Струга
                   
562 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten ...


7.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.350 €
Струга

Автомобили

Вчера 09:59Промовирано

Audi A8 3.0 QUATTRO

Se prodava A8 Long 2 gazda nosena e od svajcaria kolata e top so gara...


12 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 јан 03:20BMW 530 xDrive

Сега увозено од Швајцарија, сервисирана во Швајцарија во BMW сервис. ...


8.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 јан 15:38BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 јан 13:31Peugeot 508 SW 2.2 Hdi GT 204ks 2011god

Peugeot 508 2.2 hdi gt 204ks 2011god Full oprema gt line registri...


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 јан 09:58Audi Q7

Kontakt samo na 071 669 444. Prodavam Q7 vo odlicna sostojba. Naprav...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 јан 21:28Mercedes E 220 CDI

Se prodava Mercedes E 220 CDI od 1999 godina, mnogu zacuvan!!! POV...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 јан 21:28Mercedes e 290

Seprodava mercedes kollata e vo dobra sostojba servisiran registriran...


1.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 јан 15:23Golf 6 2.0 140hp Highline Full oprema

Golf 6 2.0 TDI 140hp 227.xxx KM HIGHLINE ALCANTARA SEDISTA KOMANDI N...


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 јан 14:44VW Passat 1.6 TDI R-Line 2019

⚪️VW Passat 1.6TDI R-Line⚪️ ✅️2019god ✅️60.000km✅️ ➡️Od oprema po...


27 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 јан 11:51Fiat Doblo 1.3 Multijet Maxi XL

Fiat Doblo 1.3 Multijet 2007 Tovarno Maxi XL Registrirano Moz...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 јан 23:07AUDI A8 4.2 DESIGNO

⚪️⚪️ AUDI A8 4.2 DESIGNO⬜️⬜️ 070635644 070998066


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 јан 12:40PORSCHE CAYENNE 3.0

PORSCHE CAYENNE 3.0 245 PS NAJ FULL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA 070...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 јан 12:40BMW M740Xd

BMW M740Xd NAJ FULL OPREMA KOLATA E NOVA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 јан 12:40BMW M550Xd

BMW M550Xd Facelift NAJFULL OPREMA EKSTRA SOSTOJBA 070635644


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 јан 12:40Citroen C3 HDI 1.4

Citroen C3 1.4 HDI top sostojba bez nikakva mana reg do 8.23 ( ve mol...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 23:44Ford Galaxy 1.9 TDI za 7

Ford Galaxy 1.9 TDI 7 sediste na top sostojba bez nikakva mana . Bez ...


1.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 23:39Polo 1.4 Benzin Open Air

Polo top sostojba bez nikakva mana so 2 vrati pali i vozi reg do 7.23...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 23:36Mazda 6 Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:52Pasat 2.0 tdi 16w Per Pjes Za Delovi

Per pjes za delovi


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:51Mercedes Ckl 220cdi Per Pjes za Deloj

Per pjes za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:51Audi A6 2.0 tdi Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:51Renault Megane 1.9 dci Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Chrysler Grand Voyager Diesel 2.5 za delovi 071-910-322

Chrysler Grand Voyager Diesel 2004 2.5 Per Pjes Za delovi 071 220...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Volvo S80 2.4i Per pjes Za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Sharan 1.9 tdi 116ps Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Renault Clio 1.2 Per pjes za deloj

Per pjes za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Chevrolet Nubira 1.6 i Per pjes za deloj

Per pjes Za deloj


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Kia Sephia 1.5i 16w Per pjes za delovi

Per pjes za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:50Kia Cerato 2.0d Per pjes za delovi

Per pjes Za deloj


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:49Mercedes Vaneo 1.7cdi Per pjes za delovi

Per pjes Za delovi


11 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 јан 18:49DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zimski...


1.950 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.999 €
Струга

Автомобили

12 јан 14:37Mercedes E220 cdi T

Uvezen od Švajcarija. Proizveden 2008g Prva reg. 06. 2009god.


6.990 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 јан 21:35Citroen C4 1.4 16v 2006go

Prodavam Citroen C4 2006 god Benzin 185 000 km 1.4 16v 65kw moz...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 јан 16:17Ford escord

Seprodava ford eskord nema registracia mozhit i za dellovi 078 369 185


500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 19:00VW POLO 1.2 TDI

VW POLO 1.2 TDI 2014 Bez carina


5.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 13:16MERCEDES-BENZ S400L 4MATIC

MERCEDES-BENZ S400L 4MATIC


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 13:16Bmw X6 3.0D Xdrive M-Paket 2022God

Bmw X6 3.0D Xdrive M-Paket 2022God Panorama Full Oprema Kupena nova M...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 13:15MERCEDES BENZ E220 CDI

MERCEDES BENZ E220 CDI 2005 Stranska


3.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 13:15Renault Kangoo

Vo perfekt sostojba..Donesen od Ch pred 2 godini..1.6 motor..zamena s...


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 јан 12:44Ford mondeo 1.8 16v na delovi

Ford monde 1.8 16v 92kw duratec he Na delovi Prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 јан 08:32Страна 4 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам