 4.7WJ , V8

Podignat 4'' Gumi Cooper 33ki Full oprema Se na nego funkcionira ...


11.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 12:06Mercedes W123 , 240 D

Se prodava bez motor i bez menjac Ima soobrakjajna i ima prevod.


400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:06Fico 850

Ficoto e pali vozi so akumulator antifriz. Nema prevod


250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 12:06GOLF 7

Se prodava GOLF 7 1.6tdi 2015-16.uvezen od germanija so servisna knis...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:53MAZDA 3 2.2D 150KS 2009G UVOZ CH

Mazda 3 2.2d 150ks Proizvedena 2009 Pominati 206 000km Servis napr...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:47Se prodava Peugeot 2008 Allure Plus 1,2 PureTech / 100 KC

ЦЕНАТА Е ФИКСНА И Е ПОСЛЕДНА! Се продава Peugeot 2008 Allure Plus 1...


21.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:34Volvo s80

SE prodava 2.5d registrirano do fevruari 2023, mozna e zamena za tere...


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:33Prodavam Fijat Punto 1.3 multiget 2004g

Prodavam Fijat Punto 1.3 multiget Kolkata e celosno ispravna


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:21AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b7 2.0 TDI 8v 140ks Klimatronik Parking senzori AB...


6.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:18RENAULT TWINGO 1.2

Kolata e vo solidna sostojba 1.2 benzin plin Registrirana Gumi cetir...


950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:13MERCEDES A KLASA 170 CDI DIESEL REDIZAJN PERFEKNA SOSTOJBA

Se prodava Mercedes A klasa 170 CDI DIESEL regi striran cela god ehst...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 11:00Audi A6 2.0 tdi facelift napraven golem servis Bez Zameni

Prodavam Audi A6 2.0 tdi 136ks 2009 godina Euro 5 vo odlicna sostojba...


10.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:57PRODAVAM OPEL ASTRA KABRIO 1.8 140 konja

voziloto e proizvedeno 2008 so 182000 km napraven e kompleten servis ...


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:52prodavam opel astra h 1.7cdti karavan 2008 god.

kolata e so servisna kniska do posleden km sega e napraven srvis site...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 10:52Peugeot 407 2.0hdi

Kolata e vo odlicna sostojba Uvezena od Germanija pred 14 godini 18...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:50Se prodava KIA Rio

Se prodava Kia Rio 1.4 proizvedena vo 2008 godina, benzinec, vo bespr...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:27Land Rover Discovery 2.7TDV6 Autobiography sport

Originalni Km,motor menjac jastuci top.


12 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:24Scenic

Se prodava renault scenic 2 1.5 dci maksimalno odrzuvan vo odlicna so...


2.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:20Se prodava Golf VII Golf 7 TSI

Se prodava Golf VII 1.2 86 ks Tsi benzin,2016god,neuvezuvan,vtor gazd...


11.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:13OPEL CORSA 1.3 CDTI - 2012 - TEMPOMAT-BORD-START STOP

OPEL CORSA 1.3 CDTI-75 KS-MOTOR NA LANEC-MENUVAC SO 5 BRZINI-EKONOMIC...


5.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:12OPEL ASTRA 1.3 CDTI-95 KS - COSMO-NAVI-2011

OPEL ASTRA SO ODLICEN EKONOMMICEN MOTOR 1.3 CDTI - 95 KS KAROSERI...


6.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:12OPEL ASTRA 1.7 CDTI -125 KS

OPEL ASTRA 1.7 CDTI-92 KW(125 KS) ,MOTOR EKONOMICEN , MALA POTROSUVAC...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:11OPEL CORSA 1.3 CDTI-95 KS -OPC 2013

OPEL CORSA 1.3 CDTI-95 KS-MOTOR NA LANEC-MENUVAC SO 6 BRZINI-EKONOMIC...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:11OPEL MERIVA 1.7 CDTI - COSMO

OPEL MERIVA - MOTOR 1.7 CDTI - 131 KS - MENUVAC SO 6 BRZINI - MALA PO...


6.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:11AUDI A3 - 1.6 TDI - 90 KS - REDIZAJN

AUDI A3 1.6 TDI-66 KW(90 KS) ,MOTOR EKONOMICEN , MALA POTROSUVACKA NA...


7.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:11NISSAN QASKAI 1.5 DCI

NISSAN QASKAI SO ODLICEN EKONOMMICEN MOTOR 1.5 DCI - 110 KS KAROSE...


8.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:11Reno Megane 2012 -110 ks -ODLICEN

Meganot e vo odlicna sostojba,proizveden 2012 god.vo soobrakajna dozv...


5.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:58Mercedes CLA 200 AMG line 7G-DCT

Kolata e vo ekstra sostojba so kompletna servisna i elektronska knisk...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Битола

Автомобили

Вчера 09:56Renault Megane 2007 1.5 dci Perfekten

Se prodava Renault Megane 2007 so evro kuka. - Full servisirano. ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:49Mercedes GLK 350CDI 4-MATIC Blueficiency

Proizvodstvo 2010g uvezena od Svajcarija extraful oprema, golema navi...


14.990 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.400 €
Битола

Автомобили

Вчера 09:42Opel Meriva 1.7 cdti 74 KW uvozz 160000 km 08 g

Top top sostojba so plateni davacki do registracija proba i proverka ...


3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:38Citroen c3 Picasso 1.6 hdi 80 kw uvozz

Top Top sistojba plateni site davacki do registracija proba i proverk...


4.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:38Opel Astra j 1.7 cdti 81 kw uvozz 11 god

Top top sostojba registracija cela godina so zelen karton Proba i ...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:38VW Polo 1.2 benzin uvozz servisna top sostojba

Klima ladi centrano elektrika na retrovizori i prozori se funkcionira...


2.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:38Seat toledo 1.9 tdi

Seat toledo 1.9 tdi cupra so 150 ks 6 brzini super sostojba so sovrsh...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:36Страна 4 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам