Виница
                   
308 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Punto 1.2 ELX

Се Продава Fiat Punto 1.2 ELX 16V 2001 година бензин во одлична состо...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 фев 14:25Се прдава Toyota Corolla

Се продава Toyota Corolla 1.6 одлично зачувана,16 вентили мала потрош...


1.600 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 фев 11:02ford puma na delovi

se prodava ford puma na delovi 99' 1.4 motor tel 078 688 260


11.111 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

10 фев 19:48Peugeot 306 1,8,ST

Se prodava Peugeot 306 1.8 ST... Kolata e maksimalno socuvana garazi...


1.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

05 фев 12:10Ford Mondeo mk3 TDDI 66kv 90ks 2.0

Ford Mondeo mk3 66kv 90ks 2.0 TDDI. Elektronika na site stakla Nas...


3.400 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

03 фев 18:01OPEL CORSA 1.0

СЕ ПРОДАВА OPEL CORSA 1.0 КОЛАТА Е КАКО НОВА, ВРЕДИ ДА СЕ ПОГЛЕДНЕ ...


1.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

29 јан 11:04Se prodava Audi A6

Se prodava Audi A6 3.0 quatro, kolata e perfektna, moze da se pogledn...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 јан 18:58VW TAUREG 2.5 tdi bg tabli

Vo odlicna sostojba Poveke inf na tel 078612248


6.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

25 јан 18:54Продавам Peugeot 206 1.4 hdi 2003

Продавам Peugeot 206 1.4 hdi 2003 година


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 јан 16:55delovi za bmw..niski ceni

delovi za bmw niski ceni..prakam po kargo.. 070-598-666 070-242-698


66 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 18:46delovi za audi a4 karavan/sedan

polovni delovi za audi prakam i po kargo 070-598-666 070-242-698


66 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 јан 18:37Opel corsa 1.2c

Kolata e mnogu socuvana servisiran i e uvezena od germanija


2.100 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

20 јан 14:03polovni delovi za bmw 070242698

polovni delovi za bmw..se shto vi treba..prakam i po kargo... 070-59...


666 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

12 јан 11:31Smart

Smart for four 1.3 benzin


3.500 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

07 јан 14:49Seat Toledo

Golem servis pred 3.000km Full oprema Parking senzori Navigacij...


По Договор
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 јан 22:19Audi a4 b6 2003g.

Audi 1.9 tdi 131ks h Dobro socuvana domakinski vozena Ful oprema ...


4.390 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

22 дек 14:34Mg zr 1.8 benzin plin 160 ks

Se prodava mg zr 160 ks benzin plin atestiran vo odlicna sostojba e k...


2.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

17 дек 12:23Mg zr 1.8 benzin plin 160 ks

Se prodava mg zr 160 ks benzin plin atestiran vo odlicna sostojba e k...


2.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

09 дек 20:51BMW 530 D

Kolata e vo odlicna sostojba Full oprema Br. za kontakt: 077 505 25...


7.700 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

27 ное 18:16LAND ROVER FREELADER

Odlicen ....


77.500.281 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 ное 16:59GOLF 3

Zza poveke inf : 072567105 goce Golf 3 tdi 110ks


900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 ное 16:59Цитроен Берлинго купено од Авто Нова

Цитроен Берлинго купено од Авто Нова со клима централно нови гуми...


45 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

08 ное 19:54Opel Frontera A 2.0 benzin 85kw 1998g

Возилото е во перфектна состојба пали вози , направен редовен сервис ...


1 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 окт 16:14VW Polo

Kolata e zacuvana vredi da se vidi info na broj : 070 - 475 - 023 ....


1.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

18 окт 18:34Se prodava VW Passat 6

vw passat 2.0 disel 2007 godina 187000km ima 2 kluca smeneto ulje i f...


5.900 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

24 сеп 15:29Golf 4 tdi

Golf 4 tdi


3.000 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

21 сеп 16:40golf 5 2.0 TDI

kolata e vo odlicna sostojba,pali vozi za povekje informacii zvonete ...


4.300 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

19 сеп 19:37Prodavam Citreon C3 Plureal

Kolata e uvezena od CH, od prv gazda so redoven servis. Cena po dogov...


3.800 €
или предлог цена
Виница

Автомобили

02 авг 14:23Страна 8 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам