Кичево
                   
798 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

Audi a4

Audi a4 2.0tdi 143hp Novi gumi Registracia Servis rebrast i dr...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

15 сеп 00:07Промовирано

Mercedes c 220 2017

Se prodava mercedes c 220 2017 god.luxury line full oprema 9g tronic ...


32.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 17:16CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:29AUDI A4 2.0 TDI 8V 100KW NOV UVOZ OD BELGIJA

AUTOMATIK (AVTOMATIK) MENJAC, NAVIGACIJA,GREACI NA SEDISTA, KOZEN SA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:29NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2007 GOD

EXTRA SOSTOJBA PALI VOZI FULL SERVISIRAN


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:29VW GOLF V 1.9 TDI 2005 GOD FULL OPREMA

EXTRA SOSTOJBA SERVISIRAN KOMPLET , 4 ZIMSKI GUMI FULL OPREMA


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:29ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

👌 SE PRODAVA 👍 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI TWIN PORT 💥 FABRI...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 14:02Toyota RAV4

Se prodava Toyota Rav4 2.2 D-4D 4x4 -servisiran -xenon,navigacija,m...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
8.000 €
Кичево

Автомобили

Денес 13:07Toyota RAV 4 2.2 Diesel

Toyota Rav 4 2.2 Diesel od Svajcarija donesen. 137.000 KM god. 2011 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
17.000 €
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Honda CR-V executive so full oprema ot CH

Honda CR-V ot shvajcarija so full oprema panorama greaci na sedishta ...


8.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:59Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:44SEAT ALTEA XL 1.9 TDI - 08

1.9 TDI 105 ks. Avtomatik menuvac 238.000 km. so servisna kniska! ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:35BMW 530d FACELIFT - 08

* 260.000 km. so servisna kniska! * uvezena od CH * plateni site d...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:34OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2009 REDIZAJN >>CH<<

OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 110 KS!!!! -DONESENA SO VOZENJE OD SVAJCARIJ...


3.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.100 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:00Seat Ibica Facelift 1.2 TDI

Seat Ibiza 2013 Facelift 1.2 TDI - 75hp Reg. do 22.10.2022 Naprav...


6.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 10:42Ford focus

FORD FOKUS 1 6 BEN SO KLIMA MOZE ZAMENA ZA POMALOOO VOZILOOO


1.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.250 €
Кичево

Автомобили

Денес 10:24PEUGEOT 307sw 1.6HDI 2005 euro4

Dobra sostojba.panorama krov klimtronik tempomat i mn drugo .kolata s...


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Кичево

Автомобили

Денес 10:13RENAUL MEGANE COUPE 1.5DCI 106ks

Kolata ne e od uvoz kupena mk servisirana vo reno.smenet rebrasti sme...


10 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.200 €
Кичево

Автомобили

Денес 10:13Ekonomicno kolice bez nikakvi davacki top za pocetnik!

Na kolata sve i rabotit registrirano pali vozi proverka po vasha zhel...


1.350 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.500 €
Кичево

Автомобили

Денес 09:49VW PASSAT 1.9TDI

VW PASSAT 1.9 TDI 90 PS REGISTRIRAN DO 2 2023 SO ZELEN KARTON NOVI...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:39Mercedes A 180 dizel

Vo odlicna sostojba ,nnogu socuvana bez udari , registrina do 10 mes...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:10  НОВ ОГЛАС

Delovi 2.0 dti vektra b

Se prodava opel vektra b 2.0 dti 60 kw na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:35OPEL CORSA NA DELOVI

Se prodava opel corsa na delovi so 5 vrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:35Alfa 156 1.9 jtd mnogu zdravo

koliceto ima registracijq 4 ubaj gumi servisirano top bez vlog i serv...


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 22:17  НОВ ОГЛАС

Opel corsa 1.3 dizel 2013

Opel corsa 1.3 dizel 2013 Vi odlicna sostojba ,so nmogu oprema ,ser...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 20:47  НОВ ОГЛАС

ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 20:35MERCEDES ML 320

Mercedes ML 320 dobro socuvan , reg vo odlicna sostojba novi gumi


9.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:30POLO 1.4 Benzin

Polo 1.4 benzin reg cela godina ,klima ispravna


2.900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:29Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin (zamena)

Peugeot 308 SW 1.6 120ks benzin/plin 12.2008g.reg. 07.23g. -dvozonsa...


4.499 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 18:18Bmw 316ti benzin-plin

Se prodava bmw 316ti benzin plin registrirano so zelen karton2004 god...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 17:28Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.550 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:11bmw 320 benzin plin dizna reg

bmw


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:32fiat stilo 1.8 benzin plin dizna reg klima

fiat stilo uba sostojba mekanicki ni tropa ni krcka stegnata domacina...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:32opel vektra 1.8 reg super sostojba

opel vektra benzin stegnata kamen


1.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:32Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:25Audi A4 3.0 quattro F1 300hp+

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ...✔ Audi a4 b7 3.0 tdi S-line Qvatt...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:54Bmw e36 318i plin

Se prodava ili zamena za coper ili enduro motor so mk. dok. Sasija m...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:22BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:12Audi A6 Quattro 30

KONTAKT TEL 078459337 POSEDUVA: F1 na volan -LED SVETLA -FABRICK...


6.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.500 €
Кичево

Автомобили

Вчера 11:11Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba

Suzuki Swift 1.3 so atest plin super sostojba kompletno ispravno bez ...


849 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
850 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:48OPEL CORSA 1.0 60 KS 101000 KM

OPEL CORSA 1.0 60 KS EURO-4 101000 KM 100 % GARANCIJA ZA KM SERVO...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 07:48Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам