Кичево
                   
802 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

Ford focus

FORD FOKUS 1 6 BEN SO KLIMA MOZE ZAMENA ZA POMALOOO VOZILOOO


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:16Branici za audi a4 a5 2011 godina

Delovi za audi a4 a5 2011 godina predni branici


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:12Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:12Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin

Polovni delovi za golf 4 1.4 1.6 benzin dizel 1.9 tdi 116


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:12Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:11Delovi za lexus is 200 opel zafira 1.8 audi a3 1.8

Polovni delovi touareg 2.5 dizel audi a4 mazda 323 audi a3 1.8 ope...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:11Passat 20 TDI

Extra sostojba komplet servis napraven


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:26BMW ///M 535d E60 272PS BiTURBO HeadUp-StartStop

Bmweto e servisirano strogo sekoja godina so servisna knishka fabricn...


9.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:05Prodavam Audi A4 B6 2003 godina kako novo

Prodavam Audi A4 2003 godina. Kolata e kako nova, ima pominato 240000...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 19:16  НОВ ОГЛАС

Opel Kadet 1.6i 1988 godina, cel ili na delovi.

Prodavam Opel Kadet 1.6i 1988 godina, moze cel ili na delovi.


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:28GOLF 1.9 TDI

Golf 1.9 TDI 2005 reg do 04.2023 novi gumi klima ispravna vo odlicna...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 14:18POLO 1.4 Benzin

Polo 1.4 benzin reg cela godina ,klima ispravna


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:18OPEL ASTRA H 1.6 METAN PLIN BENZIN

ASTRA H 1.6 2005 GODINA VOZITE NA METAN PLIN ILI BENZIN POEKONO...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:03ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

👌 SE PRODAVA 👍 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI TWIN PORT 💥 FABRI...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:03Ekonomicno kolice bez nikakvi davacki top za pocetnik!

Na kolata sve i rabotit registrirano pali vozi proverka po vasha zhel...


1.350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:56Rover 25 1.4 i (Honda motor)

- tehnicki ispravno -registracija do dekemvri -klima ispravna, se dru...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:51  НОВ ОГЛАС

W211 extra vozilo bez vlog

1- Mercedes avangard 220 w211 2- Servisiran 3- Registriran 4- Novi...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:25  НОВ ОГЛАС

Toyota RAV 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 137.000 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Ford Mondeo

Se prodavat Ford Mondeo TDCi so BLOKIRAN MOTOR


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00SEAT ALTEA XL 1.9 TDI - 08

1.9 TDI 105 ks. Avtomatik menuvac 238.000 km. so servisna kniska! ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:23BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:23Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba

Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba kompletno ispravno bez ...


849 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
850 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:34OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009 REDIZAJN >>CH<<

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 110 KS!!!! -DONESENA SO VOZENJE OD SVAJCARIJ...


3.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.100 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:10VW PASSAT 1.9TDI

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOVI...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:06Alfa gt hauba delovi

Haubata ne e ostetena zdrava e zemena na greska


150 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:43se prodava BMW 318 d. 2008 g.

добро зачувано поради занинување во странство со многу опрема редовно...


6.900 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.200 €
Кичево

Автомобили

Вчера 09:35dve fiat stilo 1.9 jtd 2002 g.

prodavam dve fiat stilo vo dobra sostojba birajte edno koe sakate edn...


1.950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:22Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 09:18Opel Corsa D model

Prodavam Opel Corsa D model 2008 god. 1.3 cdti,6 stepen menuvac ,vo ...


3.300 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.600 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:13Mazda 3

Prodavam Mazda 3 2007 godina 1.6 HDI, 80 kw,redovno servisirana i ga...


3.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:13Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin (zamena)

Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin 12.2008g.reg. 07.23g. -dvozonsa...


4.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 08:12Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:39ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Jeep grand cheroke 3.1 na delovi

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:38Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 сеп 20:33Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам