Виница
                   
313 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOURAN 1.9 TDI

Se prodava TOURAN 1.9 TDI 2004god. 105ks .250000km. Dobro socuvan, cr...


4.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јан 23:23ALFA ROMEO-147 jtd

prodavam Alfa Romeo 147 1.9 jtd 2005god. go ima najdobriot motor 88w ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 дек 16:17Golf 6

Golf 6 1.6 TDI (не е прва регистрација) Двозонска автоматска клима,...


8.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 дек 22:00Се продава VW Polo 1.4 55kw 75 ks

Се продава VW Polo 1.4 55kw 75 ks, колата е купена во Р.Словенија од ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 дек 18:54Се продава VW polo 1.4 бензин

Се продава VW polo 1.4 бензин 55 kw 75 ks колата е купена во Р.Словен...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

16 дек 18:15Opel Insignia 2.0 cdti Čitaj opis

Prodavam opel insignia 2.0 cdti kolata e na slovenski tabli cenata e ...


5.200 МКД
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 дек 20:10Peugeot 407 2.0 hdi

Se prodava ili zamenuva peugeot 407 2.0 hdi 2005 god vo odlicna sosto...


2.750 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 ное 17:03Vw Golf 7, 1.6 TDI Bluemotion

Se prodava Vw Golf 7, 1.6tdi i e vo odlicna sostojba. Voziloto e v...


12.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 ное 22:14Bmw A320

Broj za kontakt: 075-712-739


3.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 ное 18:45Renault laguna ,2003 god ,1.9dci ,105 ks

Kolata e odlicna mala potrosuvacka 1.9 dci motor. Solidno nivo na opr...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

04 ное 13:18Se prodava Renault Megane 1.5 dci

Avtomobilot e vo odlicna sostojba,so mala potrosuvacka na gorivo -r...


2.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 окт 19:05Bmw 320

Bmw 320 2000G bez nikakvi vlozuvanja servisiran


2.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

30 окт 14:55Mercedes s320

Kolata reg plateno se moze prevod ...moze cela za delovi


2 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 окт 13:38Opel Insignia 2.0. 4x4

Kolata e vo odlicna sostojba na CH tabli. Za informacii moze da me ...


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

23 окт 13:00Ford Tranzit Connect 1.8 tdci 2007 god, 66kw

Испорака до сите градови во Македонија ! Тел за контакт: 071 /...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 окт 14:47Peugeot 306 Cabrio 2.0 benzin

Возилото е пали - вози, технички и каросериски исправно.За подетални ...


1.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 окт 20:48FOR SALE AUDI A3 2.0 170HP 2009god

Kontakt broj 070850141 Mihail posle 16 casot


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

01 окт 19:47VW Touran 1.9 TDI 77 kw 2009 god.

Возилото е со 7 седишта во беспрекорна состојба , редовно сервисирано...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 сеп 13:22Fice

Pali vozi


300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 сеп 18:37mercedes c220 avantgarde

se prodava mercedes c220 avantgarde


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 сеп 11:59Toyota rav4

Se prodava rav4 odlicno socuvan


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 сеп 11:19Passat b6 1.9

Kolata e ekstra ima mesto za dogovor Smeneto po nea rebres so zatega...


5.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 авг 13:00Jugo Koral

Se prodava jugo koral 60 1990 kolata e vo ispravna sostojba registri...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 авг 14:02Opel Corsa D 1.3 CDTI

Poveke info na 072 694 394


3.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

11 авг 20:23Laguna

Kolata e vo top sostojba napraven komplet servis tel 078893304


1.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 јун 13:00se prodava toyota 4runner

se prodava toyota 4runner 2.5 dizel 90 ks 94 god reg na bg ta...


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

06 јун 21:43Vektra 2.0dizel

Pali vozi


1.350 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

31 мај 17:20vw passat B7 2.0 140ks DSG 2014god EURO6

vw passat B7 2.0 140ks 2014god EURO6 kolata e uvezena od ch reg do ...


14.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 мај 22:40Ford focus 2000god. Dizel

Povekje informacii na 078893304


1.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 мај 15:36Prodavam peugeot 106

Avtomobilot e vo odlicna sostojba. Ima novi gumi, nov akumulator, sme...


500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 мај 22:14Citroen Xsara Picasso

Се продава Citroen Xsara Picasso 2.0 66kw регистрирано во супер состо...


1.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 мај 15:32SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS 2007 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE D...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 20:07SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS 2007 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE D...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 19:53SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS

SE PRODAVA TOYOTA RAV4 2.2 4X4 136KS 2007 VO ODLICNA SOSTOJBA MOZE D...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 мај 19:42mercedes e 250 odlicen

mercedes ispraven informacii samo na ovoj broj 070808364 fidan


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 апр 08:06prodavam fiat fiorino odlicno

fiat fiorino vo odlicna sostojba 1,3 multizet klima, parking senzori ...


4.650 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

15 апр 08:06Mazada 6

Odlicna sostojba


2.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

14 апр 19:30Fiat marea jtd

Informacii na tel 076355791 Cena po dogovor


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 мар 13:00Peugeot 206 HDI 90 KS

Avtomobilot e vo odlicna sostojba, registrirana do 01.06. 2.0 HDI /...


2.200 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 мар 16:22Passat

Passat 2.0 Bg tabli 140 kw 174ks Full oprema Tel za kontakt 0...


6.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 мар 16:20Страна 6 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам