Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
56 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Продавам рачно изработени корпи за подароци

Продавам рачно изработени корпи за подароци од дрво Цена на големо 2...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

Вчера 19:27drveni ogradi nastresnici i ukrasi

izrabotka na drveni dekorativni panelni ogradi ,,nastresnici ibunarci...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

26 мар 23:26Dekorativni zidovi-izrabotka

🟢“GreenWall” (зелен ѕид) или “FlowerWall” (цветен ѕид) природа вешта...


5.090 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

25 мар 12:51OGLEDALO Ogledala

IZRABOTKA 🥇 Ogledalo 4mm forma I izbor na sizajn po vasa slika I za...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

25 мар 10:30Drveni Posluzavnici i Kutii / Дрвени Послужавници и Кутии

Рачно Изработени Дрвени Послужавници, Кутии и други предмети...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

24 мар 14:18Oригинал Вилеров

Продавам оригинал Вилерови гоблени везени со оригинал конци, стари 45...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

17 мар 13:16Japonski original set za SAKE i Dusanov zakon

Original set od 5 casi so sise i tacna od porcelan,a casite se so dno...


4.800 МКД
или предлог цена
13 мар 06:18Oригинал Вилерови гоблени

Продавам оригинал Вилерови гоблени везени со оригинал конци, стари 45...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

12 мар 09:25GRADINA

UKRASNI I ZIMZELENI DRVCA AKCIJA !!! . . . ELWOODI FOTINIJA CEMP...


По Договор
или предлог цена
07 мар 09:44Umetnicka slika

Se prodava umetnicka slika, tehnika maslo na platno. Platnoto e so ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

08 фев 18:30Продавам рачно изработени уникатни слики

Сликите се уникатни,во различни бои и димензии, преубава декорација в...


700 МКД
или предлог цена
02 фев 09:31Лустер

Лустет 200 ден Контакт 071 27 11 25


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Предмети од дрво

26 јан 17:33Dekorativen kamen 3-5 mm

Se prodava dekorativen kamen 3-5 mm Samo na golemo


10 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

11 јан 23:40Ogledalo za vo hodnik

Prodavam ogledalo. Ogledaloto e so fazeta. Postaveno na furniran ...


4.000 МКД
или предлог цена
08 јан 11:45MINI LASER STAGE

MINI LASER STAGE -SE KORISTI ZA RAZNI PRILIKI , ZABAVI , PROSLAVI IL...


799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

29 дек 09:26prodavam nekoristen ukras

prodavam nekoristen ukras 40sm visina.kontakt aleksandra 077 823 129


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

14 дек 21:26prodavam nekoristen ukras

prodavam nekoristen ukras 40sm visina.kontakt aleksandra 077 823 129


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

14 дек 21:242 eklani miljea

prekrasni i za masa za rucavanje i za klub masa dimenzii 87x52 cm ...


600 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35malo belo milje

prekrasno vo toledo izrabotka, efektno na temna podloga dimenzii, ob...


500 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35prekrasno milje i tishlajfer

kompletot e izraboten so specijalna toledo izrabotka i e sklucitelno ...


1.200 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35milje i 4 mali shushtiklici

miljeto e vo forma na deltoid, ne e kockasto so interesna pletka dim...


1.000 МКД
или предлог цена
22 окт 23:35Milje i 4 mali shushtiklici

kompletot e neupotreben so interesna pletka dimenzii milje 35x35 cm...


1.000 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34milje i tri mali shushtiklici

Kompletot e izraboteno od krusevska pletacka i to aso obicna igla za ...


1.200 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34komplet od milje, tishlajfer i shushtiklica

kompletot e vo pastelna zelena boja okolu ukraseno so drap pletke di...


1.200 МКД
или предлог цена
22 окт 23:34milje specijalna toledo izrabotka

ima 2 parcinja, miljeto e vo nezna zolta boja i specijalna toledo izr...


400 МКД
или предлог цена
22 окт 23:33Рачна изработка на дечки и домашни украси

Рачна изработка на дечки и домашни украси, роденденски поклони и се д...


700 МКД
или предлог цена
11 окт 09:05Две Слики на Платно - Декорација за Дом

Две нови слики на платно купени од Грција. Одлични декорации за дом и...


70 €
или предлог цена
21 сеп 20:242 shushtiklici

na belo platno so siten vez plava boja dimenzija 39x39 cm


400 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:57Vezeno milje so 4 shushtiklici

miljeto e vezeno so kvaliteten konec cigla boja dimenziite na miljet...


1.000 МКД
или предлог цена
07 сеп 22:56Prodavam gobleni

-brvnara pokraj reka(vodenica) vnatr.dimenz, 53,5x39...so ramka 73x5...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

13 авг 12:17РЕТРО-СТИЛСКА ЗАКАЧАЛКА СО ВЕЗЕНА СЛИКА НА СВИЛА

Vintage... - Ретка, можеби уникатна, ретро стилска закачалка... Перио...


2.300 МКД
или предлог цена
28 мај 12:02БРОНЗЕНИ - СТИЛСКИ VINTAGE & RETRO НОГАРКИ

- Vintage & Retro- стилски ногарки - Продавам 8 стилски , многу ста...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

21 мај 13:44Ramki drveni mnogu socuvani

Drveni ramki odlicno socuvani, 7 Kom Dimenzija na slika: 39 sm x 32...


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

24 апр 19:01!!! LUX DEKOR !!! Dekorativen kamen

Bidete Razlicni so LUX DEKOR Izlozben Salon za Dekorativen Kamen za ...


20 €
или предлог цена
15 мар 00:04Ukrasna traka so svetlecki diodi.

Ukrasna traka so svetlecki diodi.Dolzina 1.5 metri.Raboti na baterii.


150 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

12 мар 11:02AMFORI.AMFORA,KUP.

visina 90 sirina 38 materijal keramika pecena glina RACNA IZRABO...


3.000 МКД
или предлог цена
27 фев 14:40Majak saat so kristali - Made in USSR

Prodavam retro saat so postolje Majak so 11 kristali proizveden vo US...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Часовници

22 фев 12:56Ukrasni stomni.

Ukrasni stomni umetnicki dekorirani.ednata e ostetena na vrvot.600 i ...


300 МКД
или предлог цена
10 јан 17:21SLIKI NA SLIKARSKO PLATNO KANVAS

Se prodavaar SLIKI NA SLIKARSKO PLATNO KANVAS SE PRODAVAAT SLIKI . ...


10 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Рамки и слики

28 дек 14:50Novogodisni piramidi ELKi Rasprodazba

Novogodisni elki Rasprodazba 120cm 800den 150cm 900cm 180cm 1150d...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Декорација и Украси / Останато

27 дек 16:10Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам