171 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kuka vo centar

Se prodava kuka vo centarot na gradot na 2 sprata 280m2 kaj gradskata...


100.000 €
или предлог цена
06 окт 15:33KUKA OD 250 m² SO EXTRA CENA!!!

SE PRODAVA VEDNAS VSELIVA KUKA OD 250 m² SO DVORNO MESTO OD 300 m². ...


50.000 €
или предлог цена
04 окт 21:21Se prodava kuka

Se prodava kuka na ul. Kosovska. Kuklata e vo od licna sostojba so m...


1 €
или предлог цена
02 окт 18:51Kupuvam KUKjA

Kupuvam KUKjA so golem dvor (najmalku 1000 kvadrati). Mozna e zamena ...


1 €
или предлог цена
30 сеп 08:01куќа замена

се заменува помала куќа во строг центар за поголема куќа,.. нудам: 2...


1 €
или предлог цена
27 сеп 18:27Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 12:42Prodavam Kukja vo Stip zona1

Kukjata e so potkrovje i golema tarasa 85m2 dole 85m2 gore 50m2 ga...


40.000 €
или предлог цена
22 сеп 10:48Се продава куќа

Итно се продава куќа,може замена за стан(со или без доплата) Број за...


45.000 €
или предлог цена
17 сеп 15:36Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
17 сеп 12:40Prodavam kuka

Prodavam kuka na dva sprata po 145 m2 i graza 60m2 cena po dogovor 07...


8 €
или предлог цена
14 сеп 22:31Семејна куќа погодна и за деловен простор

Се наоѓа на најубава локација во Ново Село, со поглед на река Брегалн...


125.000 €
или предлог цена
05 сеп 13:00Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
24 авг 13:24Semejna kuka

Se prodava kuka cena po dog


60.000 €
или предлог цена
19 авг 11:18Se prodava kukja ili zamenuva

Se prodava kuka vo novo selo,odlicna lokacija,na 10min do centar. Na...


60.000 €
или предлог цена
16 авг 19:54Се продава куќа

Се продава стара куќа на ул. Иво Лола Рибар 94. Се наоѓа веднаш позад...


1 €
или предлог цена
05 авг 17:35СЕ ПРОДАВА КУЌА

Се продава куќа во Штип на прекрасна локација. Куќата се наоѓа во Нов...


70.000 €
или предлог цена
04 авг 17:25Se prodava kuka vo selo Dragoevo Stipsko

Se prodava luksuzna nova kuka vo selo Dragoevo- Stip.Kukata ima cist ...


1 €
или предлог цена
29 јул 00:43Semejna kuka vo stip

Se prodava semejna kuka vo centarot na Stip bliski do pazarot kam kit...


1 €
или предлог цена
26 јул 20:26Куќа на два спрата во центарот на градот

Се продава куќа на два спрата во центарот на град Штип. За повеќе ин...


100.000 €
или предлог цена
22 јул 17:49Se prodava Kuka vo centarot na Stip

Се продава Куќа, Деловен простор и Гаража, во централното градско под...


1 €
или предлог цена
13 јул 18:04Se prodava kuka

Шифра:PP1059 Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип.К...


35.000 €
или предлог цена
13 јул 11:30Продавам стара куќа во село лесковица

Стара куќа во средишниот дел на селото лесковица Ценат е по договор.


По Договор
или предлог цена
20 јун 11:51Kuka na super lokacia

Kukjata se naoga vo centarot na Star Karaorman vednas do glavniot pat...


85.000 €
или предлог цена
15 јун 21:09Se izdava luksuzno opremena kuka

Se izdava luksuzno opremena kuka vo centarot na gradot.


500 €
или предлог цена
14 мај 10:54Se prodava kuka vo stip

Se prodava kuka 120m2 so površina na zemljište od 1800 m2.Lokacija ul...


1 €
или предлог цена
13 мај 20:44Се Продава Куќа во нас. Дузлак – Штип

id: sh1043/виничка 12 штип македонија 95000€ description куќа во ...


95.000 €
или предлог цена
23 апр 13:00Се продава куќа во населба *Леваци*

Во семејна куќа која е со површина од 620 метри квадратни, има четири...


По Договор
или предлог цена
19 апр 21:02Топ куќа на топ локација во Штип

id: sh1042/плачковички ордеди штип македонија 130000€ description ...


130.000 €
или предлог цена
31 мар 11:27SE PRODAVA KUKA

SE PRODAVA KUKA VO STIPSKO NOVO SELO KONTAKT TELEFON 078 473455, 0...


По Договор
или предлог цена
30 мар 16:34Се продава куќа

Оваа куќа се наоѓа во предградие на градот Штип во с.Долани .Централн...


50.000 €
или предлог цена
25 мар 20:44Se prodava kuka na odlicna lokacija

Се продава куќа на одлична локација во Центар на Штип населба Леваци....


150.000 €
или предлог цена
23 мар 11:59se prodava kuka mozna zamena za stan

se prodava kuka 1 sprat od 65m2 vo koj se zivee dnevna so kujna ,dets...


1 €
или предлог цена
23 мар 09:17Se prodava

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
03 мар 21:13Се продава куќа

Се продава а може и замена за стан со ваша доплата цена по договор


58.000 €
или предлог цена
17 фев 12:24Izdvam speat od kuka

Izdavam sprat od kuka blizu centaro 078271020


5.000 МКД
или предлог цена
08 фев 11:20Се продава куќа позади урбаниста 90м2

id: sh1037/јоаким стојков 27 штип македонија 41000€ https://we4hom...


38.000 €
или предлог цена
08 фев 10:58Se iznajmuva For rent

•Kuka vo centarot na Stip》 •House in the centeer of Stip》


1 €
или предлог цена
07 фев 18:08Se izdava kuka

Se izdava kuka na ul. Kole nedelkovski br 1 vo naselba levaci informa...


По Договор
или предлог цена
07 фев 13:56Se prodava kuka

Se prodava kuka na radanski pat, na samiot pat.


По Договор
или предлог цена
01 фев 08:32Куќа за изнајмување

Се изнајмува,куќа со локација,позади собрание. Стамбениот простор е м...


500 €
или предлог цена
29 јан 12:41Страна 2 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам