Битола
                   
2307 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FORD FOKUS 1.6 TDCI 90KS ***TOP SOSTOJBA***

Ford fokus 1.6 tdci 90ks Prva registracija 2007 Klima Tempomat ...


3.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 09:56Промовирано

OPEL ASTRA H 1.4 16V--REDIZAJN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!

OPEL ASTRA H 1.4 16V BENZIN--66KW-90KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI OD...


4.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:30НОВ ОГЛАС
Промовирано

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI-105KS--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!!!!

SKODA OCTAVIA 1.9 TDI--77KW--105KS--EURO 4 --KLIMA --BORD KOMPJUTER...


5.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:25Промовирано

FIAT DOBLO 1.6MJTD 105KS. 6BRZINI

FIAT DOBLO 1.6MJTD 105KS. 6 BRZINI EURO5 STANDARD SO KOMPLETNA FUNKCI...


7.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 10:00OPEL ASTRA H 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI FACELIFT (COSMO)

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI EURO5 STANDARD MODIFICIRAN REDIZA...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 10:00BMW X5 e53 30 184ks

BMW so ful oprema avtomatik so komplet servis i 4novigumi. problem s...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 09:53MITSUBISHI PAJERO 2.5 TD INTERKULER

VO EKSTRA SOSTOJBA


9.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 09:44Се продаваат VW Sharan и Renault Master

Се продава VW Sharan 1999г. и Renault Master 2001г. - хаварисани. Ко...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 09:23BMW 318.plin dizna reg.moze Zamena

Bmw 318 plin dizna reg do 10.2023 98god plinot ne raboti bez zameni m...


1.600 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
1.900 €
Битола

Автомобили

25 мај 09:04CITROEN C4 1.6 HDI 2011/2012

6 brzini Odlicno socuvan 162000 kilometri Fabricki zatemneti stakl...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 08:56VW FOX 1.0 BENZIN 2007 KLIMA

Vo super sostojba


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 08:26Audi A6 3.0 SLINE FACELIFT

Se prodava Audi A6 176kw 239ks SLINE Kolata e vo top sostojba bez ni...


11.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.000 €
Битола

Автомобили

25 мај 08:26OPEL AGILA 1.0 BENZIN 2010 PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRAC

Vo odlicna sostojba uvezena od Austrija KLIMA


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 08:25Slep Sluzba so B kategorija

Slep Sluzba Peugeot Boxer 2.8 idtd registriran do 03.2024 , servisir...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 07:02Seat ibiza 1.9 TDI 77kw

Seat ibiza 1.9 77kw 105ks Super sostojba Uvoz od Holandija 🇳🇱


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 21:23Passat 19 tdi 6 brzini na delovi

19/ 131 6 bdzini Euro kuka SAMO DELOVI


1.234 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 19:41Opel Insignia 2.0 CDTI

Opel Insignia 2.0CDTI 170HP - 125KW Full oprema Kozen interier ...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 17:53VOLVO S60 2.0t 2001 - (benzin / plin)

Se prodava VOLVO S60 2.0t (5 cilindri - turbo), 2001god so atestiran ...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 17:18Tuareg 3.0

Odlicna sostojba


22.222 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 17:10PEUGEOT 307

Peugeot 307 190 000km Atestiran plinski ured Bord kompjuter Ab...


3.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Битола

Автомобили

24 мај 16:52AVTOMOBILOT SE PRODAVA [Matiz,,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- PEUGEOT 306 1.9 D - GODD. NA PROIZ. - 1999g. - REGISTRIRAN E DO 1...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 16:06KIA RIO

Se prodava kolata vo odlicna sostojba poseduva klima centralna brava ...


2.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 15:34Mercedes benz c220

Mercedes C220 cdi so sest brzini 105kw 143ks Full oprema ,exstra so...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 15:22MERCEDES SPRINTER 311 CDI KRALOT NA PATOT

Mercedes Sprinter 311 CDI -8+1 sedista povekenamensko -Orginal patn...


9.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 15:16Mercedes Benz E320CDI

E320 T model ne registriran vo dobra sostojba so dosta opreme shiber...


3.950 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 14:57Se prodavat delovi za bmw 320d 2001god

Motor, menjac perfektni


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 14:31VW PHAETON 5.0 tdi MOTOR VO DELOVI

Se prodava gol motor za vw phaeton 5.0 tdi v10 190.000 km AJS kod 200...


350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 14:05Ford Fiesta 1.3 Efi Benzin

Se prodava Ford Fiesta 1.3 efi benzin so noviot motor od 44kw 1997m...


950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 13:55VW Passat 1.6 FSI -06 Mozi Zamena

Volkswagen Passat 1.6 - Benzin, racen menuvac 6 - stepen, proizveden ...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 13:47peugeot 406 HDI

peugeot 406 hdi 2.0 ....110 kw oprema...


850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 12:11POLOVNI DELOVI ZA MINI COOPER 1.6 BENZIN

Polovni delovi za mini cooper 1.6 benzin


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 11:27Audi A4 2.0 tdi

Kolata e vo super sostojba 2005 godina Napraven kompleten servis ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 11:09Се продава Туарег во одлична состојба.

Колата е со германски таблици. Реални 178000 км .Сите сервиси се прав...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 11:00Bmw 428i M-packet 2013

Kolata e bukvalno kako nova vo perfektna sostojba mozi proverka po va...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 10:45Bmw X4 3.5D 313ks 2014

Kolata e sega uvezena od germanija kupena od salon za bmw servisirana...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 10:45Bmw X3 XDrive 20D 2018

Kolata e vo mnogu dobra sostojba i so mnogu dobra oprema (X-Line) pla...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 10:45Passat B8 2019 FULL!

Се продава VW Passat 2.0 TDI. Full oprema! 125 000km 2019g Регистр...


24.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 09:15VW PASSAT 1.6 TDI

Се продава Volkswagen Passat 1.6 TDI! -Регистрирано до 03.2023! -но...


8.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 09:15Mercedes c220

Se Prodava Mercedes C220 CDI Avtomatik. Napraven servis na menuvac...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 08:22Mercedes-Benz C220dAMG-line9G-tronic.Carbon.Navi.Ambient.F1

Uvezena od Germany Registracija zelen karton do 08m.2023g 19 AMG Band...


28.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 07:55Lada niva

Ladata e vo odlicna sostojba so karburator ne e registrirana so atest...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 07:41Hyundai Getz 1.1 so Ful Oprema 2007ma - 160000km - ODLICEN!!

Hyundai Getz 1.1i 49kw benzinec proizveden 12/2006ta, model i prva re...


2.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 00:31BMW 535d Xdrive M packet

BMW 535d Xdrive Mpacket 2014 redizajn ,Head Up Display, BMW adaptive...


30.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 00:03Страна 10 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам