Битола
                   
2226 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

CHEVROLET AVEO 1.4 16V--REDIZAJN--MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!

CHEVROLET AVEO 1.4 16V--71KW--EURO 4 --KLIMA LADI ODLICNO --BORD ...


3.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:56Промовирано

MAZDA 2 1.4 DIZEL-50KW--MODEL 2009--153.000 KM---NOVA!!!!!!!

MAZDA 2 1.4 DIZEL--EURO 4 STANDARD --KLIMA LADI ODLICNO --SERVO ...


4.650 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

19 мар 19:56Промовирано

OPEL CORSA D 1.3CDTI 75KS. (COSMO)

OPEL CORSA D 1.3CDTI 75KS. MOTOR NA LANCE EURO4 STANDARD, SO KOMPLETN...


3.900 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

22 мар 19:41Промовирано

VW PASSAT B7 MODEL LIMUZINA

KOLATA E VO OVAA SOSTOJBA UVEZENA OD GERMANIJA PASSAT 1.6 TDI BLU...


9.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.999 €
Битола

Автомобили

21 мар 19:58VW TIGUAN 2.0TDI EURO5 OFFROAD

4x4 VW TIGUAN 2.0TDI OFFROAD VERZIJA 6 BRZINI 103 KW 140 KS UV...


9.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 19:57VW EOS DIZEL CABRIO

Avtomobiolt e uvoz od germanija za ekstra cena ke ispregovarame di...


6.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 19:57VW POLO 1.4 TDI OD GERMANIJA TOUR

POLOTO E VO ODLICNA SOSTOJBA KOLATA E DIZEL 1.4 TDI OD OPREMA KLI...


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 19:57Volkswagen Up ! 1.0 UVEZEN OD GERMANIJA

TONI 070 730 681 BOBAN 075 208 328


5.700 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 19:57VW PASSAT 2.0 TDI Common Rail euro 5

voziloto e uvozeno od SVEDSKA PLATENO E CARINA NAPRAVENO E HOMOLOG...


6.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 19:57AUDI A4 2.5TDI Avtomatic Quatro 2005 Registrirana

AUDI A4 2.5 TDI QUATRO 2005 god Avtomatic Registrirana do 10. 2023 ...


3.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 19:32Opel Astra 1.6 (Plin ates) Klima

Prodavam Opel Astra G 1.6 motor benzin so dizna plin atestiran ,proiz...


1.850 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.950 €
Битола

Автомобили

21 мар 19:28OPEL ZAFIRA 2.2DTI 92KW LANCE MOTOR KLIMA,SERVIS 7-SEDISTA

SE PRODAVA OPEL ZAFIRA 2.2DTI 92KW 7-SEDISTA VO KNISKA ATEST FOLI ...


3.000 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 €
Битола

Автомобили

21 мар 19:25VW JETTA 2.0 TDI - 103 KW - 2013 Canada version

VW Jetta 2.0TDI 140KS 2013 GODINA UVEZENA OD CANADA VO FULL OPREMA ...


10.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 19:19Se prodava 1.9 tdi 90ps

Voziloto e redovno sevisirano golem I mal servis napraven , disk I pl...


5.100 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.450 €
Битола

Автомобили

21 мар 19:07Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Classic, колата е редовно одржувана и сервисирана. ...


3.200 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 18:01Seat Toledo 1.9 TDI 2006

Se prodava seat Toledo 2006 1.9 tdi 105hp odlicno zacuvano redovno se...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 16:59HYUNDAI i30 1.6 CRDi 2013 FULL OPREMA

BORD KOMPJUTER KLIMATROIK PARKINK SENZORI TEMPOMAT SENZOR ZA DOZD...


8.500 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 16:31Audi A6 2.7 TDI 180 kw 2007 godina

Se prodava Audi A6 vo odlicna sostojba, so realni 230000 km. - 2...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 16:07Bmw e36

Само штопови имам Цена 3000 денари Праќам по карго


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 15:35Passat b7 1.6 TDİ Bluemotion

Passat b7 2011g. 1.6 TDI bluemotion/ manuel Polo 2011g. 1.2 TDI / ma...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 14:58Passat b7 1.6 TDİ Bluemotion

Prodavam Passat b7 2011/2012, 1.6 TDİ Bluemotion 105 hp, registriran ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 14:44VOLKSWAGEN TOUAREG FACELIFT 2008

REG. DO O5 07 2023 ZELEN KARTON 2.5 TDI PONOVIOT MOTOR VO ODLICNA SOS...


8.899 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 14:37Mercedes E250 2009 Elegance MOZNA E ZAMENA

UVEZEN OD GERMANIJA 🇩🇪 MERCEDES E250 2009 ELEGANCE Prodavam Merce...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 13:58Vw touran 1.9 2008g

Touran 1.9 tdi 2008g so 7 sedista registriran do Juni mesec napraveni...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 13:40se prodava Mercedes GL 350

ful oprema TEL:070-207-508 tel:070-207-508 tel:070-207-508 tel:...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 12:51Seat cordoba 1.9 sdi na delovi

Tel 070508992


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 12:47Reno laguna 1.9 dci

Super sostojba pali vozi 1.9 dci mnogu mala potrosuvacka


1.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.700 €
Битола

Автомобили

21 мар 12:38Reno klio clio 1.4

Reno klio 1.4 kolata cadi na auspluh cena fiksna


550 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
650 €
Битола

Автомобили

21 мар 12:38Jaguar XF 2.7

Voziloto e vo odlicna sostojba, redovno servisirano i odrzavano, napr...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 12:38BMW 520D E39 M-PAKET

Se prodava bmw 520d e39 1.100kw-136ks. 2.2002god. 3.Fabricki m-pak...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 12:22*** VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI *** FACELIFT MODEL 2009 ***

Se prodava VW POLO 1.4 TDI. Odlicno socuvano, totalno ispravno. ...


3.999 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 12:19*** FORD FUSION 1.4 TDCI *** REDIZAJN MODEL 2007 ***

Se prodava Ford Fusion 1.4 TDCI. Pevozeni realni 192 000 km so NOT...


3.250 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 12:16FORD FIESTA 1.4 DIESEL 2006 GODINA

Kolata e sega donesena od holandija i registrirana e pred 10 dena ...


3.150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 11:52Kia ceed sw 2012 start stop ecoDynamics

Kia ceed 1.6crdi 85kw ecodynamics Visoko nivo na oprema Start stop ...


6.100 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 11:46Range Rover 3.0 D 1234

Range Rover 3.0 D registriran , full oprema


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 11:45Farovi Honda Civic Хонда Цивик Фарови

Se prodavaat farovi so fabricki ksenon za Honda Civic Mk8 2006-2011. ...


150 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 11:22Golf 5 plus

Golf 5 plus 2005 godina, benzin 1.4 , moze da se proba kade sakate


3.800 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 10:47Mercedes C220 2008 170hp

Prodavam mercedes c220 2008 Oprema: Elegance nivo 17ki alu bandaz Gre...


1 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 10:39FORD C-MAX 1.6 TDCI 80KW 109HP 2006G GHIA UVOZ GERMANIJA

FORD C-MAX 1.6TDCI 80KW 109HP 2006G GHIA OPREMA VO EKSTRA TOP SOSTOJB...


3.850 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 10:00FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW 2007G KLIMA UVOZ OD

FORD FIESTA 1.4TDCI 50KW 68HP 2007G UVEZENA OD GERMANIJA PLATENI DAVA...


3.000 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 10:00FORD FOCUS 1.8TDCI 2006G 85KW 116HP

FORD FOCUS 1.8TDCI 2006G 85KW 116HP VO EKSTRA TOP SOSTOJBA IZMINATI 2...


3.299 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 10:00OPEL CORSA D 1.0 BENZIN 2008G 60HP UVEZENA OD GERMANIJA

OPEL CORSA D 1.0 BENZIN 44KW 60HP 2008G UVEZENA OD GERMANIJA PLATENI ...


3.350 €
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 09:59BMW E90 318D 105KW 143HP 2007G UVEZENO OD GERMANIJA

BMW E90 318D 2007G 105KW 143HP UVEZENO OD GERMANIJA PLATENI DAVACKI D...


По Договор
или предлог цена
Битола

Автомобили

21 мар 09:59Страна 9 од 56

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам