Кичево
                   
804 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo perfektna sostojba servisirana vo 10.08.2022 plus zimski...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 сеп 17:38Промовирано

Range Rover Vogue 2008

Full oprema✅ 3.6l 270hp✅ Zadna kamera✅ Avtomati...


14.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 €
Кичево

Автомобили

11 мај 23:28Промовирано

Mercedes C220 CDI

Mercedes C220 CDI Diesel 92kw / 125Ps Registriran do 04.2023 MK Tabli...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 05:11НОВ ОГЛАС
Промовирано

Delovi 2.0 dti vektra b

Se prodava opel vektra b 2.0 dti 60 kw na delovi


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 22:35OPEL CORSA NA DELOVI

Se prodava opel corsa na delovi so 5 vrati


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 22:35Alfa 156 1.9 jtd mnogu zdravo

koliceto ima registracijq 4 ubaj gumi servisirano top bez vlog i serv...


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 22:17Opel corsa 1.3 dizel 2013

Opel corsa 1.3 dizel 2013 Vi odlicna sostojba ,so nmogu oprema ,ser...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 20:47Bmw 316ti benzin-plin

Se prodava bmw 316ti benzin plin registrirano so zelen karton2004 god...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 17:28Bmw 320ci cabrio e46

Se prodava bmw cabrio 2.2 odlicno funkcionira krov servisiran Servi...


5.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.550 €
Кичево

Автомобили

27 сеп 15:11Ssangyong Rexton 2.7

Се продава Rexton 2.7,со фабрички мерцедес мотор. Регистиран цела год...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 14:25Audi A4 3.0 quattro F1 300hp+

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA ...✔ Audi a4 b7 3.0 tdi S-line Qvatt...


8.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 13:54Bmw e36 318i plin

Se prodava ili zamena za coper ili enduro motor so mk. dok. Sasija m...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 12:22BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 сеп 12:12Bmw 320 D

Bwm 320 D 2006 Regostrirana do 08.2023 Servis mal golem Gumi novi Ko...


6.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 сеп 22:05Cls 320 CDI hitooo!!!

Cls 320 CDI Registriana i zelen karton Servis (motor i menjac komp...


6.500 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
7.400 €
Кичево

Автомобили

26 сеп 20:21Kia Spordage bezin plin

Kia Spordage bezin plin Registrirana cela godin. Top sostojba, vozen...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 сеп 09:44MERCEDES 124 DIZEL AVTOMATIK SERVISNA KNISHKA 3 KLUCHA

Mercedesot e 2000 kubika dizel so servisna knishka za sekoj izminat k...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 сеп 09:28Mercedes S126 W126

Za povekje info na telefon 070727790


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 сеп 09:28Mercedes 124 AVTOMATIK

Povekje info na telefon 070727790 Na makedonski tablici Benzin plin


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 сеп 09:28TOURAN 2006 2.0 DPF AUTOMATIK DSG

2.0 dizel Dsg Autoamtik 078268198


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 сеп 20:54Hyundai tucson 4x4

Se prodava hyundai tucson 4x4 vo dobra sostojba registriran do juli 2...


5.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 сеп 11:03Mercedes-Benz C200 CDI Facelift fabricka sostojba

MERCEDES BENZ C200 CDI W 203 -ORGINALNI 195 00 KM KOMPLETNA SERVISNA...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 15:15SE PRODAVA Audi A3

Mnogu dobro socuvano vozilo bez nikakvi vlozuvanja ima klima koja dob...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 12:20Golf 4 1.9 TDI 110ks

Golf 4 1.9TDI 110ks Registriran 13.4.2023 Full oprema Od oprema po...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:25Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano, serv...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:25BMW E90 320D 163KS Desen volan na delovi ili celo !!!

Bmw E90 320d 163ks racen menuvac 6 brzini 2006 godina desen volan so ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:21BMW E61 530xd LCI 235KS ZAMENA

Bmw 530xd (4x4)E61 (LCI) DPF,EGR,FLAPS OFF (235ks remapirano 280ks ) ...


10.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:19Daewoo espero 1.8i 97 godina

Daewoo Espero 1.8i 90 ks 1997 godina do atest plin ,euro kuka vo vo...


550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 11:19Se prodava ekstra zacuvan E280 V6 Diesel

Se prodava ekstra zacuvan Mercedes E280 V6 Diesel Avantgarde 191ks. ...


6.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 09:41Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na...


13.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 сеп 09:22KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS***EURO 5**

KIA SORENTO 2.2 CRDI 2010GOD***4X4****145KW-197KS - EURO 5 - PANO...


11.300 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
11.700 €
Кичево

Автомобили

23 сеп 23:17Ford Fiesta 1.3 Benzin-Plin Atest

Kolata e servisirana,vo perfektna sostojba,moze da se proba vo sekoe ...


750 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 20:11Peugeot Partner 2004

Proizvodstvo 2004 2.0 dizel HDI Vo dobra sostojba, motor odlicen R...


2.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 19:44Cls 320 cdi full

Se prodava cls 320 cdi Atest folii 7g tronic menjac Full servis ...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 18:51Mercedes C220cdi 2005g Redizajn

Prodavam Mercedes C220cdi 2005g 150ks redizajn registriran cela godin...


4.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 18:45Opel vectra 2.0 16v

Vo odlicna sostojba registrirana cela godina klima prozori na dugme c...


1.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 13:57Audi 80 b4 benzin plin

Audito e vo besprekorna sostojba registrirano cela god klimatronik,el...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 12:05Citroen xsara 2.0 16v benzin avtomatik

Polovni Delovi imam skoro se


25 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 сеп 09:32Opel vecta

Se prodava opel vectra B 1.8 benzin vo super sostojba napraven komple...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 сеп 16:48Mercedes-benz C 200 CDI Facelift

SE PRODAVA MERCEDES C200 CDI 122ks 2006 SEDMI mesec prva reg) RED...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
6.100 €
Кичево

Автомобили

22 сеп 11:45Golf 3 1.8 Automatik Automatic

Prodavam golf 3 1.8 66 kw benzin plin so atest avtomatik. Pominati 1...


1.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 21:25Mercedes 190

Prodavam mercedes 190 2.0 obicen dizel godina 1991 so siroki lajsni....


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 сеп 21:15Peugeot 207 1.4 Swiss made

Komplet servis napraveno bez nikakvo vlozuvanje stegnato kolice, so m...


3.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.000 €
Кичево

Автомобили

21 сеп 14:40Страна 3 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам