Струга
                   
595 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava golf 7 1.6 dizel

Se prodava golf 7 1.6 dizel so vebasto so kuka auto pilot i mnogu dru...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

Денес 02:31Промовирано

Se prodava i moze zamena

Se prodava audi a8 3.0 dizel dosta sacuvana kola moze i zamena.


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Струга

Автомобили

Вчера 11:13Промовирано

Touran Cross 2.0 170 ks. 2007

Touran cross so full oprema so 5 sedista ful oprema mn sacuvana i zdr...


6.950 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мај 15:29Промовирано

Vw touran 2.0 tdi

Se prodava vw touran 2008 2.0 tdi vo perfektna sostojba kako nova. Pl...


7.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 апр 20:02Vw golf 6 2.0 tdi

Se prodava golf 6 ve perfktna sostojba.


8.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 апр 20:02Vw touran 2.0

Se prodava touran 2.0 tdi vo top sostojba.


4.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 апр 19:57SEAT IBIZA 1.4 TDI 2009 GOD

Kolata e vo odlicna sostojba. FULL OPREMA: -2 KLUCEVI -KLIMA -ABS -EL...


5.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 апр 10:02Alfa 147 Facelift, 1.6 120ks

Kolata e dobro odrzana, komplet servis napraven. Ima kozni sedista, o...


3.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 апр 22:00GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA moze zamena

Golf 6 vo odlicna sostoja cela oprema od GTD realni kilometri proverk...


9.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

06 апр 17:51se prodava opel vectra b2.2 dti 070 700 636

se prodava opel vectra b 2.2 dti,2 gazda,voziloto ima realni km moze ...


1.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 апр 20:57Mercedes C200 Ekstra socuvan 070818202

Voziloto se prodava,registrirano edna godina do12 mesec 2024 godina.....


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

04 апр 16:23BMW X3 3,0D Automatik

✔BMW X3 3,0D Automatik✔ 📌150kW (204 PS) 📌2005 Godina 📌Fabricn...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 апр 22:43GOLF 6. 2.0 TDI GTD oprema moze zamena

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija pred 1 god realni kilom...


9.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 апр 17:21BMW 320d

Prodavam BMW 320 dizel so ful oprema Kolata e bez nikakov vlog vo ne...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 апр 03:50Mercedes-Benz W202 C200 CDI AUTOMATIC

1. Година: 1998 година 2. Стил на тело: Седан 3. Мотор: 2 литри ч...


2.900 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

03 апр 01:03GOLF VI. GTD moze zamena

Golf vo odlicna sostojba realni kilometri proverka kade sakate golfo...


9.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

01 апр 14:43GOLF VI. GTD moze zamena

Golf vo odlicna sostojba registriran pred edna god donesen od holandi...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

30 мар 00:09KIA SORENTO 4x4 Automatik

so servisna knishka od ch napraven komplet servis proverka po z...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мар 21:44Hitno Golf 4 1.9 tdi 90ps

Golf mk4 1.9 tdi 90ps


2.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

29 мар 19:32GOLF VI. GTD moze zamena

Golf vo odlicna sostojba registriran pred 1 god donesen od holandija ...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

28 мар 23:22audi a5 sportback

br za kontakt 070364820


17.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 мар 21:48GOLF VI. GTD moze zamena

Golf vo odlicna sostojba realni kilometri proverka kade sakate kako n...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 мар 15:28Nissan Almera

Se pridava voziloto servisirano nerigistrirano so odjaveni tablici in...


600 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 мар 10:45Opel corsa 1.0 99g xavarisana

Prodavam delovi za opel corsa 1.0. 1999g zacuvana karoseriski ...


300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 мар 07:16HONDA CIVIC 2008 2.2 Ctdi

070236008.


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

27 мар 02:44GOLF VI. GTD moze zamena

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija pred 1 god realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

25 мар 23:08GOLF 6. 2.0 TDI moze zamena

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 13:25Honda civic 2.2 ctdi 2008

Top


5 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

24 мар 03:23ODLICNA OPEL ASTRA H

Kolata e navremeno servisirana. Kolata e vo odlicna sostojba Poveke ...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

23 мар 17:16GOLF 6. 2.0 TDI moze zamena

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

21 мар 15:01BMW 530D

Prodavam BMW -530D -160kw/218ks -2006 god. -avtomatik -reg. I ze...


6.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

20 мар 20:28GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 14:39BMW X3

BMW X3 2.0d se prodava bmw x3 extra socuvan top sostojba full oprema...


7.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 12:57GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran cela oprema...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 21:07Jaguar XF Long, sportbake limited.

Maserati style каросерија. Единстфен во Мк. Направен мал и голем серв...


25.000 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 17:08VW GOLF 6 20TDI GTD OPREMA

Golf vo super sostojba donesen od holandija registriran realni kilome...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 14:07GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba .donesen od holandija registriran .realni ki...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 14:01GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba.donesen od holandija pred 8 meseci .realni k...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 13:09Audi A6 3.0 Tdi Sline///

Audi A6 3.0 Tdi 2007 Sline 236.000 Km So Servisna Knishka 3 Kluca...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

14 мар 01:04GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf VI odlicna sostoja.realni kilometri .donesen od holandija regist...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

12 мар 22:08GOLF VI. GTD oprema

Golf 6 odlicna sostojba .realni kilometri proverka po vasa zelba.done...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

10 мар 16:43NISSAN PRIMERA 2 SLX VO BESPREKORNA SOSTOJBA

Se prodava NISSAN PRIMERA 2 slx , so realni 182 000 km, so oprema: AB...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

09 мар 21:55GOLF VI. GTD

Golf donesen od holandija pred 8 meseci.realni kilometri proverka po ...


9.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

08 мар 22:45Страна 6 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам