Струга
                   
554 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2017

Se prodava Seat Ibiza 2017 1.4 TDI ,kupen pred 4 meseci vo Obllasten ...


7.850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.350 €
Струга

Автомобили

31 јан 19:47Промовирано

Renault scenic rx 1.6 16v na delovi

Renault scenic rx 2.0 16v na delovi motor na delovi menuvac nema karo...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 јан 08:31Ford focus 1.8 tdci 74kw na delovi

Ford focus 1.8 tdci 74kw 100ks 2004god na delovi prakame i po kargo


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 јан 08:31Volvo v40 2.0 benzin plin

Vo solidna sostojba so karoseriski zabeleski Smenet cel set lamela ...


1.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

05 јан 08:21Mercedes e270 cdi moze zamena

Se prodava mercedes e270 cdi kolata e vo odlicna sostojba pali vozi m...


18 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 јан 14:12OPEL ZAFIRA 2.0

OPEL ZAFIRA 2017 AUTOMATIK 2.0


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

02 јан 14:58BMW 530D

Prodavam BMW -530D -160kw/218ks -2006 god. -avtomatik -reg. I ze...


6.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 дек 15:52Bmw e36 za Dellovi

Bmw e36 za dellovi


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 дек 12:40Mercedes C 220 CDI 170 KS Elegance saemski exponat

MERCEDESOT E KAKO NOV Najvisoko nivo na oprema UNIKATEN - MNOGU U...


10.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 дек 08:50Opel Manta

Se prodava Opel Manta, vo dobra sostojba , godina na proizvod 1974, m...


6.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 дек 06:59TOYOTA AURIS 2.2 D-CAT Diesel

Cenata e Fiksna. TOYOTA AURIS 2.2 D-CAT so 6-brzini, 2007 godina. ...


5.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 дек 12:57Delovi za Bmw e36 info :071337992

Delovi za bmw e36 ima mnogu dellovi 📞071337992


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 дек 19:22BMW X5 EFTINO!!!

7 SEDISTA, FULL PAKET, PANORAMA светлина - ALU бандажи: 19 инчи ABS с...


14.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 дек 13:00Porsche Panamera 3.0 D

Porsche Panamera 3.0 D 2013 Servisirano Registrirano 2 Para B...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 дек 01:59Vw Passat CC 2.0 Tdi

Vw Passat CC 2.0 Tdi 2009 6Brzini Novi Gumi Zimski Servisirano ...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 дек 01:56Opel Astra J 1.7

Se prodava Opel Astra J 1.7 Diesel Kolata e donesena od Sfajcaria ...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 21:44Citroen C4 vo odlicna sostojba

Возилото е во одлична состојба, многу добро сочувано. Колата е со ...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 13:00Bmw 730 d 2004/5

Bmw 730d 2004/5


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 13:00Audi a6 4x4 quattro full oprema S line + navigacija android

Audi a6 4x4 quattro full oprema S line + navigacija android 3700 Ev...


3.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 13:00ПРОДАВАМ МЕРЦЕДЕС ЛИМУЗИНА LIMO LIMUZINA 560 SEL

ПРОДАВАМ МЕРЦЕДЕС ЛИМУЗИНА LIMO LIMUZIN 560 SEL Продавам Лимузиина в...


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 дек 10:38Opel Astra 1.6 Avtomatki 52kw

Колата е во одлична состојба, направен е целосен сервис пред 1- месе...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 дек 17:10mercedes 124

mercedes 124 motor nema


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 дек 13:00Audi A4

,


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 дек 22:36dellovi za bmw x5 3.0

dellovi za bmw x5 3.0 2002


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 дек 13:00VW Jetta 2.0 TDI

Prodavam VW Jetta 2.0 TDI 103kw na top sostojba Info na 070-316-536


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 дек 19:55Land Rover FreeLander 2.5i

Prodavam Land Rover FreeLander 2.5i na top sostojba Info na 070-316-...


3.800 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 дек 19:55VW Sharan 1.9 TDI

Prodavam VW Sharan 1.9TDI 85kw na top sostojba kolata w mnogu zacuvan...


5.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 дек 19:55VW Jetta 2.0TDI 110kw

Prodavam VW Jetta 2.0 TDI 110kw kolata e na top sostojba registrirana...


14.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 дек 08:26Porsche Cayene 4.5 Benzin/Plin

Porsche Cayene 4.5 Benzin Plin 2005 1 God Reg Moze Zamena 078400...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 дек 07:57Mercedes c220 obicen za dellovi

mercedes c220 obicen za dellovi per pjes c 220


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 дек 16:29Range Rover Sport 2.7 HSE

SE PRODAVA RRS 2.7 HSE NOVI GUMI M+S ( site 4) REGISTRACIJA 05.2023...


9.399 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

15 дек 10:56Mercedes Benz Vito 111

Se prodava kombe Mercedes Vito 111 uvezena od svajcaria godina 2008 v...


4.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 дек 20:35ODLICNA OPEL ASTRA H

Kolata e navremeno servisirana. Kolata e vo odlicna sostojba Poveke ...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 дек 18:52GOLF 6 1.4 TSI

Golf 6 1.4 tsi 122hp 4 novi zimski gumi Napraven golem i mal servi...


6.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

13 дек 18:54Peugeot 308 1.6 88 kw 120 ks

Peugeot 308 - 1.6 (120 ks ) 88kw -2007 -Realni 185 000 km -Panorama k...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 дек 18:51fiat peglica 650

pali vozi,fabricna soatojba..


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 дек 18:17VW Golf 7 ( VII ) 1.6Tdi 14

VW Golf 7 ( VII ) 1.6tdi Extra Sostojba Reg zelen Info: 078357666


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 дек 12:32Bmw SMG M330ci Kabrio ( Unikat )

Bmw SMG M 330ci kabriolet. Full M Technik. Extra Sostojba.


14.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 дек 12:32MERCEDES BENZ ML 320 CDI 2007 AMG OPREM (NA DELLOVI )

KOLLATA. SE PRODAVAT NA DELLOVI SFE SO VI TREBIT OT KOLLATA TEL ...


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:49MERCEDES C 220 CDI W 204 AVANGARD 2012 PER PJES

PER PJES. NA DELLOVI KOLATA SE PRODAVAT PO DELLOVI SFE SO VI TR...


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:49AUDI A8 3.0 TDI QUATRO 2005 ZA DELLOVI MOZIT I KOMPLET

PER PJES NA DELLOVI TEL 070 610 177


123 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 дек 14:49Страна 5 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам