Струга
                   
568 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bmw -420d-xdrive /CH/-2015//mozhna zamena

Bmw -420d-xdrive /🇨🇭/-2015 M-packet Gran coupe ☎️ 070 362 155 ...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 09:58Промовирано

Mercedes “C-180”//diesel//“2014//CH//“mozhna zamena

Mercedes “C-180”//⛽️diesel// 📌“- 2014//🇨🇭//“ 🧩(2200ccm-1...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

11 мар 10:05Промовирано

Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11Промовирано

Opel zafira 2002 benzin Moze zamena

Opel zafira 2002godina.2.2 benzin registriran a do 02 2024 godina dob...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 19:26Mercedes c200

C200, 2.2 90kw 122 ps


4.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 15:20GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran realni kilo...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 14:39BMW X3

BMW X3 2.0d se prodava bmw x3 extra socuvan top sostojba full oprema...


7.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 12:57RENAULT KADJAR 1.5 DCI energy Hypnotic 2016

Се продава RENAULT KADJAR 2016 DCI ENERGY HYPNOTIC ECO2 1.5, 81 KW, 1...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 12:23Mitsubishi Pajero 2.6

Vo odlicna sostojba mnogu zacuvano karoseriski. Nema trulo nikade. Pl...


3.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 09:49Audi A5 FACELIFT 2.0 TDI SLINE

Audi A5 2.0 tdi REDIZAIN SLINE GODINA 2013/12 Registriran so Z Kar...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 00:20Audi A7 3.0 TDI Godina 2012

Audi A7 3.0 tdi Godina 2011 Registriran so Z Klarton Servisiran n...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

19 мар 00:11BMW 123d

LCI BMW E82 123d bi turbo Mpacket 2011


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 13:05Fiat Grande Punto 1.4 benzin plin

Prodava mnogu socuvana kola servisirana mal i golem servis 1.4benzin ...


3.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 12:10Range Rover Sport 3.0D Face Lift God 2011 Moze zamena CH

Range Rover Sport 3.0D god 2011/10 Registriran cela godina novi gumi ...


2 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 11:36Golf 6 1.6tdi karavan God 2010 Reg moze zamena

Golf 6 1.6tdi 5berzini god 2009 Registriran cela godina vo top sostoj...


6.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 11:33Audi A4 2.0Tdi Automatik 8g God 2013 Redizajn Moze zamena

Audi a4 2.0Tdi Automatik 8g Redizajn god 2013/12 Registriran zelen ka...


14.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 11:32DOBAR MERCEDES

Mercedesot e vo odlicna, sostojba, redovno servisiran Dobro 4 zimski...


1.970 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 11:15Audi a3 2.0 tdi 2007 s line

Servisirano Registrirano 4 novi gumi Nov akumulator Smenet set re...


6.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 11:10Dzip Audi Q7 3.0tdi quattro 4x4

Audi Q7 3.0tdi Morot menjac vo dobra sostojba. 315000km. Karoseris...


12.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 08:21Se prodava Renault Scenic 1.6

Se prodava reno Scenic 1.6 1997 god. Registriran do Noemvri 2022. Teh...


1.100 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

18 мар 08:08GOLF 6. 2.0 TDI GTD OPREMA

Golf vo odlicna sostojba donesen od holandija registriran cela oprema...


9.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 21:07Mercedes ML 280 ODLICEN

.SE PRODAVA MERCEDESOT VO ODLICNA SOSTOJBA MOTOR MENUVAC KUPLUNG KOC...


10.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 19:22Golf 5

. SE PRODAVA GOLF 2000 CM 245000 KM 100 KV SAMO PRED DEN DVA PROMEN...


4.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 19:22Chevrolet kalos. Super za pocetnici

. KOLATA SE PRODAVA REGISTRIRANA SAMO PRED NEKOLKU DENA MEHANICKI VO ...


2.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 19:22VW TIGUAN 2.O TDI 4 MOTION DSG 2012/2013 Cena 15000 evra

sedum stepen avtomatski tiptronik menuvac, dvozonska klimatronik,grea...


15.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 19:17TOURAN 2.0 TDI REDIZAIN

Touran 2.0TDI REDIZAIN GODINA 2007 Registriran do 03-03-2024 Servi...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 14:17Golf 5 1.9TDI 77 KW 6 Berzina 2007

Golf 5 1.9 TDI 6 Berzina 77kw Godina 2007 sobraqaina Registriran i...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 14:17Mercedes S KLASS 350d AMG BLUETEC

Mercedes S 350d BLUETEC AMG Registriran so Z Karton 2 Kluqi Key Les...


1 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 14:16Opel astra 1.4 benzin

Se prodava opel astra 1.4 benzin 2006 godina, kupena e vo Mkd so orgi...


2.750 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 13:45Golf 6 2.0 140hp Highline Full oprema

Golf 6 2.0 TDI 140hp 227.xxx KM HIGHLINE ALCANTARA SEDISTA KOMANDI N...


8.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 13:25Mazda 6 2.0 108kw

Se prodava Mazda 6 2.0 108 kw 2006 godina vo odlicna sostojba. Prv ga...


3.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 €
Струга

Автомобили

17 мар 08:52Peugeot 407 / 2008/ CH / 2.0hdi/140ks/mozhna zamena

Peugeot 407 / 2008/ 🇨🇭/ automatik 🧩2.0hdi/140ks/ 🏁 170.000km s...


По Договор
или предлог цена
Струга

Автомобили

17 мар 07:33Mercedes-Benz E 220 T CDI

Prodavam Mercedes-Benz E 220 CDI Vo odlicna sostojba uvezen od Sva...


7.700 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:53Pezo 308

Se prodava pezo 308 1.6 benzin,88 kw ,2008 godina, pominati 155 000 k...


4.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:11BMW X3 Xdrive 3.0D facelift

kolata e full oprema vo fabricna sostojba -panorama krov -kozen enter...


10 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:08bmw 2015 320 d

kolata e vo perfektna, plateni davacki komplet


17 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 20:08Renual laguna

Renault Laguna 1.9 dci 2003 god. Vo mnogu dobra sostijba.. Pominato...


1.300 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 18:08Peugeot Pezo 407 2.0hdi 2007 full oprema

Kolata e vo odlicna sostojba Registrirana cele godina do 9 dekemvri ...


4.000 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 18:00Mercedes e320

Mercedes E 320 cdi Blutek americki 2007 god. Kola samo za merakli.. ...


8.800 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
9.000 €
Струга

Автомобили

16 мар 17:48Jaguar XF Long, sportbake limited.

Maserati style каросерија. Единстфен во Мк. Направен мал и голем серв...


25.000 МКД
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 17:08VW Golf VI 1.6 TDI DSG

Prodavam Golf 6 1.6 TDI 77kw kolata e ma top sostojba i mnogu zacuvan...


9.200 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 17:08VW Jetta 2.0TDI 110kw

Prodavam VW Jetta 2.0 TDI 110kw kolata e na top sostojba registrirana...


14.500 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 17:08VW Sharan 1.9 TDI

Prodavam VW Sharan 1.9TDI 85kw na top sostojba kolata w mnogu zacuvan...


5.400 €
или предлог цена
Струга

Автомобили

16 мар 17:08Страна 2 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам