Кичево
                   
788 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw E60 530d 2004 - Registrirana/Servisirana

Bmw E60 530d 2004 Od oprema poseduva: -El. na retrovizori -El.na...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Audi A4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatic Na delovi

Na delovi Audi a4 b6 2002 3.0benzin quatro avtomatik 071804867 17ki ...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 15:46Na delovi Audi a4 b8 2.0d 143ks 2009 s-line

Na delovi Audi a4 b8 2.0tdi 143ks 2009 Sline ☎️☎️☎️ 071804867 ☎️☎️☎️...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 15:44Reno Clio 1.2benzin 2006 Na delovi 071804867

se shto vi treba motor menjac odlicni moze proba kolata e vo vozna so...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 15:44Vw Passat 2.5tdi 2002 na delovi

Na Delovii Vw Passat 2002 2.5tdi 071804867 Motor menjac turbo odlicn...


555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 15:43Bmw x3 X-Drive 3.0d

Bmw x3 X-Drive 3.0d Vo top sostojba Registiram servisiran moit da...


7.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 15:31Ford Sierra

Prodavam ford sierra 1.6 75 ks godina 1985 pominati 142000 km. Fordot...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 10:55MERCEDES BENZ C200 CDI 2008 GOD

EXTRA SOSTOJBA UVEZEN OD GERMANIA PRED DVE GODINI SERVISIRAN KOMPLET...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 08:26VW PO 1.4 FSI 2006 GOD REGISTRIRANA

VOZILOTO E REGISTRIRANA I SERVISIRANA UVEZENA OD SVAJCARIA PRED EDNA ...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 08:26CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 08:26AUDI A4 2.0 TDI 8V 100KW NOV UVOZ OD BELGIJA

AUTOMATIK (AVTOMATIK) MENJAC, NAVIGACIJA,GREACI NA SEDISTA, KOZEN SA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

04 јул 08:26Ford Probe 2.5 24V

Delovi za ford probe


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јул 14:32Ford Probe 2.5GT 24V

Delovi za ford probe


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јул 14:32WV GOLF 1.4 16V

Motor ne ispraven


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јун 22:41Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Voziloto e vo dobra sostojba mozna zamena so moja ili vasa doplata m...


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јун 22:40Alfa Romeo 159 kako nova ot ch 2.4jtd

alfa romeo 2.4 dizel kako nova ot shvajcarija so orginalni km servis ...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

30 јун 16:52Seat leon 19 tdi 2006

Kola bez mana


4.555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

29 јун 16:03Shitet-. Se prodava.Volvo 440 dizell

Volvo 440 turbo dizell Tel: 071- 730-497


1.050 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јун 19:54BMW F10 520d Automatic CH

🇨🇭BMW F10 520d Automatic G8 🇨🇭 

✅BMW e 2.0 so 184ks ✅BMW NAV...


15.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 15:30Opel Ascona

Prodavam opel ascona 2.0i 115 ks godina 1986 vo mnogu dobra sostojba ...


3.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јун 11:19Ford Sierra 2.0i

Prodavam ford sierra 2.0i 1989 gidina. Pominati 128000km nemat koroz...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 јун 11:19Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od ch servisirano...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 јун 16:24Kia Sportage 2.0 Crdi 2006

Dzipot e vo odlicna sostojba, redovno servisiran, odrzuvan, cuvan za ...


5.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 јун 13:14Audi 2.4 benzin plin moze i zamena !!!

Prodavam audi a4 vo super sostojba . Mozna e i zamena !!!


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 јун 10:19GOLF 4 1.4 16V ***800e***

Moze zamena Nema reg Klima ispravna


800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 јун 10:14VOLVO XC 90 2.4d-Stranski EURO 3

MOZE ZAMENA


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 јун 10:10TOYOTA COROLLA 1991g.

Колата има а-тестиран плин Нов акумулатор Пали и вози без проблем ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 јун 12:51Audi 80 1.9 na delovi

Na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јун 12:11Mercedes E200 cdi 2.2 dizel

Mercedes e 200 2.2 cdi reg do 18.10 so sitni zabeleski motor menjac e...


1.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 јун 12:08Mercedes c270 cdi

Se prodava mercedes c270 cdi avtomatik so dosta oprema parking senzz...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 јун 23:39Mercedes A180cdi na delovi 078268198

A180cdi na delovi 078268198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:07Passat 2.0d 2007 DSG automatik za delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:07Citroen C4 1.6 benzin za delovi 078268198

078268198


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:07Passat B6 2.0d dpf 2008 automatik

Passat b6 2.0 dizel dpf 2008 god DSG automatik Registriran pred dve n...


5 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 20:06Super Peugeote 207

ROLAND GAROS EKSTRA


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 09:38Isuzu

Dizel motor isuzu karoseriski zabeleski


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

10 јун 09:36FORD S MAX TITANIUM SPORT 2.2 CDTI 175 HP

P. R . O . D .A .D E .NO GODINA TITANIUM SPORT SO VISOKO N...


2.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 22:58SE PRODAVA

Dzipot e carinet so se site davacki do registracija..Uvezen od Ch🇨🇭...


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 21:44Се продава!!! BMW 116i

Се продава BMW 116i многу сочувано 2011год.Увезено од Швајцарија реги...


7.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 21:43Pezo 206 1.4 benzin

Kolata e vo odlicna sostojba i bez dopolnitelni vlozuvanja -klima -n...


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 21:37Peugeot 206 1.4 benzin

Kolata e vo odlicna sostojba -ima klima i raboti odlicno -napraven go...


2.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

09 јун 21:37Страна 5 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам