Битола
                   
2323 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIAT G. PUNTO EVO 1.3 M.JET

Se prodava Fiat G. Punto Evo 1.3 M.Jet 64kw 86 konjski sili (Euro 5)....


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

CITROEN C3 1.4 BENZIN--KLIMATRONIK--MODEL 2008--153.000 KM!!

CITROEN C3 1.4 BENZIN--EURO 4 STANDARD --KLIMATRONIK LADI ODLICNO ...


3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

02 јун 19:51Промовирано

SEAT LEON TDI 2011/2010 REDIZAJN -ECOMOTIV

- SEAT lEON TDI 105ks-ZDRAVA KOlA,SOCUVANA - KOMPLET OPREMA: KLIMA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.990 €
Битола

Автомобили

02 јун 11:05Промовирано

Daewoo Lanos 1.5

Registrirana do 12.07.2023 Ne pali. Duvnat dikton i ladnakot dupnat...


250 €
или предлог цена
- 44 % Попуст
450 €
Битола

Автомобили

Вчера 10:53MAZDA 6 2.2D 163KS 2010G

-Mazda 6 2.2d -Proizvedena 2010g -Pominati 235 000km -Kolata e ap...


6.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:51BMW 523I 2010G PERFEKTNA SOSTOJBA

Bmw 523i 2010g 150kw 204ks pominati 223 000km kolata e uvezena od ch�...


13.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:51MAZDA 6 2.2D 185KS 2009G CH

-Mazda 6 2.2d -Proizvedena 2009 -Kolata e apsolutno bez nikakva za...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:51AUDI A7 3.0TDI 204KS 2011g

Audi A7 3.0tdi Proizvedena 8.2011 Pominati 209 000km Kolata e seus...


20.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:51OPEL ASTRA J 1.7 CDTI 92 KW / 125 KS 2010 Год.

OPEL ASTRA 1.7 CDTI 92 KW 125 KS 2010 год. 197500 км. - ОПРЕМА ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:31MERCEDES CLA 200 7G-DCT

Kolata e vo ekstra sostojba so kompletna servisna i elektronska knisk...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:25MITSUBISHI PAJERO 2.5 TD INTERKULER

VO EKSTRA SOSTOJBA


9.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:25Mercedes benz c220

Mercedes C220 cdi so sest brzini 105kw 143ks Full oprema ,exstra so...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:12A6 2.0tdi 140ks 2005g

Audi A6-140ks 2004/5 god regist do 8 januar 2024g so zelen karton kom...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:05Honda Accord 2.2 iCTDi

Full opremena Klima ispravna 4 letni gumi novi Servis golem+mal (...


5.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:04SEAT LEON 2.0 TDI FACELIFT EURO5

SEAT LEON 2.0 TDI 140 KONJSKI SILI PONOVIOT MOTOR EURO 5 PROIZVEDEN D...


6.450 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.600 €
Битола

Автомобили

Вчера 10:01Audi A4 2017 2.0 tdi 150 ps s line

Audi a4 s line 2017 2.0 tdi Full oprema Matrix svetla Celosen se...


22.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:51YUGO ZASTAVA KORAL 1.1EFI

Se prodava zastava koral yugo 1.1 efi EXTRA SOSTOJBA


1.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:50BMW 523IA E39 BENZIN PLIN AUTOMATIC TIPTRONIC

Odlicna sostojba Bmw to go poseduvam 6 godini i za toa vreme ae prom...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 09:41VW PASSAT 1.9 TDI 105ks●BLUEMOTION●FUL OPREMA-2008/09god

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks- >>>●BLUEMOTION●<<< FULL OPREMA 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:59VW PASSAT 1.9 TDI 105ks ■••COMFORTLINE••■2008 GODINA!

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008 GODINA!!!...


8.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:59VW PASSAT 1.9 TDI 105ks COMFORTLINE 2008GODINA

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●COMFORTLINE●<<< 2008GODINA!!!�...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:58VW PASSAT 1.9 TDI 105ks ●HIGHLINE●FULL OPREMA 2008

SE PRODAVA VW PASSAT 1.9 TDI 105ks >>>●HIGHLINE●<<< SO FULL OPREMA 20...


8.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:58AUDI A6 C4 DELOVI

Se prodavaat polovni delovi za Audi A6 (C4) 1995god. 2.0 benzin 103kw...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:39Се продава Lexus IS 220d 2008 година.

Се продава Lexus IS 220d, 177hp, 2008. Колата е во одлична состојба, ...


6.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 08:36Mercedes C220

So pominati 260.000km ,registrirana so zelen karton BEZ ZAMENI Lic...


3.300 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 06:37Се продава Opel Corsa 1.2 бензин/плин 075 674 966

Се продава Оpel Corsa 1.2 55kw бензин/плин Колата е во одлична сос...


2.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 02:02MERCEDES E290 TD ODLICNA SOSTOJBA

Kolata e pali vozi redovno servisirana motor na lance 2.9td (odlicen ...


1.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 00:52Lexus IS220d

Se podava Lexus IS220d 177 KS, registriran, servisiran, so pominati 2...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 22:04Mercedes e 2.2 cdi od Germ.2014 super-mozna zamena

Se prodava odlicen Mercedes, E 200 cdi, so 136 ks so 7g tronik menjač...


17.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 21:49Se prodava Citroen C4 - Perfektno zacuvana

Se prodava Citroen C4. Kolata e kupena vo Avtonova i redovno servisir...


3.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 20:08OPEL ASTRA F 2002 vo odlicna sostojba !

Se prodava Astra F 2002 prozivedena prva registracija 6 mesec 2003 V...


1.450 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 19:29Peugeot 206 1.4 LPG 2009

Се продава Peugeot 206 2009 година 1.4 мотор бензин плин Lovato атест...


2.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 19:26Hundai Terracan

Se prodava Djip Hundai Info 075655352


1 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 19:24VW Passat 1.6 FSI -06 Mozi Zamena

Volkswagen Passat 1.6 - Benzin, racen menuvac 6 - stepen, proizveden ...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 19:24RENAULT GRAND SCENIC

Renault Scenic 2007 god ,so 7 sedista,vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 19:22peugeot 406 HDI

peugeot 406 hdi 2.0 ....110 kw oprema...


800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 €
Битола

Автомобили

03 јун 19:07Renault Megane 3 vo odlicna sostojba

Vo odlicna sostojba Solidni gumi Atest na folii Euro kuka


4.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 19:04Mercedes Benz e 350 coupe

Mercedes e350 coupe donesena od Germanija od prv gazda, realna kilome...


15.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 18:56Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin plin

Se prodava Opel Meriva 1.4 benzin plin 2006 godina reg do 28.07.23 na...


2.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 18:44MERCEDES GLK 350 4 MATIC 2010

Kolata e vo odlicna sostojba servisirana registrirana so zelen karton...


17.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 18:13Fiat punto 1.9

1.9 obicen dizel koliceto e so novi gumi napraven golem servis ne reg...


1.400 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.550 €
Битола

Автомобили

03 јун 17:35Opel Insignia 1.6 cdti EcoFlex 2017

Ope Insignia 1.6cdti EcoFlex SPORT TOURER 2017 Vo Odlicna sostojba. ...


12.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 17:26Shevrolet spark

Shevrolet spark 2006 benzin osnoven model registrirana cela godina 06...


1.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

03 јун 17:08Страна 7 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам