Битола
                   
2250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Opel Corsa Facelift 1.0, Plin A-test, KLIMA 2005god

Opel Corsa Facelift, proizvedena na krajot na 2004god, prva registrac...


2.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:16Промовирано

SEAT IBIZA 1.4 BENZIN--75KS--KLIMATRONIK--MODEL 2009--NOVA!!

SEAT IBIZA 1.4 16V BENZIN--55KW--75KS--EURO 4 --KLIMATRONIK LADI ODL...


4.790 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:24Промовирано

MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:25Промовирано

SEAT TOLEDO 1.9 FULL OPREMA,Top sostojba(golf,audi,vw)

SEAT TOLEDO 1.9 TDI,77 KV 2007 godina,registriran do kraj na Mart 20...


4.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.800 €
Битола

Автомобили

27 мар 21:20Seat Toledo 1.9 TDI 2006

Se prodava seat Toledo 2006 1.9 tdi 105hp odlicno zacuvano redovno se...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 21:03AUDI A3 1.6TDI FACELIFT

AUDI A3 FACELIFT 1.6TDI PROIZVEDENO 2010 SO FULL OPREMA LED, BIXENON,...


7.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 20:05FIAT GRANDE PUNTO REGISTRIRANO MOZI ZAMENA

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN AVTOMOBILOT POSEDUVA I FABRICKI PLINSKI...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 19:35Seat Leon 1.6 tdi 77kw ''Copa"Facelift 2013g.

Seat leon


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 19:31Mercedes C250 TD

Za godinite odlicen,orginal 270000km Motor super,servis maslo i site...


2.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 19:30FIAT GRANDE PUNTO REGISTRIRANO (corsa polo fiesta ka )

FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN AVTOMOBILOT POSEDUVA I FABRICKI PLINSKI...


3 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 19:27Passat B6 2006 2.0 8v 140ks

Passat B6 2006/7 2.0TDI 8v 140ks Full Oprema Odlicna Sostojba Re...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 19:25FK amortizeri na stelovanje za golf 4 audi seat skoda

FK amortizeri na stelovanje izvadeni od Audi a3 8l pasirat i na golf ...


200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 19:25Audi A6 2.7 tdi 2009 190ks

Audi A6 2.7 tdi 2009 190ks uvoz vo '14g sostojba odlicna, registriran...


14.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 19:23Vw polo 1.4 tdi

Vw polo registrirano.od oprema klima.el na prozori.centralno.servo.ko...


1.950 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.100 €
Битола

Автомобили

27 мар 19:07Mercedes c220 cdi 2001 classic

Se prodava vo odlicna sostojba Mercedes c220cdi 2001 Inf. Na tel....


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

27 мар 19:06SEVROLET AVEO 1.2 BENZIN

POBEKE INFORMACII NA TEL 075 385 128


2.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 19:06Seat Ibiza 1.9 TDI carineta Germanska - Polo, Corsa, Leon

Seat Ibiza 1.9 TDI !!!!! 77kw (Sport verzija) 2009g Uvezena od Germ...


4.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 19:01Audi A3 Quattro

Audito 2.0 140ks servisirano so novi zimski gumi zelen karton


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 18:42Fiat Grande Punto 1.4 Turbo

Kolata e vo odlicna sostojba, 1.4 t-jet motor so 120hp. Odrzhavana e ...


4.300 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.350 €
Битола

Автомобили

27 мар 18:40Audi A4 1.9 TDI 2001 topp!!!

Koliceto e vo odlicna sostojba motor mejac prednica top reg do 11.202...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 18:07SKODA FABIA 1.2TSI 63KW2015/2014 GREENLINE SVAJCARIJA

SKODA FABIA 1.2TSI GOLF 7 MOTOR SO REBRAST KAIS, 4 CILINDRI 63kw (86k...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.590 €
Битола

Автомобили

27 мар 17:30Honda crv

SE PRODAVA HONDA CRV 2.2 cdti 4x4 VO ODLICNA SOSTOJBA 2008 GOD...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
9.999 €
Битола

Автомобили

27 мар 17:28Zastava Skala 55

Zastava Skala 55 Godina 1990 90000 km Dobra vozna sostojba Vozilo...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 17:05Peugeot 207 CC 1.6 150HP

Peugeot 207 CC Full oprema Kozen enterier Kabriolet 1.6cc 150HP ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 17:05OPEL ASTRA J 1.7 CDTI

kolata e vo odlicna sostojba redovno servisirana


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 17:01Se prodava mercedes-benz

Se prodava mercedes-benz napraven servis 4 dobri gumi M+S greaci na s...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 17:00AUDI A4 2.0TDI 170ks quattro s-line

Proizvodstvo 2006g s-line oprema koza, xenon, greaci na sedista, 6 br...


6.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 16:58Mercedes e200 cdi 2011god 1234

Mercedes e200 cdi 2011 godina racen menjac , registriran , vo odlicna...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 16:44FIAT PUNTO 3ka 1.3 MULTI DjET

- FIAT PUNTO 3KA 1. 3 MULTIJET - GODD. NA PROIZ. 2011g. - PRVA REGG....


4.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 16:34Chrysler Voyager 2.5Td Se Prodava I Menuva 5555

Vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 16:32HYUNDAI i30 1.6 CRDi 2013 FULL OPREMA

BORD KOMPJUTER KLIMATROIK PARKINK SENZORI TEMPOMAT SENZOR ZA DOZD...


8.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 16:32Opel Astra Karavan 1.6 So Plin Se Prodava I Menuva 5555

Ispravna registrirana do 9 - 2023


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 16:29Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Neuvezena Top Sostojba !!

Peugeot 107 1.0 68ks 2010 Facelift (Redizajn)NEUVEZENA !! Proizveden...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 16:21Продавам Mercedes-Benz E-Klasse 220 CDI

Се продава Mercedes-Benz E-Klasse 220 CDI, - Нови 4 зимски гуми BF ...


19.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 16:20VW TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA

EXTRA TOURAN 1.9TDI 105KS 7 SEDISTA SERVIS MASLO FILTRI REBRASI ...


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 16:12Opel astra 1.4 benzin plin atest ful !!!

Opel astra 1.4 benzin 16 v najdobriot motor posledna serija, plin ate...


1.999 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.150 €
Битола

Автомобили

27 мар 16:09OPEL ASTRA 2011

Se prodava Opel Astra J model 2011 godina. 1.4 motor 74kw 101ks ben...


6.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Битола

Автомобили

27 мар 16:01Land Rover Discovery 2.7TDV6

Registriran do 2.2024g so novi jastuci,nov akumulator,motor menjac to...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 15:57Golf 4 Cabrio

Se prodava Golf 4 cabrio 1.6i 101hp, socuvan i e so realni 150000. Kr...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Битола

Автомобили

27 мар 15:56Opel frontera

Se podava opel frontera registrirana servisirana napred novi mortizer...


5.499 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 15:56Vw Buba Kaffer 1200

Nigde skapana zastitena motorot kompletno servisiran Nov auspuh od gr...


2.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 15:21Продавам Golf 3 | 1.9-SDI 1997

Golf-от е целосно сервисиран. - Сменети нови крила - Нови прагови ...


1.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 15:17Ford mondeo

075878328


900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 14:36Страна 6 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам