Битола
                   
2185 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:35Промовирано

KIA CEED 1.6 CRDI--REDIZAJN--MODEL 2011--149.500 KM!!!NOVA!!

KIA CEED 1.6 CRDI--85KW--116KS--EURO 5 --KLIMA LADI ODLICNO --BOR...


6.190 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:36Промовирано

×× SEAT LEON 1.9 TDI ×× FACELIFT MODEL 2010 ×× 77 KW ××

Se prodava Seat Leon 1.9 TDI, 5 brzini, 105 konjski sili. Proizved...


6.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.550 €
Битола

Автомобили

30 јан 14:27Промовирано

AUDI A4 B7 2.0 TDI / [Spark,'Punto,Polo,Corsa, Golf,Fiat}

- AUDI A4 B7 2.0 TDI / 125kw / 16V - GODD. NA PROIZ. 2007g. - REGIS...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:29  НОВ ОГЛАС

BMW 2.0 118D FACE LIFT 2008 GOD EKSTRA

SE PRODAVA BMW 1 SERIJA 118D 143ks FACE LIFT E87 AVTOMOBILOT E VO EKS...


6.600 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.650 €
Битола

Автомобили

Вчера 16:21Skoda fabia

Se prodava skoda fabia 1.9sdi 2003 god Klima


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:15Се продава Yugo Coral IN, 2005

Се продава Yugo Coral IN, прва регистрација 2005 година. Поминати ~78...


1.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 16:08BMW E60 520 I 170KS CIST BENZIN - ZAMENA

BMW E60 520 I -CIST BENZIN -REGISTRACIJA DO 12 MESEC 2023 -KOMPLET...


6.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:57  НОВ ОГЛАС

FIAT GRANDE PUNTO (corsa fista polo astra )

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN PLIN REGISTRIRANO DO 16/1/2024 GODINA...


3.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:53  НОВ ОГЛАС

FORD FIESTA 1.4 DIESEL 2006 GODINA

Kolata e sega donesena od holandija i registrirana e pred 10 dena ...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:42SKODA FABIA 1.9TDI 101KS 2006 NOV UVOZ

Skoda fabia 1.9 tdi 101ks 2006 Nov uvoz 194000km servisna kniska F...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:39Renault 19 1.4 beznin/plin

Vo dobra sostojba , tehnicki ispravno , napreven e mal i gorem servis...


800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:39  НОВ ОГЛАС

Passat 2.0 170hp 2007

Kolata e vo odlicna sostojba, napraven kompleten servis, reg do mart ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:29Audi a6 2.5 180ks quattro

Registrirana so zelen karton. Napraen e golem i mal servis i servis n...


2.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:28Se prodava mercedes-benz

Se prodava mercedes-benz napraven servis 4 dobri gumi M+S greaci na s...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:27MERCEDES A170cdi 2001god. novo

Se prodava mercedes a170 cdi odlicna sostojba NEUDIRANO NEFARBANO fab...


2.200 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 15:05Seat EXEO TDI 143 KS EURO 5 GERMANSKI

Kolata e ekstra za ekstra cena uvoz od Germanija i passatot e isti mo...


5.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:02MERCEDES CDI UVOZ OD GERMANIJA 180 CDI SO 2,2

MERCEDES C 180 CDI OD 2012 GOD 2143 cm DIZEL MERCEDES 6 BRZINI Bl...


10.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
11.500 €
Битола

Автомобили

Вчера 15:02Volkswagen Up ! 1.0 UVEZEN OD GERMANIJA

TONI 070 730 681 BOBAN 075 208 328


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 15:02VW EOS DIZEL CABRIO

Avtomobiolt e uvoz od germanija za ekstra cena ke ispregovarame di...


6.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 15:01VW PASSAT B7 MODEL LIMUZINA

KOLATA E VO OVAA SOSTOJBA UVEZENA OD GERMANIJA OPREMA COMFORORTLI...


9.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
10.700 €
Битола

Автомобили

Вчера 15:01VW PASSAT B7 MODEL OD GERMANIJA

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA ORGINALNA FABRICKA SOSTOJBA E I NADVO...


8.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
9.700 €
Битола

Автомобили

Вчера 15:01VW PASSAT 2.0 TDI Common Rail euro 5

voziloto e uvozeno od SVEDSKA PLATENO E CARINA NAPRAVENO E HOMOLOG...


6.300 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
6.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 15:01SEAT LEON MODEL GOLF 7 1.6 TDI

Uvezena od Germanija Klimatronik ispravno Greaci na sedista Tempo...


9.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
9.650 €
Битола

Автомобили

Вчера 15:01Mercedes w124 250D

EKSTRA CENA ZA KESH!!!! Mercedes w124 250D 69kw 1991 godina registri...


2.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:57passat 2.0 170ks

passatot e vo top sostojba bez zameni so minimalna korekcija na cena....


5.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 €
Битола

Автомобили

Вчера 14:56Mercedes / Rexton 4x4 Redizajn

Dzipot e mnogu ubav mnogu zacuvan mnogu ekonomicen mnogu konforen so ...


7.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:56HYUNDAI i30 1.6 CRDi 2013 FULL OPREMA

BORD KOMPJUTER TEMPOMAT SENZOR ZA DOZD AUX BLUETOOTH USB ALUMIN...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:53BMW 525D 163 ks top sostojba!!!

Se prodava Bmw 525d racen menjac Registrirano do 01.2024 Voziloto e 2...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:48MINI COOPER ONE DIZEL 1.4

cuperot e vo odlicna sostojba reg.cela godina so 4 zimski gumi


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:47mercedes w211 avangard

w211 avangard,204hp liniski motor,panorama,koza. voziloto e vo odlic...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:11Jaguar XF 2.7

Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano i odrzavano, napr...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 14:08Passat. DSG. 2014 usa. Long

Voziloto e perfektno zacuvano. Vtor sopstvenik Uvezen od amerika. 202...


15.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:58SEAT LEON (COPA) 1.6 TDI 2012

SEAT LEON 1.6 TDI COPA 105 ks proizveden 2012 godina. Kolata e regis...


7.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:58Audi A4 2.7 Tdi automatic

Info samo na ovoj br. 076565222


9.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:41  НОВ ОГЛАС

Ford Mondeo 1.6 TDCi TITANIUM 2012 Redizajn

Top sostojba! Registriran cela godina do 23.09.2023 godina Najdobri...


10.650 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:35Renault Twingo II Panorama pokriv 2011 God 1.2LEV 16V 75 KS

Najdobriot i najekonomicen motor. EURO 5 noviot motor 1.2 LEV Benzin...


3.899 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.900 €
Битола

Автомобили

Вчера 13:35OPEL SIGNUM

Kolata e vo dobra sostojba pali vozi moze i zamena za pomala so vasa ...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:30Vw passat 1.9

Se prodava passat 1.9 tdi vo odlicna sostojba registriran do Mart 202...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:24MERCEDES A KLASA 170 CDI DIESEL REDIZAJN PERFEKNA SOSTOJBA

Se prodava Mercedes A klasa 170 CDI DIESEL regi striran cela god ehst...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:18FIAT BRAVO 1.9 M-JET 120KS

BRAVOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC PREDNICA GOLEM SERVIS NAP...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:10Vw polo 1.2 benzin/plin

Se prodava vw polo 1.2 2003 godina Registrirana cela godina do 25 01...


2.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:05BMW 525D 2008 FACELIFT

Registriran Servis mal i golem Prednica zadnica stegnata proverka...


9.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 13:03Страна 4 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам