Битола
                   
2302 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES C200 CDI--REDIZAJN--MODEL 2005--PERFEKTEN!!!!!

MERCEDES C200 CDI--90KW--122KS--REDIZAJN --KLIMATRONIK LADI ODLICNO...


5.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

28 мај 13:25Промовирано

RENAULT LAGUNA III 1.5 DCI-110KS--MODEL 2014--NOVO VOZILO!!

RENAULT LAGUNA III 1.5 DCI--81KW--110KS--EURO 5 --KLIMATRONIK LADI O...


7.490 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:57НОВ ОГЛАС
Промовирано

RENO CLIO 1.5 DCI ^^^TOP SOSTOJBA^^^

Reno klio 1.5 dci full oprema Klimatronik Prva registracija 2006god...


3.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 13:49Промовирано

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI FACELIFT (COSMO)

OPEL ASTRA H 1.7CDTI 110KS. 6BRZINI EURO5 STANDARD MODIFICIRAN REDIZA...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 10:00BMW X5 e53 30 184ks

BMW so ful oprema avtomatik so komplet servis i 4novigumi. problem s...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 09:53Се продаваат VW Sharan и Renault Master

Се продава VW Sharan 1999г. и Renault Master 2001г. - хаварисани. Ко...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 09:23BMW 318.plin dizna reg.moze Zamena

Bmw 318 plin dizna reg do 10.2023 98god plinot ne raboti bez zameni m...


1.600 €
или предлог цена
- 16 % Попуст
1.900 €
Битола

Автомобили

25 мај 09:04VW FOX 1.0 BENZIN 2007 KLIMA

Vo super sostojba


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 08:26OPEL AGILA 1.0 BENZIN 2010 PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRAC

Vo odlicna sostojba uvezena od Austrija KLIMA


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 08:25Slep Sluzba so B kategorija

Slep Sluzba Peugeot Boxer 2.8 idtd registriran do 03.2024 , servisir...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мај 07:02Seat ibiza 1.9 TDI 77kw

Seat ibiza 1.9 77kw 105ks Super sostojba Uvoz od Holandija 🇳🇱


5.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 21:23Passat 19 tdi 6 brzini na delovi

19/ 131 6 bdzini Euro kuka SAMO DELOVI


1.234 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 19:41Opel Insignia 2.0 CDTI

Opel Insignia 2.0CDTI 170HP - 125KW Full oprema Kozen interier ...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 17:53VOLVO S60 2.0t 2001 - (benzin / plin)

Se prodava VOLVO S60 2.0t (5 cilindri - turbo), 2001god so atestiran ...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 17:18Tuareg 3.0

Odlicna sostojba


22.222 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 17:10PEUGEOT 307

Peugeot 307 190 000km Atestiran plinski ured Bord kompjuter Ab...


3.400 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.450 €
Битола

Автомобили

24 мај 16:52Mercedes benz c220

Mercedes C220 cdi so sest brzini 105kw 143ks Full oprema ,exstra so...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 15:22Mercedes Benz E320CDI

E320 T model ne registriran vo dobra sostojba so dosta opreme shiber...


3.950 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 14:57Se prodavat delovi za bmw 320d 2001god

Motor, menjac perfektni


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 14:31VW PHAETON 5.0 tdi MOTOR VO DELOVI

Se prodava gol motor za vw phaeton 5.0 tdi v10 190.000 km AJS kod 200...


350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 14:05peugeot 406 HDI

peugeot 406 hdi 2.0 ....110 kw oprema...


850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 12:11POLOVNI DELOVI ZA MINI COOPER 1.6 BENZIN

Polovni delovi za mini cooper 1.6 benzin


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 11:27Audi A4 2.0 tdi

Kolata e vo super sostojba 2005 godina Napraven kompleten servis ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 11:09Се продава Туарег во одлична состојба.

Колата е со германски таблици. Реални 178000 км .Сите сервиси се прав...


22.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 11:00Passat B8 2019 FULL!

Се продава VW Passat 2.0 TDI. Full oprema! 125 000km 2019g Регистр...


24.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 09:15VW PASSAT 1.6 TDI

Се продава Volkswagen Passat 1.6 TDI! -Регистрирано до 03.2023! -но...


8.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 09:15Mercedes c220

Se Prodava Mercedes C220 CDI Avtomatik. Napraven servis na menuvac...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 08:22Mercedes-Benz C220dAMG-line9G-tronic.Carbon.Navi.Ambient.F1

Uvezena od Germany Registracija zelen karton do 08m.2023g 19 AMG Band...


28.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 07:55BMW 535d Xdrive M packet

BMW 535d Xdrive Mpacket 2014 redizajn ,Head Up Display, BMW adaptive...


30.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

24 мај 00:03New beetle (BUBA) 1.9tdi 90ks

Odlicna sostojba BUBA so 1.9tdi motor 90ks fabricki od golf 4 dokazan...


2.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 23:12Se prodava golf 4

Kolata e vo odlicna sostojba motorot e mnogu dobar i socuvan


2.200 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 €
Битола

Автомобили

23 мај 18:47BMW 730 D

BMW 730 DIZEL 2003 TA GODINA ..VOZILOTO E REG DO 08 MESEC , MOTOR...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 18:42Spark

Sevorlet Spark 2006 ta godina , benzin plin bez atest reg do 08 mi me...


1.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 18:40Bmw 520

Bmw 520 I benzin 2005 ta reg do 03 ti kesec 2024 godina avtomatik top...


5.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 18:38LANCIA ZETA 2.0 HDI

Kolata e vo super sostojba


2.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 16:29Lancia Thema 3.0crd Executive Package

Se prodava Lancia Thema 3.0crd v6 so 178 kw Mnogu socuvana, kako nov...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 15:24MERCEDES C 220 CDI PERFEKTEN!!!

PRODAVAME MERCEDES - BENZ C 220 CDI 2007 GODINA REG DO 07.2023 AVANGA...


7.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 15:17FIAT GRANDE PUNTO 1.2 8V NEUVEZENO

Kolata e vo dobra sostojba od strana na motor menjac, podvozje osven...


2.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 14:45Audi A4 1.9 TDI 110 hp

Na kolata e napraven golem servis Dobri gumi Akomulator Topla pod ga...


1.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 14:20RENO CLIO 1.5 DCI ^^^TOP SOSTOJBA^^^

Reno klio 1.5 dci full oprema Klimatronik Prva registracija 2006god...


3.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 13:49Audi Q7

Продавам Аudi Q7 V-6 3.0 tdi Quattro S-line 2006. 7 седишта. Нее...


11.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 13:38Audi A4 2017 2.0 tdi 150 ps s line

Audi a4 s line 2017 2.0 tdi Full oprema Matrix svetla Celosen se...


22.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 11:47Delovi za reno kangoo

Prodavam delovi za reno kango dizel


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

23 мај 11:25Страна 12 од 58

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам