Битола
                   
2250 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KIA OPTIMA

Се продава KIA OPTIMA 1.7 crdi 136 ks, 6 брзини, 2017 година Прва р...


26.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мар 20:00Промовирано

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI--COSMO-125KS--MODEL 2011--164.000 KM!!

OPEL ASTRA J 1.7 CDTI--92KW--125KS--EURO 5 --KLIMATRONIK LADI ODLICN...


6.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

Вчера 10:23Промовирано

Audi A4 2017 2.0 tdi 150 ps s line

Audi a4 s line 2017 2.0 tdi Full oprema Matrix svetla Celosen se...


22.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

25 мар 14:20Промовирано

Opel Meriva 1.7cdti ---ZAMENA

Opel meriva reg.cela godina 2003god 1.7cdti vo dobra sostojba so mali...


1.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:56Golf 4 1.6plin dizna reg.

Golf 4 1.6plin dizna registriran klima 2000god.vo dobra sostojba mob ...


1.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:56CITROEN C3 PLURIEL 1.4 I //2009//

1.4 i BENZIN 2009 godina, Pominato 109.xxx km 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 So full...


4.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:51Pezoo Partner 1.9 obicen disel

Pezzo partner 1.9 obicen disel tovarno odrzavano servisirano odlicno ...


2.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:49VW GOLF V 1.9TDI ***77KW-105KS***4X4***2008GOD

VW GOLF V 1.9TDI ***77KW-105KS***4X4***2008GOD - KLIMA - EL. STAK...


6.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:41OPEL CORSA D 1.3CDTI***2009GODINA***66KW-90KS***

OPEL CORSA D 1.3CDTI***2009GODINA***66KW-90KS*** - KLIMA - EL. ST...


4.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:40BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO

BMW X5 X-DRIVE 35D***MODEL 2011GOD**AVTOMATIK**NOVO VOZILO***210KW-...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:40MERCEDES BENZ C 200CDI ***MODEL 2006GODINA***90KW-122KS***

MERCEDES BENZ C 200CDI ***MODEL 2006GODINA***90KW-122KS*** - KLIMATR...


4.990 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:40SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO4***

SUZUKI SX4 1.6 HDI***66KW - 90KS***EURO 4 *** 2007 GODINA - KLIMA(...


4.950 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:40AUDI A3 1.9TDI***77KW-105KS***EURO 4

AUDI A3 1.9TDI** 2003GODINA***77KW-105KS***EURO 4 - KLIMATRONIK -...


3.750 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:40VW POLO 1.2 BENZIN 47KW *TOP SOSTOJBA*

🇩🇪 VW POLO 1.2 47KW MODEL 2005ta **TOP SOSTOJBA*🇩🇪 🇩🇪IDEALNO G...


3.299 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.499 €
Битола

Автомобили

27 мар 09:24MERCEDES GLA 200 CDI 4X4 AVTOMATIK F1 2017ta*TOP*

🇩🇪 MERCEDES GLA 200 CDI *4X4* AVTOMATIK 2017 GOD. *FABRIKA* 4X4 🇩...


24.900 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
26.900 €
Битола

Автомобили

27 мар 09:24VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105KS MODEL 2007ma *FABRIKA*GOAL*

🇩🇪 NAJNOV UVOZ VW GOLF PLUS 1.9 TDI 105KS *MODEL 2007ma*PERFEKCIJA*...


5.399 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:23VW GOLF 5 1.9 TDI 2008GOD.

Golf 5 1.9 tdi Klima Elektrika na stakla Naslon za race Zatemnat...


4.600 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:21AUDI A3 1.9 TDI DPF SPORTBACK 2007G.

AUDI A3 - 1.9 TDI - 77 KW (105 KS) - SO DPF NOVIOT MOTOR KAROSERIJ...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:21Hyundai i30

Hyundai i30 redovno serisirano vozilo mala potrosuvacka na gorivo ate...


5.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:18Se prodav RENAULT TWINGO

Se prodava Renault Twingo vo odlicna sostojba. Registrirana do 03.202...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:18SEAT IBIZA 1.6 SPORT 77 kw /105 ks CH

SEAT IBIZA 1.6 SPORT 🇨🇭 UVEZENA OD switzerland 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 --BE...


5.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:10Renault clio 1.2 i full uvozz 80 000 km 10 god

Top sostojba Plateni site davacki do registracija Proba I proverka ...


4.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:09Citroen C3 PICASSO 1.6 hdi 66 kw uvozz 010 god

Perfect sostojba so plateni davacki do registracija Proba I proverka ...


4.650 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.990 €
Битола

Автомобили

27 мар 09:08Opel Astra j 1.7 cdti 81 kw uvozz 11 god

Top top sostojba registracija cela godina so zelen karton Proba i ...


6.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:08Renault MEGANE 1.5 DCI 150 000 km uvozz 09 god

Top sostojba


5.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 09:08Opel Vectra 1234

Opel Vectra 2.0 avtomatik so dizna plinski ured , registrirana do 01....


1.400 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 08:23Opel Astra 1.6 plin , klima , reg

Opel Astra 1.6 74kw so atestiran dizna dizna plinski ured , registrir...


1.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.950 €
Битола

Автомобили

27 мар 08:22Fiat bravo 1.9 150ks

Fiat bravo 1.9 150 ks Mozi zamaena za aprilia


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 07:55POLO 1.2

Servis napraven zimski gumi registrirano cela godina BEZ VLOZUVANJE


4.349 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 07:43Sharan 2.0tdi 2006godina - 7sedista -

Sharan 2.0tdi 2006godina - 7sedista - avtomobilot e vo EXTRA sostojba...


4.799 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 06:52Range rover 4.4i tng

Range rover 4.4i plin benzin vo odlicna sostojba motor menjac podvozj...


9.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

27 мар 03:01TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5B 2012 GODINA

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4D 126 KS EURO-5B 2012 GODINA - KOMPLETNO SERVIS...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 мар 22:09GOLF 5 1.9TDI 12/2008g CARINET GERMANSKI - PASSAT

GOLF 5 1.9TDI UVEZEN OD GERMANIJA PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJ...


5.199 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 мар 21:42Passat 1.8T benzin/plin Odlicna sostojba

Passat 1.8T Benzin/plin Kilometraza 245.000 # 1.8Т 110kw/150ks #...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 мар 21:29Се продава Opel Vectra

Се продава опел вектра c 1.9 cdti 2005 год. инфо на 077934231 Горан


222.222 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 мар 21:18Alfa Romeo 156 DELOVI

Prodavam delovi za Alfa Romeo 156, imam se komplet, se sto vi treba, ...


15 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 мар 21:01Golf 6 Variant

VW GOLF 6 - 1.6 TDI 105 KS (5MT) *Tempomat *Golem Bord Computer ...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 мар 20:54VW POLO CROSS 1.4TDI 70KS 2008 EXTRA!!!

Kolata e vo odlicna sostojba.. Registrirana do 22.03.2024 so zelen k...


6.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 мар 20:33Se prodava Kalos 1.2

Voziloto e od prv gazad so site redovni servisi reg mu e istecena 075...


2.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 мар 20:26RENAULT MEGANE 1.5 DCI *** REG. 01/2024 *** (golem servis)

Se prodava Renault Megane 1.5 DCI, 2009 godina, 106 konjski sili. ...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.999 €
Битола

Автомобили

26 мар 20:02×× SEAT LEON 1.6 TDI EcoMotive ×× FACELIFT MODEL 2012 ××

Se prodava Seat Leon 1.6 TDI, EcoMotive model EURO 5, 105 konjski sil...


6.200 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.750 €
Битола

Автомобили

26 мар 20:00Fiat Grande Punto NOVO 1.4BENZIN PLIN

Kolata e vo odlicna sostojba so fabricki plin reg cela god ful oprem...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 мар 19:222 одлични ретровизори retrovizori за Opel VECTRA B ЕВТИНО!

Se PRODAVAAT 2 неверојатно сочувани ретровизори во тегет металик б...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Автомобили

26 мар 19:08Страна 8 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам