Кичево
                   
793 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Голф 4

Се продава Голф 4, шестобрзинец, надворешно неугледен но машина во и...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:42Промовирано

Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

Bmw E60 530d 2004 Od oprema poseduva: -El. na retrovizori -El.na...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јул 18:09Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јул 18:09Opel zafira 1.7ecoflex

Se prodava ili zamenuva OPEL ZAFIRA 1.7ecoflex 81kw dizel so dosta op...


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јул 14:33Passat 1.9 2007god

Se prodava PASSAT 1.9TDI 77KW 2007god vo odlicna sostojba kako nadvor...


5.400 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.500 €
Кичево

Автомобили

29 јул 13:56Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audito se prodava na delovi Se shto vi treba 2.0 140 ks BKD motor T...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 јул 08:49Mercedes C 220 Avantgarde

-Najvisoko nivo na Oprema Avantgarde sport izgled so Chrome vnatresn...


3.450 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јул 13:00Mercedes C220 CDI Redisign| 1999g | Za delovi

Se prodava Mercedes C220 CDI 1999 god na delovi, redizajn vo odlicna ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јул 04:01VW Golf 4 1.4 16v | S-Auto Kicevo

Se prodava VW Golf 4 1.4 16v vo dobra sostojba


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 јул 04:00Mercedes-Benz 220 CDI Coupe

Kolata e socuvana, registracijata vazi do Juli 2023 Tel: 070 703 1...


2.600 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.800 €
Кичево

Автомобили

26 јул 16:43Mercedes c 200 Avantgarde

Mercedesot e vo odlicna sostojba. 2r gazda, redovno servisiran i dob...


8.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јул 11:55СЕ КУПУВА МЕРЦЕДЕС 124

Купувам исклучиво 124 во добра состојба, цена по договор


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јул 12:47Mini Cooper 1.6 benzin za delovi

Sve so vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јул 21:16Sharan 1.9d 116hp 2003 na delovi

Sharan 2003 1.9 dizel 116hp Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јул 21:16Pezo 307 hdi 2.0 16ventili 2005na delovi

Pezo na delovi 2005 2.0hdi 16ventili 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јул 21:16PORSCHE CAYENNE 3.2 benzin automatik 2005 na delovi

Porsche cayenne 2005g 3.2 benzin plin automatik na delovi 078268198


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јул 21:16Seat Altea XL 2.0 dpf 2008 za delovi

Seat Altea 2.0dizel dpf 2008 Za delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јул 21:16Opel Vectra 1.9cdti 150kw automatik na delovi

Vectraa 1.9 150kw automatik Na delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јул 21:15Prorsche cayenne 3.0d 240ks

Bez zabeleska... Novi gumi letni 19ki Oprema Fulll.... 10.2009 red...


19.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јул 16:28Ford focus Pali vozi

Ford focus Pali vozi


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јул 12:09AUDI A3 2007 1.9 105HP SPORTBACK

AUDITO E VO ODLICNA STEGNATA SOSTOJBA NAPRAVENO MAL SERVIS PRED 300KI...


5.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 јул 10:59BMW 320i doneseno od Svajcarija

Kolata e na top forma. E doneseno od Sfajcaria. Kontakt so Whatsapp


9.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јул 20:36Mercedes c200 w202 na delovi

Mercedes c200 benzin plin na delovi. Motor menjat perfektni. Se sto v...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јул 08:02A4 Quattro (4x4) 2.5Tdi- zamena za 7 sedista vozilo

A4 Quattro (4x4) 2.5Tdi 180 ps 6 brzini 2002 Reg.07/2023 Zamena za vo...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јул 22:42Renault Scenic 2001 1.9 DCI

Oprema --------------------------------------- Elektrika na prozori...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јул 21:23Porshe cayenne

Porsheto e vo odlicna sostojba Cena 12.000eu ZA KES EKSTRA CENA Po...


12.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јул 14:20Alfa romeo GT 2.0i benzi

Voziloto e vo odlicna sostojba pali vozi Cena 3000eu ZA KES KESTRA...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јул 14:20Opel vektra 2.0i benzin plin

Voziloto e vo odlicna sostojba registrirano servisirano klima ispravn...


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јул 14:20VW Passat B7 / 2.0TDI 2014

VW Passat 2.0 Diesel •4 Motion, Blumotion 2014, Manual 6 brzini 140...


13.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 јул 08:57Menuvam LANDROVER Freelander 1 za JEEP CHEROKEE

Menuvam Landrover Freelander 1 za JEEP CHEROKEE ili Grand CHEROOKEE. ...


3.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 јул 13:36Daewoo Leganza

Prodavam daewoo Leganza 2.2 benzin plin vo dobra vozna sotojba. Na st...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 јул 10:05Se prodava hitno Mercedes Sprinter 208

Voziloto e odlicno nema mana za sekakvi upotrebi vo mnogu dobra sosto...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 јул 20:02golf 2.0 tdi

Site servisi naprajni, novi gumi kolata e full oprema: 🏁PANORAMA �...


18.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 јул 19:43Shitet- Se prodava

Shitet mercedes 270 cdi Se prodava mercedes 270 cdi Shitet opel m...


2.990 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 јул 15:29Porsche PANAMERA 4S - 2009 160.000 km

Prodavam Porsche Panamera 4.8 4S 400 ks Proizvedena 2009 godina ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 јул 17:01Phaeton 5000 e moze i zamena

Phaeton moze i zamena


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 јул 14:57Opel Signum

1,9 cdti 150 ks 2004 g Ful oprema


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јул 13:27Se prodava Daewoo Matiz

Matiz


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јул 12:05Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na...


13.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јул 10:20Phaeton i polo 6000 e

Se prodavaat phaeton i polo evtino


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 јул 11:20VW Passat 170ps HighlineOprema

VW PASSAT TDI 2.0 DIZEL. 170HP. 2006/11MESEC 226.000 KILOMETRI. ...


6.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 јул 10:37Страна 4 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам