Кичево
                   
720 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.599 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Промовирано

AUDI A3 S LINE

Audi a3 2.0 tdi 140ks S line


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

08 јун 13:15Vw Passat 1.8benzin 99g na delovi

Na delovii !! Vw Passat 1.8benzin 99g se shto vi treba 071804867


55 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 16:10Volkswagen LT 35

Prodavam volkswagen LT 35 doka so 7 sedista 2.5 tdi godina 2004. Euro...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 09:22Ford fiesta na delovi!

Sve sto vi treba na delovi


400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 јун 22:08Orginal delovi za mercedes g w460 w461 w463

Orginal kardani za mercedes g klasa w460 w461 w463


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 22:47Mnogu socuvan Audi A6 2002

Audi A6 2002 Donesen od shfjajcaria 157000 km Cena po dogovor ...


1 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 јун 18:20VW Touareg 3.0v6 240ks

Tuaregot e vo odlicna sostojba, napraveni site servisi, moze proverka...


9.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 12:13Ford ka dellovi delovi

Ima sve samo na delovi Vetem per pjes e


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 мај 11:09Volkswagen T5 2.5TDI R5

Se prodava t5 2.5tdi registrirano cela godina Vo dobra sostojba servi...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мај 19:35Ford fusion

Se prodava ford fusion 1.4 benzin, registriran do14.12.2022 godina, p...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 мај 16:37Mercedes-Benz 190E 2.0 Benzin-Plin

Viber 072313728 - viktor Viber 072313728 - viktor Viber 072313728 -...


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мај 21:54Opel Astra 1.6 16v 74kw / S-Auto Kicevo

Se prodava ili zamenuva Opel Astra 1.6 16v 74kw 1999 god vo odlicna s...


1.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 мај 06:27Bmw 320d 2004 redizajn za delovi

078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мај 20:09Passat b5 1.9dizel 77kw 2003 na delov

Passat b5 1.9dizel 2003god 078269198


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

12 мај 20:08Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28VOLVO XC 90 2.4d-Stranski

Euro 3


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 мај 08:04Се продава Ford Focus 1.8 TDCi

Се продава Се продава Ford Focus 1.8 TDCi Дизел регистриран до 12.2022


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

03 мај 18:50Ford Mondeo mk2 1.8 dobra sostojba + 4 aluminiumski bandasi

Ford Mondeo mk2 1.8 vo solidna sostojba EXTRA CENA. Vo cenata se vklu...


990 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

02 мај 13:48BMW 320d XDRIVE

BMW 320d XDRIVE 2010 godina, 178HP, 4 zimski gumi Good Year i 4 letni...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 мај 18:57Citroen C5 Tourer 2.0 HDI

Kolata e vo odlicna sostojba napravem mal i golem servis registrirana...


5.990 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 апр 20:14passat b6 2.0 Tdi

Se prodava passat b6 2.0 tdi 2007 godina. Za povekje informacii 077 8...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 апр 15:49Renault 5...9

Prodavam menuvac 5to stepen i dekala za reno 5 i 9 federi so amortize...


2 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 апр 08:42Polo 1.4

Prodavam polo 1.4 benzin godina 1995. Registrirana do 10 mesec 2022. ...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 апр 23:29BMW E91 320D

BMW E91 320D 2007 Greaci na sedista Kozen salon Prskalki na farovi...


8.888 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 апр 20:14Vo super sostojba PALI VOZI

За сите информации ќе го барате Величе 076 451 904


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

14 апр 19:22Se prodava alhambra 4x4 2007 godina

Seat Alhambra 2007god 1.9 tdi 4×4 so 7 Sedista Uvezen od CH tell ...


5.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

13 апр 23:40MERCEDES E320 EVO AVANGARDE 08

070666638


6.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

07 апр 13:00Seat Alhabar 1.9d Sharan1.9d Delovi

Delovii Sharan1.9 110 Sharan 1.9 90 Seat alhabar 131


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:52Citroen c2 1.1 benzin za delovi

Delovi


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:52Touran 2.0d za delovi 078268198

Touran za delovi 2.0 16v 078268198


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:51Audi A4 1.9d 131k 2003 delovii 078268198

Audi a4 delovi 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 апр 23:50Citroen Xsara Picasso 2004 godina Benzin

Citroen Xsara Picasso 2004 godina Benzin Ljazam 070722839 07072283...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

05 апр 20:02FIAT ULYSSE 1.9TD +REZERVEN MOTOR

Pezo partner 2007god 1.9hdi so perfekten motor servisiran pred 2000km...


2.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 23:54WV TOUAREG 5.0 REDIZAJN FABRIKA

Komplet servis dzipot e vo fabricka sostojba najfull oprema golem ser...


10.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 08:24Opel astra g 1.8 16v 2003 na delovi

se shto vi treba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 00:40Alfa 159 1.9jtdm 150ks Na delovi 071804867

Nova Roba Alfa 159 1.9jtdm 150ks 2009 Na delovi 071804867 TI kilome...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

01 апр 00:38Golf 5 ; 1.9 TDI

Kolata ima pominati originalni 266.000km. Napraven e golem servis (se...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 мар 11:39Se prodava opel zafira

Se prodava opel zafira 2012 full oprema tempomat el prozori zimski gu...


78 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 мар 15:48Xsara Picasso 2004

Xsara Picasso 2004 Benzin Racen menuvac Neregistrirana


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 мар 16:17Golf 5 1.6

Prodavam golf 5 1.6 benzin godina 2005 pominati 152000 km. Donesen o...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 мар 23:07Страна 9 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам