Кичево
                   
734 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224 Ps

Mercedes-Benz CLS 320 CDI 224ps Registrirano/Servisirano. Od oprema...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 01:26Промовирано

Fiat punto grande

Fiat punto grande 1.4 8v benzin plin, vo odlicna sostojba


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 19:37Nisan micra1.5 dci

Se prodava nisan micra 1.5 dci donesena od swajcarija so pominati 700...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 19:03Skoda fabia 1.2 kako nova 70ks

skoda fabia 1.2 so orginalni kilometri kolata e mnogu zacuvana perfec...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 18:49Mazda 6 2.0d 2007 105kw stranska cela

kolata e ispravna pali vozi se prodava cela za delovi 071804867


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 11:13Audi A6 2.5 tdi

Prodavam Audi A6 2.5 tdi 180 ks avtomatic tiptronic menuvac, godina 2...


1.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 10:54Mercedes Benz E 220 CDI

Prodavam Mercedes E 220 CDI god 2006 Registriran do 07,2023 god Opr...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.700 €
Кичево

Автомобили

27 јан 09:06WV GOLF 1.4 16V

Rezervni delovi za golf IV ceni polovni


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 21:52Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Polovni Delovi za citroen ksara karavan mk dok.


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 21:51Honda civik benzin plin

odlicna plus rezervni delovi novi


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 16:23Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јан 13:11Hyundai Accent 1.3 so atest plin registrirano

Hyundai Accent 1.3 benzin so atest plin. Ima 86ks ili 64kw. Registrir...


1.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.300 €
Кичево

Автомобили

25 јан 18:46VOLVO 440 1.9 TD

Volvo 440 1.9 td 1994 godina motorot dobar kuka imat dobri gumi ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 13:17Audi A4

Se prodava AUDI A4 vo super sostojba, registrirano do 05.2023 ispravn...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 12:00Ford focus reg so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi

Ford focus reg cel god so zelen karton 4 zimski gumi Pali vozi


1.550 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.600 €
Кичево

Автомобили

25 јан 11:26Touran 2.0d za delovi 078268198

Touran za delovi 2.0 16v 078268198


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 22:32Seat Altea XL 2.0 dpf 2008 za delovi

Seat Altea 2.0dizel dpf 2008 Za delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 22:31BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO 2005 StarStop HeadUP

BMW ///M535d BiTURbO 272PS E60 2005 3X///M vnatre nadvor vozhnja. ...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 18:46Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131ks

Се продава Renault Megane Cabrio 1.9dCi 131кс (новиот мотор) facelift...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
5.200 €
Кичево

Автомобили

24 јан 14:13Prodavam citroen c52.2hdi 98kw 2001 god

Prodavam citroen c52.2hdi exvluzive model vo dobra sostojba,plus 4 le...


1.700 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.800 €
Кичево

Автомобили

24 јан 11:27Se prodava Mazda Premacy 2.0 Dizel 1999god.

Mazda Premacy 2.0 Dizel 1999god. Registrirano Povekje info na te...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 01:43Se prodava Opel Corsa Combo 1.7 1999 god.

Se prodava Opel Corsa Combo 1.7 1999 god. Isuzu motor Ne e regist...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 01:43Delovi za SUZUKI VITARA

Sekakvi delovi za suzuki vitara 1.6


333 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 20:48Polovni branici za audi a5 2012 g i a4 2012

Polovni branici za audi a5 2012 i audi a4 2012


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 16:29Vw golf 5 plus

1.9 тди, еуро кука со атест, комплет нови гуми 4 летни и 4 зимски, на...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 16:29Mitsubishi Pajero

Najvisoko nivo na oprema


16.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 15:48Nissan Pathfinder

Ekstra


13.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 15:48Opel astra 1.8 f karavan

Kolata e vo dobra sostojba so dizna sistem plin so atest Moze da se ...


1.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 11:04Vw golf 5 1.9 105ks

Se prodava golf 5 1.9 105ks 6 brzini Od oprema Parking senzori Te...


5.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.200 €
Кичево

Автомобили

23 јан 11:04Opel Vectra C 2.2 DTi (nov akumulator i gumi) - mozna zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 09:34Lada niva delovi

Razni Delovi za lada niva Limarija I mehanicki delovi Delovi DEL...


9.999.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јан 08:38Mazda 5 2.0d 2006 na delovi

Mazda 5 2.0 dizel 2006 Na delovi 078268198


3 €
или предлог цена
- 97 % Попуст
111 €
Кичево

Автомобили

22 јан 20:48Mitsubishi Grandis 2.0dpf 140kw na delovi

Mitsubishi grandis 2.0 dpf 140kw 2008godina Na delovi


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
111 €
Кичево

Автомобили

22 јан 20:44BMW X3 3.0d 218kw na delovi

Bmw x3 3.0dizel 218kw Na delovi


2 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
111 €
Кичево

Автомобили

22 јан 20:35Audi A4 2003 1.9 dizel 101hp na delovi

Audi A4 2003 1.9 dizel 74kw 101 h Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:52PORSCHE CAYENNE 3.2 benzin automatik 2005 na delovi

Porsche cayenne 2005g 3.2 automatik na delovi 078268198


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Opel Vectra 1.9cdti 150kw automatik na delovi

Vectraa 1.9 150kw automatik Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Mercedes A180cdi na delovi 078268198

A180cdi na delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Pezo 307 hdi 2.0 16ventili 2005na delovi

Pezo na delovi 2005 2.0hdi 16ventili 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Sharan 1.9d 116hp 2003 na delovi

Sharan 2003 1.9 dizel 116hp Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:51Pezo Partner 2.0dizel 2004 na delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јан 16:50Страна 3 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам