Кичево
                   
766 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:05Промовирано

BMW 520d facelift

Prodavam BMW 520d facelift, 2003 godina, ima pominato 325000, mnogu s...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 фев 20:43MERCEDES ML 280

Prodavam ML 280 na bg tablici registriran do 02/2023 vo odlicna sosto...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 фев 10:40Ford Escort 1.6 BENZIN/PLIN

Ford Escort 1.6 Atestiran plin Registriran do Septemvri 2022 4 zim...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 фев 19:50BMW 525

Servisirana kolata e top.Za poveke info 077-702-669 Andrea


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 фев 17:33BMW 118d

Se prodava Bmw 118d Klima komandi na volan tempomat Euro kuka 4 novi ...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 фев 17:20se prodava passat b8 dsg

Passato e e extra 2.0 150.ks DSG 2015 god DSG menuvac Registriran s...


18.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 фев 22:30Volkswagen Caddy Maxi 2008/09 1.9TDI

Volkswagen Caddy Maxi 2008/09 1.9TDI 153.000km automatic so 7 sedista...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 фев 02:02Ford/Opel/UAZ

Se prodava: Ford Bronco II bes dokumenti 1500 Euro Whatsapp broj: 00...


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 фев 13:00OPEL CORSA 1.4 BENZIN

DONESENA OD SFAJCARIA I E VO TOP SOSTOJBA KONTAKT TELEFON 070 634 521


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 фев 21:34A 180cdi automatik delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 фев 22:14Ford Galaxy 116 automatik za delovi

Za delovi Galaxy Sharan Seat


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 фев 22:13Passat b6 2008 2.0d za delovi

Delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 фев 22:12VOLVO XC 90 2.4D -STRANSKI

Euro 3


3.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јан 12:59VOLVO XC 90 2.4d

Euro 3


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јан 12:59Во возна состојба

Колата е пали вози Имам уште една - комплет за делови Тел. и лице з...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јан 09:01Audi A6

Prodavam polovni delovi za Audi A6 2.8 Quattro so full oprema. Na shv...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 00:48Chrysler status

Prodavam delovi za chrysler stratus 2.5 v6 plin dizna. Reg cela god. ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 00:48Seat Toledo TDI

Prodavam seat Toledo 1.9 tdi 110 ks so foll oprema klima ispravna lad...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јан 00:48Daewoo kalos

Prodavam polovni delovi za Daewoo kalos 1.2 benzin. Godina 2004. Te...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 23:50Opel Vectra

Prodavam opel vectra A 2.0 16v 136 ks. Godina 1995 so full oprema. V...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 23:44Passat B6 4 Motion

Се продава Passat B6 2.0тди Abs Esp Темпомат Паркинг сензори напр...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 15:21VW POLO

Prodavam VW polo 1.4 TDI 2000 gog. Registrirano do 9.2022 god. So kli...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јан 13:04BMW 730d

Mozna e Z A M E N A za poeftino ! Extra sostojba so naj Full oprem...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јан 12:50Alfa 147 1.9 jtd Alfa 156 1.9 jtd Opel Vectra 2.0i i 2.0 dci

Avtomobilite se davaat samo za delovi: Alfa 147 1.9 jtd Alfa 156 1....


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 јан 16:03Mercedes Ml-230 4x4 Benzin/Plin

Se prodava mercedes ml 230 benzin plin Racen Menuvac full oprema Kre...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 јан 14:35Alfa 159 2.4jtdm 147kw avtomatic na delovi

se shto vi treba z071804867


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јан 19:46Daewoo espero

Poveke informaci 078419075


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јан 19:06Lada niva

Poveke informaci 078419075


2.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јан 19:06PRODAVAM MITSUBISI COLT AVTOMATIK 2007 g.

Prodavam mitsibusi kolt AVTOMATIK vo odlicna sostojba -servo. elekt...


35 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јан 21:31Opel Vectra 2.0 16v

Prodavam opel vectra 2.0 16v 136 ks cist benzin so full oprema. Vo...


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 јан 23:01VW Passat

Prodavam 2 koli passat Plaviot e na mk tabli sega e napraven servis...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 23:20Citroen Picaso 2.0hdi na Delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 19:33Passat b5 1.9 131ks automatik za delovi

078268198


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 19:32Cel ili na delovi C180 078268198

Na delovii 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јан 19:32Delovi za Jeep grand cheroke 3.1 tdi

Polovni delovi za grand cheroke 3.1. Tdi. I za 2.5 tdi cheroke ima...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 дек 23:14jeep 97 grand cheroke aftomatski menuvac za 5.2 i 40

Jeep delivi za 5.2 i 4.0. 3.1 i2.5 imam skoro sfe shto vi treba ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 дек 17:274×4 jeep cheroke 4.0 delovi

Delovi za 4.0/ 5.2/ 3.1/ 2.5 imam skoro safe shot vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 дек 10:28Golf 6 2.0 (110 ks)

Golf 6 2.0 110 ks 2009 Full oprema Klimatronik Komandi na volan P...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 дек 17:38Bmw 320d xDrive

Bmw 320d xdrive 072-716-111


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 дек 20:47Audi a3

Audi a3 2004 Full Servis(mall+golem) 225.000km 1.9 TDI Extra cen...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 дек 19:14Страна 12 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам