Кичево
                   
766 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Audi 80

Moze zamena samo za dizel


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:05Промовирано

Se prodava Peugeot Partner

Voziloto e vo ispravna sostojba, pali vozi!


1.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 окт 13:00delovi za audi a3 2.0 tdi 140 ks se sto vi treba

delovi za audi a3 se sto vi treba povolni ceni .


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 окт 09:38delovi za audi a3 2.0 tdi se sto vi treba povolni ceni

audi a3 2.0 tdi delovi se sto vi treba povolni ceni


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 окт 09:26Passat 2.0 140ks 2007 registriran

Prodavam Passat 2.0 8v 2007 103kw (140ks) DSG Registriran, servisir...


5.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 окт 14:22se prodava alfa romeo

se prodava alfa romeo


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 окт 20:19Delovi 078268198

Delovi mercedes a180 benzini


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 21:24Bmw 530d

530d mpaket full 2004, reg, servisirana, novi gumi, novi diskovi, ...


7.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 сеп 21:12Audi A4 B8 Avant 2.7 tdi 190ps 2009

Audi a4 b8 avant 2009 2.7tdi 190ps. Kolata e max zacuvana servisiran...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 сеп 17:26Bmw 530d E60 2005god 218ks reg cela god

Bmw 530d E60 2005god reg cela god kolata ima komplet servis max zacuv...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 сеп 17:26Audi A4 2.8 benzin / 1997 / Automatic

Se prodava Audi A4 2.8 benzin 1997 godina - za delovi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 01:02Audi A4 s-line

Audi A4 s-line 2.7 diesel


13.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 сеп 13:17Se prodava Astra H 1.7cdti 101ks

Se prodava astra h 1.7cdti 101ks 2005god registrirana do 10.2021, nap...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 сеп 00:21Mercedes Benz E220

Se prodava Mercedes E 220 ,neregistriran. Cenata ne e fiksna


2.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 сеп 13:00VOLVO XC 90 2.4D -STRANSKI

Euro 3


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 сеп 08:16Chrusler 300c 3.5L v6 260ks automat

Se prodava chrusler 300c 3.5L v6 260ks automatik 2006g registriran do...


11.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 сеп 18:15Se prodava Mazda 3- Eftino

Odlicno socuvana, dobra, pali -vozi kola. Eftino! Telefon za kontak...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 сеп 23:42Audi a4 2003 2.5tdi na delovi

Na delovi Audi a4 2003 2.5tdi 120kw motor menjac turbo odlicni moze ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 сеп 01:12Audi A4 2.0 TDI 140kw 2006 god.

Audi A4 Tip karavan Sila na motor 140 ks. Godina 2006 Menuvac av...


4.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

31 авг 19:09Hyundai

Hyudai pony 1.5 vo ispravna sostojba.


550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 авг 12:50BMW X3 3.0 Xd

BMW x3, 3.0d, 2005 god, perfektna za poveke info na tel bez zameni


7.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 авг 11:43Odlicna Mazda 3 sedan

Se prodava Mazda 3 sedan 1.6 benzin, 2004 godina, mnogu socuvana so p...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 23:37AUDI A4

Audi a4 1997g so klima benzin plin atestiran registriran do 12.05.2...


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 авг 20:26VOLVO XC 90 2.4D -STRANSKI

Euro 3


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 08:41Mercedes A200 CDI Avangarde | 2007 god | Za delovi

Se prodava Mercedes A200 CDI 2007 godina, 6 brzini, manual menjac, av...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 авг 08:12BMW 525D E61

BMW 525D E61 Kolata e donesena od svajcarija so tekniçki i so servis...


6.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 авг 22:56Citroen ZX 1.9D | Delovi ili Cela | Pali Vozi, MK tabli

Se prodava Citroen ZX 1.9D cel ili na delovi, ispravna sostojba, make...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 14:42Peugeot 206 SW | Delovi | 2.0 Benzin | S-Auto

Se prodava Peugeot 206 SW za delovi, se shto vi treba....


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 авг 14:41Opel Astra 1.4 16v za delovii

se shto vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 авг 00:12na delovi audi a4 1.8

se shto vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 авг 00:11Audi a4 b6 2.5tdi 2003 za delovi

Na delovii Audi A4 B6 2.5tdi 2003 motor menjac odlicni vo vozna sost...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 авг 00:11BMW M3 E 46 343 Ps

Mnogu socuvana kola prv Gazda so full oprema


52.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 авг 19:13Audi A6 3.0 TDI cvatro s- line

Vo odlicna sostojba ,so ful oprema


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јул 14:12OPEL ASTRA H 1.6 16V

HITNO SE PRODAVA OPEL ASTRA H 1.6 16V 2005 GOD FABRICKI BENZIN META...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 јул 13:20Se prodava vw Passat

PASSAT 1.9TDI 2004 vo odlicna sostojba


4.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 јул 17:59Bmw 318 2.0 Dizel 2009 godina

Kolata e vo odlicna sostojba, maksimalmo socuvana, so napraven celose...


7.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 јул 18:06Ford Mondeo Ghia dizel

Se prodava ford mondeo ghia 1997godina so smenet rebrasti kais I vod...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јул 11:57Audi A4 mnogu povolno, isklucivo na telefon 070982321

Servisirana, Se e vo red, odlicna, od Italija so stranski tablicki. B...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јул 13:19Odkupuvam alfa 147 bez dokumenti,stranski,havarisani i zarib

Odkupuvam alfa 147 bez dokumenti,stranski,havarisani i zaribani


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јул 19:28Alfa 147 1.6ts. 2003 na delovii

Se shto vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јул 19:27Alfa 159 2.4 automatic na delovi

Nova roba !! Alfa 159 2.4jtdm automatic -motor menjac turbo dizni od...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 јул 19:27Страна 14 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам