Гостивар
                   
744 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT R LINE 2.0 TDI 150 HP

OPREMA ABS AirBag ESP Multimedia System Priprema za Telefon Centraln...


23.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Golf 6

Vw Golf VI 1.6 105ks bluemotion 2012/11god -Najekonomicen motor Od...


6.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:00НОВ ОГЛАС
Промовирано

VW Golf 7.5 1.6 TDI 115Hp

52000 km pominato, Napraven servis pred 1500 km Kolata e vo perf...


17.700 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
18.700 €
Гостивар

Автомобили

25 јан 22:43Промовирано

Mercedes evo 280cdi

Mercedes evo 280cdi Servisiran Novi gumi Registriran so zeln karton Z...


75 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:21Peugeot 206

Se prodava peugeot 206 1.9 obicen dizel pominato 143000 registrira...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:13VW GOLF 6 2.0 TDI 6+R BRZINI 140KS 2011/2010

VW GOLF 6 2.0 TDI 6+R BRZINI 140KS 2011/2010 VO ODLICNA SOSTOJBA ! ✅...


7.850 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
7.999 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:13Ford Mondeo 2006 GHia+Titanium Odlicno Socuvano

Se Prodava Ford Mondeo 2006 2.0 Tdci 96kw GHia +Titanium Redizajn so ...


3.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:09Citroen ds4

🇨🇭Citroen ds4 🇨🇭2015 god


8.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:46TUAREK 3.0tdi v6 redizajn

Se prodava Vw Tuarek 2008 tdi v6 redizajn noviotmotor so 245 ks Vozi...


13.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:51Se prodava BMW e90 facelift 2010/9 godina 320 d 177ks.

Bmw e90 facelift 320d 177ks. Od oprema poseduva: Dvozonski klimatro...


8.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:51Mercedes c220 cdi

Odlicno vozilo,redovno servisiran.Gumi dobri,mnogu oprema.Redizajn. ...


4.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:32Mercedes Benz S350 Long

Full 221.000 km ,servisiran


50.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:29FIAT 500C 0.9 Twinair Lounge (Cabriolet)

*FIAT 500 0.9Twinair 59kw(80ks) *Godina na proizvodstvo 2017 *regis...


14.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:26Ford Focus

Ford Focus 1.6


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:58Corsa C 1.2

Corsa C 1.2


1.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:57MERCEDES B 200 AUTOMATIK

Mercedes B 200 Motor :2.0 Benzin Km:240.xxx God:2007 Perfekten m...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:46BMW 118 Dizel

Bmw 118 d Motor : 2.0 Dizel Km:225.xxx God:2007 Perfekten motor m...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:46SKODA OCTAVIA 1.9TDI AUTOMATIK

Skoda Octavia Motor:1.9 tdi Automatik Klimatronik Greaci na s...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:46Vw Golf 7 1.6 tdi

Vw Golf 7 Motor: 1.6 tdi / 77 kw Km:210.xxx so servisna kniska G...


11.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:46Mercedes Benz Citan 111 nov uvoz ch

Mercedes Benz Citan 111 Motor:1.6 cdi Km:180.xxx originalni 7 sedi...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:46Seat Altea 2.0 Tdi uvezeno od Platena carina i davacki

Seat Altea Motor: 2.0 tdi Km:250.xxx so servisna kniska Perfekte...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:46OPEL CORSA 1.3 cdti

Opel Corsa God: 2012 Motor: 1.3 cdti ExoFlex Km:149.xxx so servi...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 00:46Се продава Honda CR-V 2.0 150кс

Се продава Honda CR-V 2.0i 150кс 2011 година, купена е во Макпетрол,...


12.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 јан 23:03Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, 4×4, so realni 118.000 km i so ...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 јан 19:34Opel Vectra 1.9 cdti Automatik 2006 godina

Opel Vectra Motor 1.9 cdti 110 kw Vo kniska 2006 godina Automatski m...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 јан 15:07DACIA SANDERO 1.4 BENZIN/PLIN FABRIKA FULL SERVIS KAKO NOVA

Se Prodava Dacia Sandero 1.4✅ Vo Fabricka Sostojba KAKO NOVA✅ Komplet...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 јан 13:27Ford kuga

Ford kuga 2.0 tdci 4x4 2008/12 mesec Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site...


8.499 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
9.000 €
Гостивар

Автомобили

29 јан 12:54Renault Kangoo , 1.5 dci ,2015 god. klima ❄

Se prodava Renault Kangoo ➡️ 2015 godina ➡️ klima ❄ ➡️ 222.100 km...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 јан 12:53Seat Leon 2.0 TDI FR 150HP

Se prodava Seat Leon FR , 2.0 TDI 150 hp Registriran do 09.2023 so ...


13.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 јан 12:53BMW X5 E70 3.0D Xdrive 7 sedishta !!!!

Se prodava BMW x5 3.0D redovno servisirano i odrzuvano, odlicno socuv...


13.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 јан 10:17Fiat Punto EVO 1.3 Multijet dizel (grande)

Kolata e vo odlicna sostojba, sega smenet set od kvacilo (lamela, pot...


3.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 јан 09:47Audi A5 Sportback, TDI 140kw, automatik 90000km

12/2017god Marka: AUDI Model: A5 Gorivo: DIZEL Мotor: 2.0TDI ...


36.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

29 јан 09:23E500 Elegance

Voziloto e maksimalno socuvano. Ima nekoi sitnici za sreduvanje, za ...


14.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 јан 22:52BMW 520d EfficientDynamics 2011

Се продава BMW 520d F10 EfficientDynamics 2011 Купено ново во Македон...


14.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 јан 20:53Fiat uno

Fiat uno 1,0 benzin .Kolata e mongu socuvana , odlicna ,od prv gazda ...


1.150 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.200 €
Гостивар

Автомобили

28 јан 19:08Golf 6

Golf6 1,6 tdi 77 kw .Odlicna sostojba , registriran cela god,servisi...


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 јан 19:07Golf 6 , 2.0 tdi , 2008

GOLF 6 2009 2.0 110ps Realni kilometri so servisna kniska,so ...


7.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.500 €
Гостивар

Автомобили

28 јан 19:01Honda CR-V 2.0 benzin/plin 4x4 - Moze Zamena

-4x4 Honda CR-V 2.0 benzin/plin a-test, -Registriran cela godina 01.2...


3.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.000 €
Гостивар

Автомобили

28 јан 16:59Bmw 525d 3.0 full servisiran uvoz Svajcarija - MK reg.

Kolata e sega uvezena od svajcarija, registrirana na mk tablici do 12...


16.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 јан 16:31Suzuki swift 4x4

🇨🇭Suzuki swift 🇨🇭1.3 benzin 🇨🇭4x4


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 јан 16:04Bmw e46 330d

Prodavam bmw e46 330d 135kw 184 ps 2001 godina Vneseni folii so ate...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 јан 15:21Se prodava Ford Fiesta

Kolata e vo top sostojba.napraven golem servis.registriran na 05 09....


5.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 јан 14:25Se prodava Opel Astra H 1.4 Automatic 2007

Opel Astra 1.4 Automatic -Godina na proizvidstvo : 2007 -Prva regis...


4.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

28 јан 14:22Страна 2 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам