170 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava potkrovje

Se izdava novo potkrovje, info na tel 078396444. Vednas do Avtobuska...


1 €
или предлог цена
22 јан 23:11Се продава посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја)

Се продава(Издава) посебен спрат од куќа во центар (Близу Промаја). ...


45.000 €
или предлог цена
21 јан 14:17Итно се продава куќа во строг центар на Штип

Итно се продава куќа во строг центар на Штип, во близина на зграда Пр...


150.000 €
или предлог цена
03 јан 09:11Продавам Кука во село ЛАКАВИЦА

Продавам кука во село Лакавица со 3 ектара земја коплет.Сопствен вода...


По Договор
или предлог цена
31 дек 15:18Се продава куќа

Se prodava kuka kaj gradskiot pazar od 110 m2 vredi da se vidi ! Ima ...


По Договор
или предлог цена
30 дек 13:00otkupuvam kuki vilkendici stanovi isplata vednas

vi trebat hitno pari ne gubete vreme ponudete go vasiot nedvizen i...


109 €
или предлог цена
20 дек 09:17se prodava kuka vo strog Centar na Stip

Шифра:PP1072 Се продава куќа на одлична локација во строг Центар на ...


1 €
или предлог цена
14 дек 11:16Куќа во Штип до болницата

Се продава семејна куќа. Куќата е приземје со можност за доградба. Се...


29.000 €
или предлог цена
09 дек 16:22Стара куќа на Исарот со гаража

Продавам стара руинира куќа на Исарот со зидана гаража по поволна .це...


11.000 €
или предлог цена
09 дек 12:06Kupuvam KUKA vo senjak

Kupuvam pomala kuka vo senjak 2 duzlak


По Договор
или предлог цена
30 ное 19:09Se prodavaat kuki vo blizina na Stip

Се продаваат 3 нови и целосно опремени куќи на неколку минути од Штип...


1 €
или предлог цена
16 ное 11:46Се продава спрат од куќа / Se prodava sprat od kukja

Се продава спрат (приземје) од куќа (приземје и спрат), на одлична ло...


1 €
или предлог цена
07 ное 17:03SE PRODAVA KUĶA

SE PRODAVA KUKJA NA ODLICNA LOKACIJA VO ODLICNA SOSTOJBA,VEDNAS VSELI...


42.000 €
или предлог цена
02 ное 12:33Kompletno opremena kuka nova gradba

Kuka 100 m2 dvorno mesto 70m2 podrum 40 m2 deloven objekt so garaz...


6 €
или предлог цена
18 окт 17:49Se prodava kukja vo centarot na Stip

Se prodava kukja vo centarot na Stip. Kukjata e mala (43m2).Kompletno...


22.000 €
или предлог цена
08 окт 19:00Се продава куќа во центарот на Штип!!!

Ќуката се наоѓа на одлична локација, под Градската болница во Штип. ...


90.000 €
или предлог цена
27 сеп 20:48Топ куќа во Ново село 173м2

id: sh1023/никола карев 30, штип македонија 105000€ description h...


105.000 €
или предлог цена
27 сеп 12:21Prodavam Kukja vo novo selo

Se prodava kukja vo shtipsko novo selo do crkvata pokrovita bogorodic...


32.000 €
или предлог цена
23 сеп 12:36Se prodava kukja vo centarot na STIP

Se prodava kukja vo centarot na STIP. So povrsina od 43 kvadrati i dv...


22.000 €
или предлог цена
23 сеп 10:24Se prodava kuka so nivi

Se prodava kuka na dva sprata, so nivi do 5 hektari so sistem za navo...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 18:54ХИТНО КУЌА ВО НАСЕЛБА ЛЕВАЦИ

се продава веднаш вселива куќа со дворно место 300 м2 и одма до неа ...


180.000 €
или предлог цена
07 сеп 11:34Куќа во центарот на градот

Куќа од 50 квадрати на 2 спрата, 4 соби, една бања + остава. 50 квадр...


56.000 €
или предлог цена
05 сеп 17:33Се издава самостоен спрат од куќа

Се издава самостоен спрат од куќа со посебен влез, наменет за фамилиј...


1 €
или предлог цена
24 авг 20:21Kuka za prodazba

Se prodava kuka vo strog centar na gradot


40.000 €
или предлог цена
07 авг 13:02Izdavam kuka vo strog centar na ul.Vanco Prke

Se izdava kuka so dva sprata (imaat posebni vlezovi) vo strogiot cent...


1 €
или предлог цена
22 јул 09:18Prodavam kuka

Prodavam kuka vo stip zeleznicka stanica sredena dokumentacija so imo...


50.000 €
или предлог цена
17 јул 08:40Kupuvam kukja

Kupuvam kukja ili Stan vo Stip do 40.000 e, ponudete na tel 078344615


40.000 €
или предлог цена
05 јул 14:51Se prodava kuka vo naselba Babi

Se prodava kuka vo naselba Babi na ul. Kiril Pejcinovik. Informaciin...


4 €
или предлог цена
03 јул 11:51SE IZDAVA SPRAT OD KUKA

DE IZDAVA SPRAT OD KUKA VO CENTAROT NA GRADOT INF NA TEL 070346688


1 МКД
или предлог цена
30 јун 08:50СПРАТ ОД КУЌА ЗА РАБОТНИЦИ

Издавам спрат од куќа за работници (од 2 од највеќе 4 лица). Спр...


1 €
или предлог цена
08 јун 15:03Куќа од 167м2 на 10 мин од центар Штип

штип македонија 50000€ description куќа од 167м2 на 10 мин од цент...


45.000 €
или предлог цена
26 мај 11:29Се продава кука во строг центар.. хитно

Куката се наога на ул. вита поп јорданова. За повеке информаци јавете...


1 €
или предлог цена
22 мај 22:08Se prodava kuka

Se prodava kuka vo Stip, vo naselba Babi na tri kata (suteren i dva k...


1 €
или предлог цена
01 мај 10:09Se prodava kuka, deloven prostor i garaza

Se prodava kuka, deloven prostor i garaza vo strogiot centar na grado...


1 €
или предлог цена
28 апр 14:09Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica kosovska br 151..sprat i podkrovje.Poveke i...


30.000 €
или предлог цена
25 апр 16:18Kukja / куќа 165 м 2

-Се продава куќа, спрат со поткровје, вкупно 8 соби, со дворно место ...


35.000 €
или предлог цена
19 апр 21:24Куќа со двор -центар

Стара куќа со дворно место во центар на Штип Можности и це...


50.000 €
или предлог цена
16 апр 13:00Куќа ( стара ) во центар на Штип

Куќа во центар со дворно место контакт 070264265


55.000 €
или предлог цена
13 апр 13:28Se prodava plac i kuka vo centarot

Se prodava kukja vo centarot na gradot. Raspolaga so 159 m2 stanbena...


1 €
или предлог цена
30 мар 12:55Се продава куќа во центарот на Штип

Се продава куќа до собранието на град Штип,цена по договор!


1 €
или предлог цена
22 мар 14:51Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам