Кичево
                   
719 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.599 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Промовирано

Delovi za SUZUKI VITARA

Sekakvi delovi za suzuki vitara 1.6 mozhe i cela karoserija,nova roba


333 МКД
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 ное 19:14Tico

Tico pali vozi, so plin bez atest 450e tel. 078-567-585 Save


460 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 ное 13:30Audi A4

Se prodava AUDI A4 vo super sostojba, registrirano do 05.2023 ispravn...


2.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 ное 13:30Hyundai sonata

Delovi za Hyundai sonata 2.0 16v 102kw 1997. Tel. 078-232-799


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 ное 13:29BMW

Bmw 318I 1987 staklo. Tel. 070-592-778 Dragan Moze i zamena


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 ное 13:29Bmw 60 525D 177ks

Se prodava Bmw E60 525D 177ks-Kolata e donesena od germanija,cuvana d...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 ное 12:14Jeep grand cherokee delovi 4.0/// 5.2///4.7 benzin

Plolovni delovi za jeep grand cherokee benzin I dizell ot 90 do 2...


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 ное 13:13Audi A6 2.4 benzin

Se prodava. Audi a6 vo dobra sostojba pali vozi. Istecena registrac...


1.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 ное 13:13Opel Corsa D 1.2

Opel Corsa 1.2 benzin so fabricen plin servisirana komplet zimski gum...


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

27 ное 13:02Se prodavat audi a6 3.0 245ks 2011

Audi a6 2011 quatro mnogu dobro socuvana golem servis napraven sit...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 ное 20:48Bmw E36 318i Benzin/Plin

Se prodava Bmw e36 318i benzin/plin, top sostojba, registrirano cela ...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 ное 20:30Suzuki X90 OFF ROAD

Dvosed-- kabriolet edinstven vo MK. Vo extra sostojba. Mozna zamena...


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 ное 19:18Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.599 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
4.600 €
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Passat 20 TDI

Extra sostojba komplet servis napraven moze zamena so moja doplata


5.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 ное 11:07Opel Vectra C 2.2 DTi - moze zamena

Prodavam ili menuvam: - Opel Vectra C 2.2 DTi 125ks 2002 godina - R...


2.900 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.950 €
Кичево

Автомобили

25 ное 08:55Nissan Quashqai

Nissan Quashqai 1.5 dci Vo odlicna sostojva Lice za kontakt Magi 0...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 19:40Jeep grand cheroke delovi za 5.2 / 4.0

Prodavam polovni delovi za 5.2 i 4.0


11 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 11:41Jeep cheroke2.5 tdi samo na delovi

Oplovni delovi motor menuvac reduktori diferenciali is ver drugo ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 11:41Jeep grand cheroke 3.1 na delovi

Polovni delovi za jeep. 3.1 imam skoro sfe do posledeno Shtrafce


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

24 ное 11:41Mercedes C 220 Avantgarde

MERCEDES C220 CDI-- --KLIMATRONIK LADI ODLICNO --TEMPOMAT --BORD ...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

23 ное 13:00Audi A3 2.0 TDI 2003

Se prodava ili menuva Audi A3, za kola so 4 vrati so moja ili vasa do...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

22 ное 08:13Pezo 106 XS 1.4 registrirano cela godina mozi i zamena

Pezo 1.4 benzin mnogu brzo servisirano registrirano cela godina bez v...


950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 16:24Peugeot 207cc 1.6 benzin 2008/9

117.000 km kolata koga ke zagree trokira Krovot ispraven stegnata k...


3.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 15:53Lada niva 1.6

Ispravna podignata neregistrirana Plin bez atest


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 13:43Fiat Fiorino panorama 1.7 D

Pali vozi 1.7 diesel Registacija istecena


950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 13:43Chevrolet AVEO

Kolata e TOP bez maaana, 1.2 benzin 2010 godina potrosnja minimalna ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

21 ное 13:11Opel corsa 1.3 dizel 2013

Opel corsa 1.3 dizel 2013 Vi odlicna sostojba ,so nmogu oprema ,ser...


5.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 ное 14:01Opel Astra 1.9 TDI AUTOMATIC

Opel astra 1.9 tdi 2008 godina Automatik So full oprema So novi ...


3.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

20 ное 13:00Audi a6 3.0 TDI

Kolata e Staklo socuvana TOP sostojba Info: barajte na ova Brojc...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

19 ное 09:40TOYOTA AVENSIS 2.0 D4-D

TOYOTA AVENSIS 2.0 D4-D FACELIFT, 126 KS, 6 BRZINI, 2006 GOD., VO DOB...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 ное 22:45Se prodava VW PASSAT 1.9 TDI

Se prodava VW PASSAT 1.9 TDI vo odlicna sostojba servisirana e komple...


2.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 ное 20:23PEUGEOT 406 2.0 HDI

Се продава или менува, на верглајње не пали. Сменет егеер, греачи. Р...


700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 ное 13:00SE PRODAVA Audi A3

Mnogu dobro socuvano vozilo bez nikakvi vlozuvanja ima klima koja dob...


2.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

18 ное 11:47Bmw X3 xdrive M paket 30 diesel

Prodavam bmw x3 f25 30 diesel M paket 258ks uvezeno od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 c...


19.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 ное 21:31Seat Alhambra 4 x 4 116 KC 2007

-АБС -ЕСП -СЕРВО -ЕЛ. СТАКЛА ФАБРИЧКИ ЗАТЕМНЕТИ -ЕЛ. ОГЛЕДАЛА -К...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 ное 20:40Jaguar XF 3.0d 2010 kako nov ot CH

Jaguar portofolio so full oprema novi gumi nov rebrast diskovi kompl...


15.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 ное 13:48Peugeot 307 1.6 hdi 110 ks

Пежо 307 1.6 hdi 110 ks неувезувано, втор газда, два пара банташи, се...


2.800 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

17 ное 11:29Citroen c5 2013 prv gazda Mozi zamena

Citroen c5 2013 2.0 oprema full kolata e vo top sostojba prv gazda su...


7.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 ное 19:13VW Golf 4 1.4 16v | S-Auto Kicevo

Se prodava VW Golf 4 1.4 16v vo dobra sostojba se na delovi..


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 ное 13:32Mercedes c 220 2017

Se prodava mercedes c 220 2017 god.luxury line full oprema 9g tronic ...


29.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

16 ное 09:09Страна 4 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам