Струга
                   
581 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiat Doblo 112 000 km 2011 god

Se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo. Voziloto e vo odlicna sos...


4.000 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 €
Струга

Автомобили

16 фев 15:58Промовирано

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

Peugeot 407 / 2008/ CH / 2.0hdi/140ks/mozhna zamena

Peugeot 407 / 2008/ 🇨🇭/ automatik 🧩2.0hdi/140ks/ 🏁 170.000km s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 10:11Промовирано

Opel corsa

Opel corsa 1.2 Benzin 2005/4g Registrirana Servisirana Vo p...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 13:00AUDI A6 3.0TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO STEGNATA NA VOZNJA REGISTRIRANA


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 12:44Bmw 418 d Gran Cupe Moze zamena

Bmw 418d Gran Cupe God.2015 Reg.08.2023 zelen karton Servisirana...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 11:38KIA SORENTO 4x4 Automatik

so servisna knishka od ch napraven komplet servis proverka po z...


7.700 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.900 €
Струга

Автомобили

Вчера 05:45Audi A8 3.0 QUATTRO

Se prodava A8 Long 2 gazda nosena e od svajcaria kolata e top so gara...


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Вчера 03:39BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET

BMW 520D M 163KS 2005 SPORT PACKET - - - GARANCIJA--- FULL OPREMENO A...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 21:39DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zimski...


1.970 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 20:32Se prodava Renault Scenic 1.6

Se prodava reno Scenic 1.6 1997 god. Registriran do Noemvri 2022. Teh...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 19:06VW Jetta 2.0 TDI

Prodavam VW Jetta 2.0 TDI 103kw na top sostojba Info na 070-316-536


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 18:50VW Sharan 1.9 TDI

Prodavam VW Sharan 1.9TDI 85kw na top sostojba kolata w mnogu zacuvan...


5.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 18:50VW Jetta 2.0TDI 110kw

Prodavam VW Jetta 2.0 TDI 110kw kolata e na top sostojba registrirana...


14.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 18:50VW Golf VI 1.6 TDI DSG

Prodavam Golf 6 1.6 TDI 77kw kolata e ma top sostojba i mnogu zacuvan...


9.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 18:50GOLF 6. 2.0 TDI moze zamena

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 13:25Opel astra 1.4 benzin

Se prodava opel astra 1.4 benzin 2006 godina, kupena e vo Mkd so orgi...


2.750 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 12:40Mercedes Benz E220d 2021

se prodava mercedes benz e 220 diesel godina 2021,full oprema,nov kup...


71 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 11:23Honda civic 2.2 ctdi 2008

Top


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 03:23Mitsubishi Pajero 2.6

Vo odlicna sostojba mnogu zacuvano karoseriski. Nema trulo nikade. Pl...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 00:33Dzip Audi Q7 3.0tdi quattro 4x4

Audi Q7 3.0tdi Morot menjac vo dobra sostojba. 315000km. Karoseris...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 21:55Mercedes c220cdi 2001god

Kolata e vo odlicna sostojba moze zamena mob 076767422


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 21:22Porsche Cayenne 3.0 Diesel FULL OPREMA

Porsche Cayenne 3.0 Diesel FULL OPREMA NOVI GUMI SERVIS FULL REGI...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 20:37Dacia Dokker 1.2

Kolata e uvezen od Austria pred 9 meseci..mozit zamena so kola


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 20:13Bmw 535

Donsen od CH vo mnogu dobra sostojba..X-DRIVE


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 20:13ODLICNA OPEL ASTRA H

Kolata e navremeno servisirana. Kolata e vo odlicna sostojba Poveke ...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 17:16Vw touran 2.0 tdi

Se prodava vw touran 2008 2.0 tdi vo perfektna sostojba kako nova. Pl...


7.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 14:41Vw golf 2.0 tdi

Se prodava golf 6 2.0 tdi 2010 tdi 140 vo mnogu dobra sostojba.


7.600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 14:41Golf 7 tdi

Se profava golf 7 vo odlicna sostojba napraven golem i mal servis so ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 11:18UNIKATEN..!!PASSAT BS81.6.TDI. OT CH.DOMAKINSKA I UBAVA..!!

Passat 1.6 tdi. Ot ch. 2016.god. 6 brzini 120ps.brza i stabilna.tr...


7 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 11:11Се продава Renault Megane 1.5dci

Се продава Renault Megane 1.5dci регистрирано цела година. Колата е ч...


2.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 10:07MERCEDS BENZ C 220 CDI ☆ 2008☆FULL

MERCEDES BENZ 204 MODEL 2008 GOD ,220 CDI SO 125 KW MANUEL MENJAÇ ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Струга

Автомобили

23 мар 05:43MERCEDES C 220 CDI 1998

MERCEDES C 220 CDI 1998 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA MOZIT I ZAMENA Re...


2.200 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 €
Струга

Автомобили

22 мар 23:44Peugeot Pezo 407 2.0hdi 2007 full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana cele godina do 9 dekemvri ...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 22:01TOURAN 2.0 TDI REDIZAIN

Touran 2.0TDI REDIZAIN GODINA 2007 Registriran do 03-03-2024 Servi...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:46Golf 5 1.9TDI 77 KW 6 Berzina 2007

Golf 5 1.9 TDI 6 Berzina 77kw Godina 2007 sobraqaina Registriran i...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:45Audi A8 3.0TDI QUATRO FACELIFT MATRIX

A8 3.0 TDI QUATRO FACELIFT GODINA 2014/13 Registriran so Zelekarto...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:45Golf 6

. SE PRODAVA GOLF 1600 CM 77 KV ODLICEN ZA POCETNICI 120 000 KM SO GA...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:09Mercedes ML 280 ODLICEN

.SE PRODAVA MERCEDESOT VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC KUPLUNG KOC...


10.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:09Chevrolet kalos. Super za pocetnici

. KOLATA SE PRODAVA REGISTRIRANA SAMO PRED NEKOLKU DENA MEHANICKI VO ...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:09Golf 6 2.0 2010

Kollata e donesena od germanija pred mesec dena...kollata e vo extra ...


8.999 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 20:03AUDI A6 2.7

Се продава Ауди А6 2.7, автоматик, 2006/7 година. Возилото е сочувано...


7.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 16:54Audi a3 2.0 tdi 2007 s line

Servisirano Registrirano 4 novi gumi Nov akumulator Smenet set re...


6.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

22 мар 16:35Страна 2 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам